Odbojka
 
 
 
 
 
DP U15 - prvi turnir - DEKLICE - Zreče (2 igrišči - 10:00)
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
2 Babnik Jeglič / Gril : Kastelic / Jakše 1:0 (21:08) 13'
10 Kraševec / Vehovec : Cikič / Miklavec 0:1 b.b.  
15 Muhamerović / Jerala : Jakomin / Dilica 1:0 (21:06) 15'
18 Bengez / Natek : Grabec / Sokol 1:0 (21:09) 10'
31 Kern / Prinčič : Kuhar / Kolmanič 1:0 (21:19) 15'
2. krog   
33 Benussi  / Pavlovič : Babnik Jeglič / Gril 1:0 (21:10) 14'
34 Balkovec / Kopar : Rituper / Lajhar 1:0 (21:15) 14'
35 Seretin / Suhadolčan : Kordež / Urbanč Đukić 1:0 (21:07) 10'
36 Muršak / Javornik : Žigart / Žigart 0:1 (17:21) 14'
37 Veber / Pintar : Cikač / Miklavec 1:0 (21:17) 12'
38 Grošelj / Koželj : Belavič / Starešinič 1:0 b.b.  
39 Gojak / Bošeska : Somrak / Topič 1:0 (21:16) 20'
40 Muharemović / Jerala : Belec / Voroš 1:0 (21:14) 11'
41 Žigon / Zdovec Sporar : Bengez / Natek 1:0 (21:10) 12'
42 Koletnik / Blatnik : Urnaut / Manojlovič 0:1 (14:21) 11'
43 Miklavec / Grubišič Čabo : Zbičajnik / Marolt 0:1 (13:21) 15'
44 Črnila / Petrič : Živkovič / Umnik 0:1 (19:21) 14'
45 Podjavoršek / Šimič : Klement / Ošlaj 1:0 (21:09) 15'
46 Kolmanič / Krajcar : Kuhar / Kuhar 0:1 (14:21) 13'
47 Smolič / Košiček : Šmidovnik / Ahačič 1:0 (21:17) 15'
48 Kern / Prinčič : Špoljarič / Zdešar 0:1 (08:21) 15'
poraženci - 33. mesto
65 Kastelic / Jakše : Kern / Prinčič 1:0 (21:16) 13'
69 Kraševec / Vehovec : Črnila / Petrič 0:1 b.b.  
72 Jakomin / Dilica : Bengez / Natek 0:1 (04:21) 14'
73 Grabec / Sokol : Belec / Voroš 0:1 (19:21) 15'
80 Kuhar / Kolmanič : Babnik Jeglič / Gril 0:1 (10:21) 17'
3. krog
81 Benussi / Pavlovič : Balkovec / Kopar 1:0 (21:06) 15'
82 Seretin / Suhadolčan : Žigart / Žigart 1:2 (09:15, 14:16, 15:11) 37'
83 Veber / Pintar : Grošelj / Koželj 2:1 (22:20, 10:15, 15:11) 40'
84 Gojak / Bošeska : Muharemović / Jerala 2:0 (06:15, 13:15) 24'
85 Žigon  / Zdovc Sporer : Urnaut / Manojlović 2:0 (15:12, 15:05) 29'
86 Zbičajnik / Marolt : Živković / Umnik 2:0 (15:08, 15:08) 15'
87 Podjavoršek / Šimič : Kuhar / Kuhar 0:2 (09:15, 02:15) 20'
88 Smolič / Košiček : Špoljarič / Zdešar 0:2 (04:15, 03:15) 14'
poraženci - 25. mesto
89 Kastelic / Jakše : Šmidovnik / Ahačič 0:2 (09:15, 02:15) 18'
90 Kolmanič / Krajcar : Klement / Ošlaj 2:0 (15:03, 15:05) 12'
91 Črnila / Petrič : Miklavec / Grubišić Čabo 2:0 (15:07, 15:08) 14'
92 Koletnik / Blatnik : Bengez / Natek 0:2 (05:15, 13:15) 23'
93 Belec / Voroš : Somrak / Topič 2:0 (15:05, 15:12) 16'
94 Belavič / Starešinič : Cikač / Miklavec 0:2 b.b.  
95 Muršak / Javornik : Kordež / Urbanč Đukić 0:2 (17:19, 08:15) 20'
96 Rituper / Lajhar : Babnik Jeglič / Gril 0:2 (10:15, 10:15) 23'
poraženci - 17. mesto
97 Šmidovnik / Ahačič : Gojak / Bošeska 2:0 (21:04, 18:16) 20'
98 Kolmanič / Krajcar : Grošelj / Koželj 2:1 (14:16, 15:05, 16:14) 32'
99 Črnila / Petrič : Seretin / Suhadolčan 2:0 (15:07, 15:09) 18'
100 Bengez / Natek : Balkovec / Kopar 2:1 (15:08, 14:16, 15:07) 30'
101 Belec / Voroš : Smolič / Košiček 1:2 (15:11, 09:15, 09:15) 33'
102 Cikač / Miklavec : Podjavoršek / Šimič 2:1 (15:12, 09:15, 17:15) 39'
103 Kordež / Urbanč Đukić : Živković / Umnik 1:2 (15:08, 12:15, 12:15) 30'
104 Babnik Jeglič / Gril : Urnaut / Manojlović 2:0 (15:05, 15:13) 21'
4. krog
105 Benussi / Pavlovič : Žigart / Žigart 2:0 (15:07, 15:06) 16'
106 Veber / Pintar : Muharemović / Jerala 0:2 (08:15, 04:15) 21'
107 Žigon / Zdovc Sporer : Zbičajnik / Marolt 2:0 (15:10, 15:04) 19'
108 Kuhar / Kuhar : Špoljarič / Zdešar 0:2 (10:15, 04:15) 13'
poraženci - 13. mesto
109 Šmidovnik / Ahačič : Kolmanič / Krajcar 2:0 (15:11, 15:09) 10'
110 Črnila / Petrič : Bengez / Natek 0:2 (14:16, 11:15) 20'
111 Smolič / Košiček : Cikač / Miklavec 2:0 (15:07, 15:06) 15'
112 Živković / Umnik : Babnik Jeglič / Gril 0:2 (06:15, 14:16) 20'
poraženci - 9. mesto
113 Šmidovnik / Ahačič : Zbičajnik / Marolt 0:2 (15:17, 11:15) 23'
114 Bengez / Natek : Kuhar / Kuhar 0:2 (07:15, 12:15) 30'
115 Smolič / Košiček : Žigart / Žigart 1:2 (15.13, 04:15, 04:15) 30'
116 Babnik Jeglič / Gril : Veber / Pinter 2:0 (15:07, 15:10) 14'
5. krog
117 Benussi / Pavlovič : Muharemović / Jerala 2:0 (15:07, 15:06) 15'
118 Žigon / Zdovc Sporer : Špoljarič / Zdešar 0:2 (11:15, 12:15) 22'
poraženci - 7. mesto
119 Zbičajnik / Marolt : Kuhar / Kuhat 0:2 (07:15, 10:15) 13'
120 Žigart / Žigart : Babnik Jeglič / Gril 0:2 (11:15, 15:17) 28'
poraženci - 5. mesto
121 Kuhar / Kuhar : Muharemović / Jerala 1:2 (15:07, 07:15, 08:15) 33'
122 Babnik Jeglič / Gril : Žigon / Zdovc Sporer 1:2 (15:11, 06:15, 08:15) 25'
polfinale
123 Benussi / Pavlovič : Muharemović / Jerala 2:0 (15:09, 15:08) 20'
124 Špoljarič / Zdešar : Žigon / Zdovc Sporer 2:0 (16:14, 15:10) 28'
za 3. mesto
125 Muharemović / Jerala : Žigon / Zdovc Sporer 0:2 (12:21, 15:21) 30'
finale
126 Benussi / Pavlovič : Špoljarič / Zdešar 2:0 (21:19, 21:17) 33'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
    1. VC Portorož Benussi Amedea Pavlovič Lana
    2. Špoljarič / Zdešar Špoljarič Zala Zdešar Nina
    3. KOA Zreče Žigon Ana Zdovc Sporer Žana
    4. Olimp Ljubljana Muharemović Ida Jerala Manja
    5. Ajda & Gaja Kuhar Ajda Kuhar Gaja
    Ana & Jerca Babnik Jeglič Ana Gril Jerca
    7. Cestnik team Zbičajnik Iza Marolt Maja
    ZMVF Selniške sestre Žigart Žana Žigart Janja
    9. Calcit 8 Šmidovnik Nina Ahačič Meta
    T&T Bengez Tina Natek Taja
    ŽOK Novo mesto I Smolič Ema Košiček Nika
    MTKE Veber Nika Pinter Maja
 

