Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo v odbojki na mivki U19 - prvi turnir - REZULTATI - ŽENSKE
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Lenček / Povirk Poštuvan / Kotnik 1:0 (21:10) 13'
2  Hribar / Lužovec  --- / --- bye  
3  Benussi / Pavlovič  --- / ---  bye  
4  Malačič / Dubajić  --- / ---  bye  
5  Tamše / Uranjek  Škerl Rifelj / Mazej 0:1 (12:21) 14'
6  Bulc / Zdešar  --- / ---  bye  
7  Pavić / Morgan  --- / ---  bye  
8  Medved / Peklar  Stropnik / Brglez 1:0 (21:09) 14'
2. krog   
9  Lovšin / Morgan Lenček / Povirk 1:0 (21:08) 12'
10  Hribar / Lužovec  Deželak / Letnik 0:1 (11:21) 13'
11  Rogelj / Domevščik  Benussi / Pavlovič 1:0 (22:20) 23'
12  Malačič / Dubajić  Calcina / Gorišek 0:1 (12:21) 12'
13  Pogačar / Kersnik  Škerl Rifelj / Mazej 1:0 (22:20) 16'
14  Bulc / Zdešar  Marušič / Marušič 0:1 (14:21) 14'
15  Hrovat / Benedik Bevc  Pavić / Morgan 1:0 (21:07) 12'
16 Medved / Peklar  Gostinčar / Kobilca 1:0 (21:14) 11'
poraženci - 17. mesto
17 Stropnik / Brglez Lenček / Povirk 0:1 (19:21) 18'
18 Hribar / Lužovec  --- / --- bye  
19  --- / --- Benussi / Pavlovič bye  
20 Malačič / Dubajić  Tamše / Uranjek 1:0 (21:10) 13'
21  --- / --- Škerl Rifelj / Mazej bye  
22 Bulc / Zdešar  --- / --- bye  
23  --- / --- Pavić / Morgan bye  
24   Poštuvan / Kotnik 1:0 (21:14) 14'
3. krog
25 Lovšin / Morgan Deželak / Letnik 2:0 (15:13, 15:09) 25'
26 Rogelj / Domevščik Calcina / Gorišek 0:2 (12:15, 11:15) 21'
27  Pogačar / Kersnik Marušič / Marušič 2:1 (15:12, 09:15, 16:14) 36'
28 Hrovat / Benedik Bevc Gostinčar / Kobilca 2:1 (15:12, 08:15, 15:12) 35'
poraženci - 13. mesto
29 Medved / Peklar Pavić / Morgan 0:2 (12:15, 14:16) 22'
30  Bulc / Zdešar Škerl Rifelj / Mazej 1:2 (11:15, 15:12, 08:15) 35'
31 Malačič / Dubajić Benussi / Pavlovič 0:2 (10:15, 09:15) 20'
32 Hribar / Lužovec Lenček / Povirk 2:0 (15:10, 15:04) 19'
poraženci - 9. mesto
33 Pavić / Morgan Rogelj / Domevščik 2:0 (15:13, 15:13) 25'
34 Škerl Rifelj / Mazej Deželak / Letnik 0:2 (07:15, 06:15) 17'
35 Benussi / Pavlovič Gostinčar / Kobilca 0:2 (07:15, 12:15) 25'
36 Hribar / Lužovec Marušič / Marušič 0:2 (14:16, 08:15) 35'
4. krog
37 Lovšin / Morgan Calcina / Gorišek 1:2 (15:09, 11:15, 13:15) 33'
38 Pogačar / Kersnik Hrovat / Benedik Bevc 2:0 (15:07, 15:11) 22'
poraženci - 7. mesto
39 Pavić / Morgan Deželak / Letnik 0:2 (09:15, 04:15) 18'
40 Gostinčar / Kobilca Marušič / Marušič 0:2 (12:15, 15:17) 25'
poraženci - 5. mesto
41 Deželak / Letnik Hrovat / Benedik Bevc 2:0 (15:10, 15:08) 22'
42 Marušič / Marušič Lovšin / Morgan 2:0 (15:12, 15:13) 27'
polfinale
43 Calcina / Gorišek Deželak / Letnik 1:2 (21:13, 16:21, 13:15) 45'
44 Pogačar / Kersnik Marušič / Marušič 2:1 (21:19, 14:21, 15:09) 42'
za 3. mesto
45 Calcina / Gorišek Marušič / Marušič 0:2 (19:21, 10:21) 31'
finale
46 Deželak / Letnik Pogačar / Kersnik 0:2 (14:21, 17:21) 29'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VRSTNI RED :
 
    1. Kersnik / Pogačar Pogačar Eva Kersnik Kaja
    2. Deželak / Letnik Deželak Mojca Letnik Liza
    3. Špela / Polona Marušič Špela Marušič Polona
    4. VC Portorož Calcina Sabrina Gorišek Daja
    5. Niki Hrovat Nika Benedik Bevc Nika
    VC Portorož 8 Lovšin Tajda Morgan Špela
    7. VC Portorož 10 Pavić Karin Morgan Urška
    Gostinčar / Kobilica Gostinčar Lea Kobilica Taja
    9. Lojzki Rogelj Eva Domenščik Barbara
    Tjaša / Anja Škerl Rifelj Tjaša Mazej Anja
    Deja & Lana Benuassi Amedea Pavlovič Lana
    Double espresso Hribar Duša Lužovec Špela
 

13.

Medved / Peklar Medved Mia Peklar Nika
    Bulc / Zdešar Bulc Katarina Zdešar Nina
    Malačič - Dubajič Malačič Urša Dubajić Andrea
    Lenčer / Povirk Lenčer Patricija Povirk Eva
  17. Petja & Brina Stropnik Brina Brglez Petja
    Tamše / Uranjek Tamše Anja Uranjek Ajda
    Kisknoot Poštuvan Tina Kotnik Anja