Odbojka
 
 
 
 
 
DP U17 - drugi turnir - MOŠKI - Notranje Gorice ( skupaj 3 igrišča - 10:00 )
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Gotenc / Mišjak

---

bye  
2 Šip / Terglav --- bye  
3 Calcina / Dulai --- bye  
4 Primik / Ramšak --- bye  
5 Krajcar / Kučan --- bye  
6 Drnovšek / Jerič --- bye  
7 Pregelj / Štebe --- bye  
8 Resman / Jerič : Vori / Šterman 1:2 (15:13,09:15,06:15) 36'
2. krog   
9 Bošnjak / Rus : Gotenc / Mišjak 2:0 (15:08,15:05) 20'
10 Šip / Terglav : Marancina / Roj 2:0 (15:10,15:05) 25'
11 Grunwald / Mauser : Calcina / Dulai 2:0 (15.06,17:15) 20'
12 Primik / Ramšak : Stružnik / Mori 0:2 (07:15,09:15) 20'
13 Štojs / Randl : Krajcar / Kučan 2:0 (15:09,15:06) 18'
14 Drnovšek / Jerič : Peterka / Rus 0:2 (13:15,0:15) 20'
15 Rojnik / Strojanšek : Pregelj / Štebe 0:2 b.b.  
16 Vori / Šterman : Juvan / Pikl 0:2 (04:15,11:15) 18'
poraženci - 17. mesto
17 Resman / Jerič : Gotenc / Mišjak 0:2 (07:15,11:15) 17'
18 Marancina / Roj

---

bye

 
19

---

: Calcina / Dulai bye  
20 Primik / Ramšak

---

bye  
21

---

: Krajcar / Kučan bye  
22 Drnovšek / Jerič

---

bye  
23

---

:Rojnik / Strojanšek bye  
24 Vori / Šterman

---

bye  
3. krog
25 Bošnjak / Rus : Šip / Terglav 2:0 (15:06,15:06) 18'
26 Grunwald / Mauser : Stružnik / Mori 0:2 (06:15,08:15) 20'
27 Štojs / Randl : Peterka / Rus 2:0 (15:12,15:07) 20'
28 Pregelj / Štebe : Juvan / Pikl 0:2 (10:15,05:15) 21'
poraženci - 13. mesto
29 Vori / Šterman : Rojnik / Strojanšek 2:0 b.b.  
30 Drnovšek / Jerič : Krajcar / Kučan 2:1 (15:05,10:15,15:07) 32'
31 Primik / Ramšak : Calcina / Dulai 2:0 (15:07,15:5) 15'
32 Marancina / Roj : Gotenc / Mišjak 0:2 (07:15,13:15) 28'
poraženci - 9. mesto
33 Vori / Šterman : Grunwald / Mauser 0:2 (14:16,03:15) 28'
34 Drnovšek / Jerič : Šip / Terglav 0:2 (06:15,09:15) 13'
35 Primik / Ramšak : Pregelj / Štebe 2:1 (15:10,13:15,15:11) 33'
36 Gotenc / Mišjak : Peterka / Rus 2:0 (15:07,15:13) 20'
4. krog
37 Bošnjak / Rus : Stružnik / Mori 2:0 (15:10,15:09) 28'
38 Štojs / Randl : Juvan / Pikl 2:0 (15:10,15:10) 21'
poraženci - 7. mesto
39 Grunwald / Mauser : Šip / Terglav 2:0 (15:04,18:16) 28'
40 Primik / Ramšak : Gotenc / Mišjak 0:2 (10:15,10:15) 21'
poraženci - 5. mesto
41 Grunwald / Mauser : Juvan / Pikl 2:0 (15:11,15:12) 25'
42 Gotenc / Mišjak : Stružnik / Mori 0:2 (12:15,11:15) 19'
polfinale
43 Bošnjak / Rus : Grunwald / Mauser 2:0 (15:10,15:06) 17'
44 Štojs / Randl : Stružnik / Mori 0:2 (09:15,14:16) 33'
za 3. mesto
45 Grunwald / Mauser : Štojs / Randl 1:2 (17:19,15:12,13:15) 40'
finale
46 Bošnjak / Rus : Stružnik / Mori 1:2 (12:15,15:04,12:15) 33'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končne uvrstitve :
 
    1. Stružnik / Mori Stružnik Andraž Mori Žiga
    2. Bošnjak / Rus Bošnjak Črtomir Rus Jakob 
    3. Štojst / Randl Štojs Jernej Randl Damijan
    4. Grunwald / Mauser Grunwald Manuel Mauser Jan
    5. Juvan / Pikl Juvan Maja Pikl Vid
    MOK Krka Gotenc Sašo Mišjak Maj
    7. Šip / Terglav Šip Domen Terglav Luka
    Vid & Luka Primik Luka Ramšak Vid
    9. Vori / Šterman Vori Žana Šterman Jure
    Nik2 Drnovšek Nik Jerič Nik
    GOvKamnik Pregelj Žiga Štebe Nik
    Peterka / Rus Peterka Tilen Rus Luka
 

13.

Marancina / Roj Marancina Nik Roj Jana
    Krajcar / Kučan Krajcar Val Kučan Aljaž
    VC Portorož Calcina Martin Dulai Andrej
  16. Jerič / Resman Resman Urh Jerič Nejc