Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo v odbojki na mivki U19 - prvi turnir - REZULTATI - MOŠKI
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Marovt / Šijanec --- / --- bye  
2  Poštuvan / Škarabot  Marovt / Založnik 1:0 (21:17) 15'
3  Štojs / Rotovnik  Jakopec / Vovk 1:0 (21:16) 14'
4  Podobnik / Rotar  Maklin / Golob 1:0 (21:09) 10'
5  Stružnik / Žižmund  --- / ---  bye  
6  Gornik / Hodžič  Primik / Ramšak 1:0 (21:06) 21'
7  Oder / Plevnik  Pernuš / Golob 1:0 (21:11) 12'
8  Mavsar / Mihelčič  --- / ---  bye  
9  Udrih / Možič  --- / ---  bye  
10  Borič / Golob  Grunwald / Roj 1:0 (21:11) 13'
11  Kovačič / Pušnar  Hafner / Košir 1:0 (21:10) 10'
12  Pušnik / Škorjanec  --- / ---  bye  
13  Bošnjak / Rus  Podlesnik / Lichtenegger 1:0 (21:12) 15'
14  Zorec / Marancina  Drofelnik / Mori 0:1 (09:21) 9'
15  Juvan / Pikl  Mauser / Bežec 1:0 (21:08) 15'
16  Kumer / Valenčič  --- / ---  bye  
2. krog   
17  Marovt / Šijanec Poštuvan / Škarabot 1:0 (21:14) 13'
18 Štojs / Rotovnik Podobnik / Rotar 0:1 (12:21) 15'
19  Stružnik / Žižmund Gornik / Hodžič 2:0 (21:11) 10'
20 Oder / Plevnik  Mavsar / Mihelčič 0:1 (18:21) 16'
21  Udrih / Možič Borič / Golob 1:0 (21:16) 15'
22 Kovačič / Pušnar  Pušnik / Škorjanec 1:0 (21:18) 17'
23 Bošnjak / Rus Drofelnik / Mori 1:0 (21:13) 13'
24 Juvan / Pikl  Kumer / Valenčič 0:1 (14:21) 14'
poraženci - 25. mesto
25 --- / --- Marovt / Založnik  bye  
26  Jakopec / Vovk Maklin / Golob 1:0 (21:12) 11'
27 --- / --- Primik / Ramšak  bye  
28 Pernuš / Golob --- / ---  bye  
29 --- / --- Grunwald / Roj  bye  
30 Hafner / Košir --- / ---  bye  
31 Podlesnik / Lichtenegger Zorec / Marancina 1:0 (22:20) 18'
32 Mauser / Bežec --- / ---  bye  
poraženci - 17. mesto
33 Marovt / Založnik Juvan / Pikl 0:2 (13:15, 10.15) 24'
34 Jakopec / Vovk Drofelnik / Mori 0:2 (07:15, 07:15) 18'
35 Primik / Ramšak Pušnik / Škorjanec 0:2 (14:16, 11:15) 16'
36 Pernuš / Golob Borič / Golob 0:2 (13:15, 13:15) 20'
37 Grunwald / Roj Oder / Plevnik 0:2 (10:15, 08:15) 21'
38 Hafner / Košir Gornik / Hodžič 0:2 (09:15, 13:15) 18'
39 Podlesnik / Lichtenegger Štojs / Rotovnik 0:2 (03:15, 14:16) 21'
40 Mauser / Bežec Poštuvan / Škarabot 0:2 (11:15, 16:18) 25'
3. krog
41 Marovt / Šijanec Podobnik / Rotar 2:0 (15:07, 15:08) 25'
42 Stružnik / Žižmund Mavsar / Mihelčič 2:0 (15:11, 15:11) 27'
43  Udrih / Možič Kovačič / Pušnar 2:0 (15:09, 15:10) 19'
44 Bošnjak / Rus Kumer / Valenčič 0:2 (14:16, 10:15) 32'
poraženci - 13. mesto
45 Juvan / Pikl Drofelnik / Mori 1:2 (15:11, 16:18, 11:15) 33'
46 Pušnik / Škorjanec Borič / Golob 0:2 (09:15, 11:15) 19'
47 Oder / Plevnik Gornik / Hodžič 2:1 (15:05, 11:15, 16:14) 29'
48 Štojs / Rotovnik Poštuvan / Škarabot 2:0 (15:11, 15:05) 16'
poraženci - 9. mesto
49 Drofelnik / Mori Mavsar / Mihelčič 0:2 (07:15, 11:15) 21'
50 Borič / Golob Podobnik / Rotar 0:2 (12:15, 11:15) 22'
51 Oder / Plevnik Bošnjak / Rus 0:2 (08:15, 14:16) 20'
52 Štojs / Rotovnik Kovačič / Pušnar 2:0 (15:09, 15:06) 16'
4. krog
53 Marovt / Šijanec Stružnik / Žižmund 2:0 (15:11, 15:05) 18'
54 Udrih / Možič Kumer / Valenčič 0:2 (12:15, 16:18) 20'
poraženci - 7. mesto
55 Mavsar / Mihelčič Podobnik / Rotar 0:2 (17:19, 13:15) 32'
56 Bošnjak / Rus Štojs / Rotovnik 1:2 (18:20, 15:09, 13:15) 41'
poraženci - 5. mesto
57 Podobnik / Rotar Udrih / Možič 2:0 (16:14, 20:18) 28'
58 Štojs / Rotovnik Stružnik / Žižmund 1:2 (15:13, 12:15, 09:15) 40'
polfinale
59 Marovt / Šijanec Podobnik / Rotar 2:0 (21:13, 21:15) 30'
60 Kumer / Valenčič Stružnik / Žižmund 2:0 (23:21, 21:12) 25'
za 3. mesto
61 Podobnik / Rotar Stružnik / Žižmund 2:0 (21:18, 21:17) 35'
finale
62 Marovt / Šijanec Kumer / Valenčič 1:2 (21:18, 18:21, 12:15) 45'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VRSTNI RED :
 

