Odbojka
 
 
 
 
 
DP U17 - prvi turnir - MOŠKI - Selnica ob Dravi ( skupaj 3 igrišča - 10:00 )
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Fajfar / Fajfar  Primik / Ramšak 2:0 (17:15, 15:13) 23"
2  Grunwald / Mauser  --- / ---  bye 0'
3  Bažec / Calcina  Božič / Štefanič 0:2 (6:15, 9:15) 16"
4  Mohar / Golob  Vori / Šterman 2:0 (15:2, 15:12) 15"
5  Hafner / Košir  Maček Štuhec  / Struger 2:0 (15:4,15:8) 13"
6  Marovt / Založnik  Kar Klobučarič / Maček 2:1 (12:15, 15:13, 16:14) 34"
7  Rojnik / Strojanšek  Kučan / Krajcar 2:0 (15:6, 15:11) 18"
8  Podlesnik / Lishtenegger  Šip / Terglav 1:2 (14:16, 15:12, 13:15) 42"
2. krog   
9  Udrih / Možič Fajfar / Fajfar 2:0 (15:6, 15:10) 19"
10  Grunwald / Mauser  Peterka / Rus 2:0 (15:11, 15:6)  23"
11  Fužir / Stožir  Božič / Štefanič 2:0 (15:9, 15:10)  19"
12  Mohar/Golob  Juvan / Pikl 1:2 (9:15, 16:14, 10:15) 41"
13  Stružnik / Mori  Hafner/Košir 2:0 (15:7, 15:10) 20"
14 Marovt / Založnik  Marancina / Zorec 2:0 (15:10, 15:9)  24"
15  Štojs / Randl Rojnik / Strojanšek 0:2 (13:15, 15:17)  26"
16  Šip / Terglav  Bošnjak / Rus 0:2 (6:15, 11:15 )  21"
poraženci - 17. mesto
17  Podlesnik / Lichtenegger Fajfar/Fajfar 1:0 (21:15)  20"
18 Peterka / Rus  Kučan / Krajcar 1:0 (22:20) 21"
19  Kar Klobučarič / Maček  Božič / Štefanič 0:1 (18:21) 15"
20  Mohar / Golob  Maček Štuhec / Struger 1:0 (21:14)  16"
21  Vori / Šterman Hafner / Košir 0:1 (17:21)  16"
22 Marancina / Zorec  Bažec / Calcina 1:0 (21:17)  17"
23  --- / ---  Štojs / Randl bye 0'
24  Šip / Terglav  Primik/Ramšak 1:0 (21:17)  18"
3. krog
25 Udrih / Možič Grunwald /Mauser 2:0 (15:13, 15:12) 30"
26  Fužir / Stožir Juvan /Pikl 0:2 (19:21, 10:15) 26"
27  Stružnik / Mori Marovt / Založnik 2:1 (10:15, 15:11, 15:12) 42"
28  Rojnik / Strojanšek Bošnjak / Rus 0:2 ( 11:15, 13:15)  25"
poraženci - 13. mesto
29 Podlesnik /Lichtenegger Peterka / Rus 1:0 (21:11)  11"
30 Božič / Štefanič Mohar / Golob 0:1 (17:21)  16"
31 Hafner / Košir  Marancina / Zorec 0:1 (18:21) 18"
32  Šip / Terglav Štojs/ Randl 0:1 (20:22) 20"
poraženci - 9. mesto
33 Štojs / Randl Fužir / stožir 1:0 (21:18)  20"
34 Marancina / Zorec Grunwald / Mauser 0:1 ( 9:21) 12"
35  Rojnik / Strojanšek Mohar / Golob 0:1 (18:21)  22"
36  Podlesnik / Lichtenegger Marovt / Založnik 0:1 (17:21) 21"
4. krog
37  Udrih / Možič Juvan / Pikl 2:0 (15:12, 15:9) 17"
38 Stružnik / Mori Bošnjak / Rus 1:2 (16:14, 7:15, 11:15) 40"
poraženci - 7. mesto
39  Grunwald / Mauser Štojs /Randl 0:2 (10:15, 10:15) 20"
40   Mohar / Golob Marovt / Založnik 0:2 (7:15, 15:17) 22"
poraženci - 5. mesto
41 Štojs / Randl  Stružnik / Mori 2:0 (15:10, 15:13)  25"
42 Marovt / Založnik  Juvan / Pikl 2:1 (15:17, 15:9, 15:5)  35"
polfinale
43 Udrih / Možič  Štojs / Randl 2:0 (15:6, 15:7)  17"
44  Bošnjak / Rus  Marovt / Založnik 2:0 ( 15:10, 15:7) 22"
za 3. mesto
45  Marovt / Založnik Štojs / Randl 0:2 (15:17, 7:15)  25"
finale
46  Udrih / Možič Bošnjak / Rus 2:0 (15:8, 15:12) 24"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končne uvrstitve :
 
    1. ZMVF Primafoto Udrih Jaka Možič Rok
    2.  Rus / Bošnjak Rus Jakob Bošnjak Črt
    3.  Štojs /Randl Štojs Jernej Randl Damijan
    4.  Marovt / Založnik Marovt Anže Založnik Tilen
    5.  Stružnik / Mori Stružnik Andraž Mori Žiga
     Juvan / Pikl Juvan Maj Pikl Vid
    7.  Golob / Mohar Mohar Janez Golob David
     Grunwald / Mauser Grunwald Manuel Mauser Jan
    9.  Ekipa da te skipa Marancina Nik Zorec Jan
     Rojnik / Strojanšek Rojnik Matic Strojanšek Luka
     Podlesnik / Lichtenegger Podlesnik Nejc Lichtenegger Bor
     Fužir / Stožir Fužir Urban Stožir Luka
 

13.

 Šip / Terglav Šip Domen Terglav Luka
     ZMVF the dark duo Hafner Urban Košir Jakob
     Peterka / Rus Peterka Tilen Rus Luka
     Kostanjevica na Krki Božič Simon Štefanič Uroš
  17.  Fajfar & Fajfar Fajfar Matic Fajfar Jure
     Vid & Luka Primik Luka Ramšak Vid
     Bažec / Calcina Bažec Matija Calcina Martin
     Kučan / Krajcar Kučan Aljaž Krajcar Val
     ZMVF Ilich sladoledi Maček Štuhec Timotej Struger Igor
     Ljubljana volley Kar Klobučarič Nik Maček Anže
     Vori / Šterman Vori Žan Šterman Jure