Odbojka
 
 
 
 
 
DP U17 - drugi turnir - ŽENSKE - Notranje Gorice ( skupaj 3 igrišča - 10:00 )
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Kodrič / Ertl

---

bye  
2 Tomažič / Kovačič --- bye  
3 Živkovič / Kordež --- bye  
4 Uranjek / Črnila --- bye  
5 Merslavič / Merslavič --- bye  
6 Glinšek / Dajčman --- bye  
7 Poštuvan / Kotnik --- bye  
8 Jandrić / Dular : Seretin / Suhadolčan 0:2 (13:15,16:18) 24'
2. krog   
9 Pogačnik / Kersnik : Kodrič / Ertl 2:0 (15:04,15:07) 18'
10 Tomažič / Kovačič : Fajt Fišter / Malačič 2:0 (15:09,15:11) 24'
11 Babnik Jeglič / Gril : Živkovič / Kordež 2:1 (11:15,15:08,15:08) 28'
12 Uranjek / Črnila : Lenček / Povirk 0:2 (11:15,12:15) 27'
13 Susman / Jeftenić : Merslavič / Merslavič 2:0 (15:03,15:01) 13'
14 Glinšek / Dajčman : Vrhovec / Smolič 2:0 (15:08,15:13) 25'
15 Vnuk / Kutnjak : Poštuvan / Kotnik 2:0 (15:09,15:08) 13'
16 Seretin / Suhadolčan : Pavič / Morgan 0:2 (07:15,05:15) 25'
poraženci - 17. mesto
17 Jandrić / Dular : Kodrič / Ertl 2:0 (15:12,15:11) 22'
18 Fajt Fišter / Malačič

---

bye

 
19

---

: Živkovič / Kordež bye  
20 Uranjek / Črnila

---

bye  
21

---

: Merslavič / Merslavič bye  
22 Vrhovec / Smolič

---

bye  
23

---

: Poštuvan / Kotnik bye  
24 Pavič / Morgan

---

bye  
3. krog
25 Pogačnik / Kersnik : Tomažič / Kovačič 2:0 (15:10,15:06) 20'
26 Babnik Jeglič / Gril : Lenček / Povirk 2:0 (15:06,15:09) 20'
27 Susaman / Jeftenić : Glinšek / Dajčman 2:0 (15:05,15:04) 20'
28 Vnuk / Kutnjak : Pavič / Morgan 1:2 (10:15,15:13,05:15) 32'
poraženci - 13. mesto
29 Seretin / Suhadolčan :Poštuvan / Kotnik 2:0 b.b.  
30 Vrhovec / Smolič : Merslavič / Merslavič 2:0 (15:10,15:02) 17'
31 Uranjek / Črnila : Živković / Kordež 2:0 (17:15,15:11) 22'
32 Fajt Fišter / Malačič : Jandrić / Dular 2:1 (15:08,14:16,15:12) 35'
poraženci - 9. mesto
33 Seretin / Suhadolčan : Lenček / Povirk 0:2 (13:15,02:15) 20'
34 Vrhovec / Smolič : Tomažič / Kovačič 2:0 (15:13,15:07) 20'
35 Uranjek / Črnila : Vnuk / Kutnjak 0:2 (12:15,11:15) 20'
36 Fajt Fišter / Malačič : Glinšek / Dajčman 0:2 (11:15,09:15) 25'
4. krog
37 Pogačnik / Kersnik : Babnik Jeglič / Gril 2:0 (15:10,15:07) 20'
38 Susaman / Jeftenić : Pavič / Morgan 1:2 (06:15,15:12,12:15) 37'
poraženci - 7. mesto
39 Lenček / Povirk : Vrhovec / Smolič 2:0 (15:08,15:08) 20'
40 Vnuk / Kutnjak : Glinšek / Dajčman 2:0 (15:08,15:03) 20'
poraženci - 5. mesto
41 Lenček / Povirk : Susaman / Jeftenić 1:2 (11:15,15:12,09:15) 35'
42 Vnuk / Kutnjak : Babnik Jeglič / Gril 2:1 (15:11,10:15,15:13) 42'
polfinale
43 Pogačnik / Kersnik : Susaman / Jeftenić 2:0 (15:07,15:08) 20'
44 Pavić / Morgan : Vnuk / Kutnjak 2:0 (15:09,15:11) 20'
za 3. mesto
45 Susaman / Jeftenić : Vnuk / Kutnjak 2:0 (15:12,15:11) 26'
finale
46 Pogačnik / Kersnik : Pavić / Morgan 2:0 (17:15,15:09) 25'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končne uvrstitve :
 
    1. Kersnik / Pogačar Pogačar Eva Kersnik Kaja
    2. VC Portorož 10 Pavić Karin Morgan Urška
    3. VC Portorož 1014 Susman Eva Jeftenić Vanja
    4. Labda beach center Vnuk Maša Kutnjak Sara
    5. Lenček / Povirk Lenček Patricija Povirk Eva
    Ana & Jerca Babnik Jeglič Ana Gril Jerca
    7. ŽOK Novo mesto II Vrhovec Lara Smolič Ema
    M&M Glinšek Maruša Dajčman Maja
    9. Calcit Eva&Eva Seretin Eva Suhadolčan Eva
    Tinks Tomažič Iris Kovačič Tinkara
    Ajda in Lana Uranjek Ajda Črnila Lana
    Urša & Neža Fajt Fišter Neža Malačič Urša
 

13.

Kisknot Poštuvan Tina Kotnik Anja
    ŽOK Novo mesto III Merslavič Živa Merslavič Žana
    Živković / Kordež Živković Mia Lola Kodrež Žana
    ŽOK Novo mesto I Jandrić Ivana Dular Ana
  17. Kodrič / Ertl Kodrič Alina Ertl Anja