13.

Pia & Anja Kolmanič Anja Krajcar Pia
    Vita&Gabi Črnila Vita Petrič Gabi
    KU Volley Cikač Urška Miklavec Klara
    Mia & Hana Živković Mia Lola Umnik Hana
  17. Calcit TarLar 003 Gojak Tara Bošeska Lara
    Calcit 2&4 Grošelj Neža Koželj Nika
    Calcit Eva&Eva Seretina Eva Suhadolčan Eva
    Ema & Teja Balkovec Ema Kopar Teja
    Vita & Zoja Belec Vita Vöröš Zoja
    ZMVF Primafoto Podjavoršek Deja Simič Pia
    Žana & Gaja Kordež Žana Urbanč Đukić Gaja
    ZaJa Urnaut Zala Manojlović Jana
  25. ŽOK Novo mesto II Kastelic Lara Jakše Zala
    Tiara & Eva Ošlaj Tiara Klement Eva
    Miklavec / Čabo Miklavec Gaja Grubišić Čabo Julija
    Koletnik / Blatnik Koletnik Hana Blatnik Zala
    Calcit Kamnik 5 Muršak Sara Javornik Živa
    Calcit Smejkota Somrak Alja Topič Tina
    Lajhar / Rituper Rituper Lara Lajhar Hana
  32. Ana & Manca Grabec Ana Marija Sokol Manca
    Ribici Kern Maruša Prinčič Pika
    VC Portorož 2 Jakomin Nina Dilica Aurora
    Melani & Ana Kuhar Melani Kolmanič Ana