Odbojka
 
 
 
 
 
DP U15 - drugi turnir - DEKLICE - Notranje Gorice (1 + 1 igrišče - 09:00)
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1  Benussi / Pavlovič --- / --- bye 0'
2  Topič / Javornik : Šmidovnik / Koželj 1:0 (21:17) 20'
3  Žigart / Žigart : Grabec / Sokol 1:0 (21:11) 14'
4  Zbičajnik / Marolt : Balkovec / Gantar 1:0 (21:12) 12'
5  Muharemovič / Jerala  --- / ---  bye 0'
6  Kordež / Živković : Kastelic / Jakše 1:0 (21:16) 14'
7  Kolmanič / Krajcar : Breznikar / Hrovat 1:0 (21:14) 20'
8  Žigon / Zdovc Sporer  -- / --- bye 0'
9  Koletnik / Blatnik  --- / --- bye 0'
10  Gojak / Bošeska : Belec / Voroš 0:1 (19:21) 18'
11  Smolič / Košiček : Rituper / Lajhar 1:0 (21:13) 13'
12  Kuhar / Kuhar  --- / --- bye 0'
13  Babnik Jeglič / Gril : Belavič / Starešinič 1:0 (21:07) 11'
14  Bengez / Natek : Potočnik / Ogrinec 1:0 (21:09) 12'
15  Seretin / Suhadolčan : Urnaut / Manojlović 1:0 (21:15) 15'
16  Špoljarič / Zdešar  --- / --- bye 0'
2. krog   
17  Benussi / Pavlovič : Topič / Javornik 1:0 (21:06) 12'
18  Žigart / Žigart : Zbičajnik / Marolt 0:1 (06:21) 12'
19  Muharemovič / Jerala : Kordež / Živković 0:1 (21:23) 15'
20  Kolmanič / Krajcar : Žigon / Zdovc Sporer 0:1 (16:21) 16'
21  Koletnik / Blatnik : Belec / Voroš 1:0 (21:08) 13'
22  Smolič / Košiček : Kuhar / Kuhar 0:1 (07:21) 13'
23  Babnik Jeglič / Gril : Bengez / Natek 0:1 (19:21) 15'
24  Seretin / Suhadolčan  Špoljarič / Zdešar 0:1 (12:21) 14'
poraženci - 25. mesto
25 --- / --- : Šmidovnik / Koželj bye 0'
26  Grabec / Sokol : Balkovec / Gantar 1:0 (21:16) 16'
27  --- / --- : Kastelic / Jakše bye 0'
28  Breznikar / Hrovat --- / --- bye 0'
29  --- / --- : Gojak / Bošeska bye  0'
30  Rituper / Lajhar  --- / --- bye 0'
31  Belavič / Starešinič : Potočnik / Ogrinec 1:0 (21:09) 11'
32  Urnaut / Manojlović  --- / --- bye  0'
poraženci - 17. mesto
33  Šmidovnik / Koželj : Seretin / Suhodolčan 1:0 (21:17) 18'
34  Grabec / Sokol : Babnik Jeglič / Gril 0:1 (15:21) 14'
35  Kastelic / Jakše : Smolič / Košiček 1:0 (22:20) 17'
36  Breznikar / Hrovat : Belec / Voroš 0:1 (15:21) 15'
37  Gojak / Bošeska : Kolmanič / Krajcar 0:1 (14:21) 17'
38  Rituper / Lajhar : Muharemović / Jerala 0:1 (15:21) 12'
39  Belavič / Starešinič : Žigart / Žigart 0:1 (17:21) 26'
40  Urnaut / Manojlović : Topič / Javornik 1:0 (21:17) 15'
3. krog
41  Benussi / Pavlovič : Zbičajnik / Marolt 2:0 (15:13,15:07) 25'
42  Kordež / Živković : Žigon / Zdovc Sporer 0:2 (04:15,06:15) 15'
43  Koletnik / Blatnik : Kuhar / Kuhar 0:2 (08:15,11:15) 23'
44  Bengez / Natek : Špoljarič / Zdešar 0:2 (05:15,10:15) 15'
poraženci - 13. mesto
45  Šmidovnik / Koželj : Babnik Jeglič / Gril 0:2 (09:15,02:15) 20'
46  Kastelic / Jakše : Belec / Voroš 0:2 (13:15,10 :15) 19'
47  Kolmanič / Krajcar : Muharemović / Jerala 2:0 (16:14,15:13) 24'
48  Žigart / Žigart : Urnaut / Manojlović 2:0 (15:09,15:09) 21'
poraženci - 9. mesto
49  Babnik Jeglič / Gril : Kordež / Živković 2:1 (14:16,15:08,15:08) 26'
50  Belec / Voroš : Zbičajnik / Marolt 0:2 (06:15,05:15) 20'
51  Kolmanič / Krajcar : Bengez / Natek 0:2 (09:15,12:15) 21'
52  Žigart / Žigart : Koletenik / Blatnik 2:0 (15:04,15:10) 16'
4. krog
53  Benussi / Pavlovič : Žigon / Zdovc Sporer 2:1 (08:15,15:13,15:11) 36'
54  Kuhar / Kuhar : Špoljarič / Zdešar 0:2 (09:15,12:15) 21'
poraženci - 7. mesto
55  Babnik Jeglič / Gril : Zbičajnik / Marolt 0:2 (13:15,07:15) 16'
56  Bengez / Natek : Žigart / Žigart 2:1 (13:15,15:11,17:15) 37'
poraženci - 5. mesto
57  Zbičajnik / Marolt : Kuhar / Kuhar 0:2 (13:15,10:15) 25'
58  Bengez / Natek : Žigon / Zdovc Sporer 0:2 (06:15,10:15) 20'
polfinale
59  Benussi / Pavlovič : Kuhar / Kuhar 2:0 (21:17,21:12) 30'
60  Špoljarič / Zdešar : Žigon / Zdovc Sporer 2:1 (21:15,17:21,15:07) 69'
za 3. mesto
61  Kuhar / Kuhar : Žigon / Zdovc Sporer

