Odbojka
 
 
 
 
 
DP U17 - prvi turnir - ŽENSKE - Selnica ob Dravi ( skupaj 3 igrišča - 10:00 )
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Kastelic / Merslavič Dular / Jandrić 2:1 (11:15, 15:13, 15:12) 30"
2  Malačič / Fajt Fišter  --- / ---  bye 0'
3  Uranjek / Črnila  Glinšek / Dajčman 0:2 (12:15, 5:15) 22"
4  Poštuvan / Kotnik  Pravdič / Kramberger 0:2 (7:15, 8:15) 22"
5  Vrhovec / Smolič  Kos Thaler / Kodrič 0:2 (8:15, 12:15) 20"
6  Vinkovič / Malok  Demirtas / Bakan 2:0 (15:4, 15:9) 19"
7  Kraševec / Muharemović  Janežič / Suhadolčan 2:0 (15:2, 15:10)  16"
8  Tomažič / Kovačič  Vnuk / Kutnjak 0:2 (9:15, 10:15) 20"
2. krog   
9  Pogačar / Kersnik Kastelic/Merslavič 2:0 (15:4, 15:5) 15"
10  Malačič / Fajt Fišter  Babnik Jeglič / Gril 1:2 (8:15, 15:12, 10:15) 48"
11  Špoljarič / Žužek  Glinšek/Dajčman 2:0 (15:3, 15:6)  20"
12 Pravdič / Kramberger  Bulc / Zdešar 0:2 (12:15, 13:15)  32"
13  Benussi / Pavlovič  Kos Thaler / Kodrič 2:0 (15:6, 15:6)  20"
14 Vinkovič / Malok  Lenček / Povirk 2:0 (15:10, 15:12)  27"
15  Susman / Jeftenić  Kraševec /Muharemovič 2:1 (15:17, 15:5, 15:10)  44"
16 Vnuk / Kutnjak  Pavić / Morgan 0:2 (10:15, 10:15)  20"
poraženci - 17. mesto
17 Tomažič / Kovačič Kastelic / Marslevič 1:0 (21:12) 12"
18 Malačič / Fajt Fišter  Janežič/Suhadolčan 1:0 (21:9) 10"
19  Demitras / Bakan Glinšek / Dajčman 0:1 (17:21)  12"
20  Pravdič / Kramberger  Vrhovec / Smolič 0:1 (13:21)  11"
21  Poštuvan / Kotnik  Kos Thaler / Kodrič 1:0 (21:18) 18"
22  Lenček / Povirk  Uranjek / Črnila 1:0 (21:12) 12"
23  --- / --- Kraševec / Muharemovič bye 0'
24 Vnuk / Kutnjak  Dular / Jandrič 1:0 (21:12)  16"
3. krog
25  Pogačar /Kersnik  Babnik Jeglič / Gril 2:0 (15:5, 15:8) 18"
26  Špoljarič /Žužek Bulc / Zdešar 2:0 (15:13, 15:11) 20"
27  Benussi / Pavlovič Vinkovič / Malok 2:0 (15:11, 15:8)  17"
28 Susman /Jeftenič Pavič / Morgan 2:1 (5:15, 15:12, 16:14) 45"
poraženci - 13. mesto
29 Tomažič /Kovačič Malačič/ Fajt Fišter 1:0 (21:13) 16"
30  Glinšek / Dajčman  Vrhovec /Smolič 0:1 (10:21) 12"
31 Poštuvan / Kotnik Lenček / Povirk 0:1 (11:21) 11"
32  Kraševec / Muharemovič Vnuk / Kutnjak 0:1 (16:21)  10"
poraženci - 9. mesto
33  Vnuk / Kutnjak Bulc / Zdešar 0:1 (8:21)  12"
34  Lenček / Povirk Babnik Jeglič / Gril 1:0 (21:13) 16"
35 Vrhovec / Smolič  Pavič / Morgan 0:1 (6:21) 10"
36  Vinkovič / Malok Tomažič / Kovačič 1:0 (21:8) 12"
4. krog
37 Pogačar / Kersnik Špoljarič / Žužek 2:0 (15:10, 15:8)  20"
38  Benussi / Pavlovič Susman / Jeftenić 2:0 (15:12, 15:4) 22"
poraženci - 7. mesto- nedelja 9:00
39  Bulc / Zdešar Lenček / Povirk 2:0 (15:13, 15:5) 15"
40 Pavič / Morgan Vinkovič / Malok 2:1 (15:13, 10:15, 15:13) 32"
poraženci - 5. mesto
41  Bulc / Zdešar Susman / Jeftenić 2:0 (15:6, 15:8) 17"
42  Pavič / Morgan Špoljarič / Žužek 2:0 (15:13, 15:5)  20"
polfinale
43 Kersnik / Pogačar Bulc / Zdešar 2:1 (13:15, 15:6, 15:10) 30"
44 Benussi / Pavlovič Pavič / Morgan 2:1 (11:15, 15:7, 15:10) 32"
za 3. mesto
45  Bulc / Zdešar Pavič / Morgan 1:2 (15: 11, 10:15, 9:15) 33"
finale
46  Kersnik / Pogačar Benussi / Pavlovič 2:1 (12:15, 15:11, 15:10)  34" 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končne uvrstitve :
 
    1.  Kersnik / Pogačar Kersnik Kaja Pogačar Eva
    2.  Daja & Lana Benussi Amadea Pavlovič Lana
    3.  VC Portorož 10 Morgan Urška Pavič Karin
    4.  Bulc / Zdešar Bulc Katarina Zdešar Nina
    5.  VC Portorož 1014 Susman Eva Jeftenić Vanja
     Špoljarič / Žužek Špoljarič Zala Žužek Lana
    7.  Lenček / Povirk Lenček Patricija Povirk Eva
     Vinkovič / Malok Vinkovič Dona Malok Tjaša
    9.  Pomurski bonček si Vnuk Maša Kutnjak Sara
     Ana & Jerca Babnik Jeglič Ana Gril Jerca
     Vrhovec-Smolič Vrhovec Lara Smolič Ema
     Tinks Tomažič Iris Kovačič Tinkara
 

13.

 Olimp Ljubljana Kraševec Nika Muharemović Ida
     Kisknot Poštuvan Tina Kotnik Anja
     M&M Glinšek Maruša Dajčman Maja
     VC Portorož Malačič Urša Fajt Fišter Neža
  17.  Dular-Jandrić Dular Ana Jandrić Ivana
     Ajda / Lana Uranjek Ajda Črnila Lana
     ZMVF Angry birds Kos Thaler Nuša Kodrič Alina
     ZMVF Neapij Pravdič Pia Kramberger Neja
     Z & S Demirtas Sarah Bakan Zala
     Calcit volleyball 1 Janežič Špela Suhadolčan Eva
     Kastelic-Merslavič Kastelic Lara Merslavič Živa