Odbojka
 
 
 
 
 
DP U15 - prvi turnir - DEČKI - Žužemberk (2 igrišči - 10:00)
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Rozman / Možič  --- / ---  bye 0'
2  Pavlin / Vučkovič Pregelj / Filiputti 0:2 (7:15, 9:15) 22'
3  Žolnir / Podlesnik  Hovnik Rožrn / Hribernik  2:1 (8:15, 15:7, 15:6)  31'
4  Majhenšek / Krajnc  Hozjan / Golc  0:2 (9:15, 4:15)  15'
5  Peterka / Rus --- / --- bye  0'
6  Bračko / Šarkezi  Kržič / Škerjanec  2:0 (15:2, 15:4)  20'
7  Travnik / Travnik  Suhadolnik / Legan  2:0 (15:7, 15:7)  20'
8  Dulai / Calcina --- / ---  bye  0'
9  Ramšak / Špenger --- / ---  bye  0'
10  Okorn / Drnovšek  Planinšek / Matko 0:2 (10:15, 8:15) 19'
11  Zajc / Lenič  Vodovnik / Donaj Magašič 2:0 (15:12, 15:7)  20'
12  Novak / Strdin --- / ---  bye  0'
13  Petkovič / Fink --- / ---  bye  0'
14  Jerič / Prevorčnik  Berisha / Kumperščak 2:0 (15:9, 15:10) 22'
15  Cestnik / Zobez  Fajfar / Urana 0:2 (5:15, 10:15) 18'
16  Fužir / Stožir --- / ---  bye  0'
2. krog   
17  Rozman / Možič  Pregelj / Filiputi 2:0 (15:1, 15:4) 16'
18  Žolnir / Podlesnik Hozjan / Golc  1:2 (13:15, 15:9, 15:17) 32'
19  Peterka / Rus Bračko / Šarkezi  0:2 (7:15, 8:15) 21'
20  Travnik / Travnik Dulai / Calcina  2:0 (15:6, 15:9) 25'
21  Ramšak / Špenger Planinšek / Matko  0:2 (6:15, 4:15) 14'
22  Zajc / Lenič Novak / Strdin  0:2 (7:15, 12:15) 27'
23  Petkovič / Fink Jerič / Prevorčnik  2:0 (15:11, 15:9) 25'
24  Fajfar / Urana Fužir / Stožir  0:2 (10:15, 9:15) 25'
poraženci - 25. mesto
25  --- / --- Pavlin / Vučkovič  bye  0'
26  Hovnik Rožen / Hribernik Majhenšek / Krajnc 2:1 (15:17, 15:9, 15:11) 36'
27  --- / ---  Kržič / Škerjanec  bye  0'
28  Suhadolnik / Legan --- / ---  bye  0'
29  --- / ---  Okorn / Drnovšek  bye  0'
30  poraženec tekme 11 --- / ---  bye  0'
31 --- / ---  poraženec tekme 14  bye  0'
32  poraženec tekme 15 --- / ---  bye  0'
poraženci - 17. mesto
33  Pavlin / Vučkovič Fajfar / Urana 0:2 (2:15, 1:15) 16'
34  Hovnik / Rožen Hribernik  Jerič / Prevorčnik 0:2 (14:16, 5:15) 25'
35  Kržič / Škerjanec  Zajc / Lenič 0:2 (8:15, 4:15) 22'
36  Suhadolnik / Legan  Ramšak / Špenger  2:0 (15:9, 15:4) 15'
37  Okorn / Drnovšek  Dulai / Calcina  2:0 (16:14, 15:11) 25'
38  Vodovnik / Donaj Magašić Peterka / Rus 0:2 (9:15, 8:15) 17'
39  Berisha / Kumperščak Žolnir / Podlesnik  2:0 (15:13, 15:5)  13'
40 Cestnik / Zobec  Pregelj / Filiputti  1:2 (15:10, 5:15, 12:15)  36'
3. krog
41  Rozman / Možič Hozjan / Golc 2:0 (15:2, 15:3) 15'
42  Bračko / Šarkezi  Travnik / Travnik  2:0 (15:9, 15:4) 12'
43  Planinšek / Matko  Novak / Strdin  1:2 (11:15, 15:10, 11:15) 42'
44  Petkovič / Fink  Fužir / Stožir  0:2 (3:15, 5:15) 16'
poraženci - 13. mesto
45 Fajfar / Urana Jerič / Prevorčnik 2:0 (15:7, 15:10) 21'
46  Zajc / Lenič Suhadolnik / Legan  2:0 (15:10, 15:7) 20'
47  Okorn / Drnovšek Peterka / Rus  1:2 (15:13, 11:15, 9;15) 35'
48 Berisha / Kumperščak  Pregelj / Filputti  0:2 (5:15, 6:15) 17'
poraženci - 9. mesto
49 Fajfar / Urana Travnik / Travnik 1:2 (15:13, 13:15, 11:15) 33'
50  Zajc / Lenič Hozjan / Golc 2:0 (15:6, 15:8)  24'
51  Peterka / Rus  Petkovič / Fink 2:0 (17:15, 15:13)  30'
52  Pregelj / Filiputti  Planinšek / Matko  0:2 (11:15, 6:15)  25'
4. krog
53 Rozman / Možič  Bračko / Šarkezi 2:0 (15:12, 15:12)  25'
54  Novak / Strdin  Fužir / Stožir  0:2 (8:15, 7:15)  19'
poraženci - 7. mesto
55  Travnik / Travnik Zajc / Lenič 2:0 (15:10, 15:10)  20'
56 Peterka / Rus  Planinšek / Matko 2:1 (15:11, 11:15, 15:10) 37'
poraženci - 5. mesto
57  Travnik / Travnik  Novak / Strdin 2:1 (13:15, 17:15, 18:16)  42'
58  Peterka / Rus  Bračko / Šarkezi0:2 (4:15, 4:15)  11'
polfinale
59  Rozman / Možič  Travnik / Travnik 2:0 (15:3, 15:4) 17'
60  Fužir / Stožir  Bračko / Šarkezi  2:0 (15:12, 15:13) 23'
za 3. mesto
61  Travnik / Travnik  Bračko / Šarkezi 1:2 (16:14, 11:15, 7:15) 26'
finale
62  Rozman / Možič  Fužir / Stožir 2:1 (15:10, 13:15, 15:11) 28'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red - U15 - prvi turnir
 

