Odbojka
 
 
 
 
 
DP U15 - drugi turnir - DEČKI - Notranje Gorice (1 + 1 igrišče - 09:00)
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Kržič / Kržič

: Kovačič / Vinkovič

0:1 (04:21) 15'
2  Pregelj / Filiputti --- / --- bye  0'
3  Jerič Prevorčnik --- / --- bye 0'
4  Okorn / Drnovšek --- / --- bye  0'
5  Cestnik / Zobec

: Calcina / Dulai

0:1 (18:21) 18'
6  Hozjan / Golc --- / --- bye  0'
7  Legan / Suhadolnik --- / --- bye  0'
8  Žolnir / Podlesnik

: Vodovnik / Donaj Magašić

1:0 (21:10) 15'
2. krog   
9  Rozman / Možič : Kovačič / Vinkovič 1:0 (21:06) 12'
10  Pregelj / Filiputti : Zajc / Lenič 1:0 (21:19) 14'
11  Novak / Strdin : Jerič / Prevorčnik 1:0 (21:05) 12'
12  Okorn / Drnovšek : Travnik / Travnik 0:1 (09:21) 11'
13  Šarkezi / Bračko : Calcina / Dulai 1:0 (21:06) 12'
14  Hozjan / Golc : Peterka / Rus 0:1 (11:21) 12'
15  Planinšek / Matko : Legan / Suhadolnik 1:0 (21:10) 10'
16  Žolnir / Podlesnik : Fužir / Stožir 0:1 (07:21) 9'
poraženci - 17. mesto
17 Vodovnik / Donaj Magašić : Kovačič / Vinkovič 0:1 (15:21) 15'
18  Zajc / Lenič  --- / --- bye  0'
19  --- / --- : Jerič / Prevorčnik bye  0'
20  Okorn / Drnovšek : Cestnik / Zobec 0:1 (19:21) 15'
21  --- / --- : Calcina / Dulai bye  0'
22  Hozjan / Golc  --- / --- bye  0'
23  --- / --- : Legan / Suhadolnik bye  0'
24  Žolnir / Podlesnik : Kržič / Kržič 1:0 (21:13) 15'
3. krog
25  Rozman / Možič : Pregelj / Filiputti 2:0 (15:04,15:01) 17'
26  Novak / Strdin : Travnik / Travnik 1:2 (10:15,15:10,16:18) 33'
27  Šarkazi / Bračko : Peterka / Rus 2:1 (15:06,15:05,15:05) 30'
28  Planinšek / Matko : Fužir / Stožir 0:2 (05:15,04:15) 13'
poraženci - 13. mesto
29  Žolnir / Podlesnik : Legan / Suhadolnik 0:2 (14:16,08:15) 23'
30  Hozjan / Golc : Calcina / Dulai 1:2 (15:12,04:15,12:15) 28'
31  Cestnik / Zobec : Jerič / Prevorčnik 0:2 (08:15,13:15) 19'
32  Zajc / Lenič : Kovačič / Vinkovič 2:1 (16:14,14:16,15:11) 35'
poraženci - 9. mesto
33  Legan / Suhadolnik : Novak / Strdin 0:2 (09:15,06:15) 20'
34  Calcina / Dulai : Pregelj / Filiputti 0:2 (14:16,12:15) 23'
35  Jerič / Prevorčnik : Planinšek / Matko 0:2 (11:15,11:15) 20'
36  Zajc / Lenič : Peterka / Rus 0:2 (08:15,07:15) 19'
4. krog
37  Rozman / Možič : Travnik / Travnik 2:0 (15:07,15:07) 15'
38  Šarkazi / Bračko : Fužir / Stožir 2:1 (16:18,17:15,15:08) 38'
poraženci - 7. mesto
39  Novak / Strdin : Pregelj / Filiputti 2:1 (15:08,14:16,17:15) 38'
40  Planinšek / Matko : Peterka / Rus 0:2 (10:15,13:15) 25'
poraženci - 5. mesto
41   Novak / Strdin : Fužir / Stožir 0:2 (6:15,16:18) 20'
42  Peterka / Rus : Travnik / Travnik 0:2 (07:15,10:15) 18'
polfinale
43  Rozman / Možič : Fužir / Stožir 2:0 (21:17,21:18) 30'
44  Šarkazi / Bračko : Travnik / Travnik 2:0 (21:06,21:16) 25'
za 3. mesto
45  Fužir / Stožir : Travnik / Travnik

2:0 (21:17,21:15)

25'
finale
46  Rozman / Možič : Šarkazi / Bračko

2:0 (21:17,21:13)

22'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vrstni red :
 
    1. ZMVF Primafoto Rozman Črt Možič Rok
    2. ZMVF Šerprok Šarkezi Jan Bračko Rok
    3. Fužir / Storžir Fužir Urban Storžir Luka
    4. ŠD Loka Žužemberk Travnik Mohor Travnik Toni
    5. ZMVF Strdin Novak David Strdin Žiga
    Peterka / Rus Peterka Tilen Rus Luka
    7. GO volley Pregelj Žiga Filiputti Matija
    Cestnik team Planinšek Tan Matko Nik
    9. ŠD Loka Žužemberk 2 Legan Jure Suhadolnik Nejc
    VC Portorož Calcina Martin Dulai Andreja
    Krampa Jerič Nik Prevorčnik Jaka
    Žaboni Zajc Žan Lenič Jošt
 

13.

ŽanŽan Žolnir Žan Podlesnik Žan
    Hozian / Godič Hozjan Žan Golc Mark
    Cestnik volley 1 Cestnik Kimi Zobec Jan
    Kovačič / Vinkovič Kovačič Niko Vinkovič Dino
  17. Kržič / Kržič Kržič Janž Kržič Jošt
    Calcit volleyball Okorn Miha Drnovšek Nik
    Braslovče volley bulls Vodovnik Aljaž Donaj Magašić Dorijan