0:2 (16:21,01:21)

20'
finale
62  Benussi / Pavlovič : Špoljarič / Zdešar

2:1 (23:21,20:22,15:11)

51'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vrstni red :
 
    1. VC Portorož Benussi Amedea Pavlovič Lana
    2. Špoljarič / Zdešar Špoljarič Zala Zdešar Nina
    3. KOA Zreče Žigon Ana Zdovc Sporer Žana
    4. Ajda & Gaja Kuhar Ajda Kuhar Gaja
    5. Cestnik team Zbičajnik Iza Marolt Maja
    T & T Bengez Tina Natek Taja
    7. Ana & Jerca Babnik Jeglič Ana Gril Jerca
    ZMVF Selniške jabke Žigart Žana Žigart Janja
    9. Triglav Kordež Žana Živković Mia Lola
    Vita & Zoja Belec Vita Voroš Zoja
    Anja & Pia Kolmanič Anja Krajcar Pia
    Koletnik / Blatnik Koletnik Hana Blatnik Zala
 

13.

Calcit volleyball 7 Šmidovnik Nina Koželj Nika
    ŽOK Novo mesto II Kastelic Lara Jakše Zala
    Olimp Ljubljana Muharemović Ida Jerala Manja
    ZaJa Urnaut Zala Manojlović Jana
  17. Calcit volleyball 1 Topič Tina Javornik Živa
    ŽOK Novo mesto III Belavič Nina Starešinič Živa
    Zreče Rituper Lara Lajhar Hana
    Calcit Tarlar 003 Gojak Tara Bošeska Lara
    ŠD Loka Žužemberk P Breznikar Rebeka Hrovat Ula
    ŽOK Novo mesto I Smolič Ema Košiček Nika
    Ana & Manca Grabec Ana Marija Sokol Manca
    Calcit Eva&Eva Seretin Eva Suhodolčan Eva
  25. Ema & Tara Balkovec Ema Gantar Tara
    Calcit 40 Potočnik Živa Ogrinec Eva