VRSTNI RED

    1. VC Portorož 9 Kumer Žiga Valenčič Martin
    2. Marovt / Šijanec Marovt Nejc Šijanec Miha
    3. Calcit Volleyball Podobnik Teo Rotar Bor Jese
    4. Stružnik / Žižmund Stružnik Andraž Žižmund Aljoša
    5. ZMVF Primafoto Udrih Jaka Možič Rok
    Štojs / Rotovnik Štojs Timotej Rotovnik Žan
    7. Mavsar / Mihelčič Mavsar Jure Mihelčič Gregor
    Bošnjak / Rus Bošnjak Črtmoir Rus Jakob
    9. Mori / Drofelnik Drofelnik Jaša Mori Žiga
    Borič & Golob Borič Aljaž Golob Vid
    Oder / Plevnik Oder Bine Plevnik Luka
    VIEnpi A&R Kovačič Aleks Pušnar Rok
 

13.

Juvan / Pikl Juvan Maj Pikl Vid
    Pušnik / Škorjanec Pušnar Matevž Škorjanec Marsel
    Gornik / Hodžič Gornik Aljaž Hodžič Šlejkovec Din
    Poštuvan / Škarabot Poštuvan Tim Škarabot Matej
  17. VCP Mauser Jan Bežec Matija
    Podlesnik / Lichtenegger Podlesnik Nejc Lichtenegger Bor
    ZMVF KoširHafi Hafner Urban Košir Jakob
    Grunwald / Roj Grunwald Manuel Roj Jan
    GD Pernuš Gregor Golob David
    Vid & Luka Primik Luka Ramšak Vid
    MG-team Maklin Jure Golob Peter Luka
    Marovt / Založnik Marovt Anže Založnik Tilen
  25. Jakopec / Vovk Jakopec Lovro Vovk Lovro
    Brez boja Zorec Jan Marancina Nik