VRSTNI RED

    1. ZMVF Primafoto Rozman Črt Možič Rok
    2. Fužir / Stožir Fužir Urban Stožir Luka
    3. ZMVF Šerprok Bračko Rok Šarkezi Jan
    4. ŠD Loka Žužemberk 1 Travnik Toni Travnik Mohor
    5. ZMVF Strdin Novak David Strdin Žiga
    Peterka / Rus Peterka Tilen Rus Luka
    7. Žaboni Zajc Žan Lenič Jošt
    Cestnik team Planinšek Tan Matko Nik
    9. Jakob & Matic Fajfar Matic Urana Jakob
    Zaž & Mark Hozjan Zaž Golc Mark
    Krka Petkovič Jaka Fink Aljaž
    GO Volley Pregelj Žiga Filiputti Matija
 

13.

Krampa Jerič Nik Prevorčnik Jaka
    ŠD Loka Žužemberk 3 Suhadolnik Nejc Legan Jure
    Calcit Volleyball Okorn Miha Drnovšek Nik
    ZMVF MetiBor Berisha Muhamet Kumperščak Bor
  17. Cestnik volley 1 Cestnik Kimi Zobec Jan
    ŽanŽan Žolnir Žan Podlesnik Žan
    Braslovče volley bulls Vodovnik Aljaž Donaj Magašić Dorijan
    VC Portorož 9 Dulai Andrej Calcina Martin
    OK Fužinar R & Š Ramšak Vid Špenger Domen
    Kržič / Škerjanec Kržič Janž Škerjanec Luka
    Fužinar Hovnik Rožen Nel Hribernik Žiga
    David & Tjaž Pavlin Tjaž Vučković David
  25. 1881 MM Volley team Majhenšek Lovro Krajnc Domen