Odbojka
 
 
 
 
 
DP U13 - drugi turnir - DEKLICE - Braslovče ( 1 +1(ž) igrišče - 10:00 )
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1  Podajvoršek / Šimič  Strnad / Gajanovič 1:0 (21:11)  
2  Zemljič / Ogrinec  Muršak / Pivec 0:1 (12:21)  
3  Cvitanović / Krajnc  Toplek / Petrovič 1:0 (21:14)  
4  Bednjanič / Posedel  Gorjup / Zajc 0:1 (20:22)  
5  Cikač / Klajžar  Zagajšek / Verk 1:0 (21:07)  
6  Jeršan / Mislej  Lipuš / Štojs 0:1 (09:21)  
7  Mujič / Noemi  Kostič / Peklaj 0:1 (11:21)  
8  Donko / Donko  Grubišič Čabo / Lukman 0:1 (10:21)  
2. krog   
9  Podajvoršek / Šimič : Muršak / Pivec 1:0 (21:14)  
10  Cvitanović / Krajnc : Gorjup / Zajc 0:1 (07:21)  
11  Cikač / Klajžar : Lipuš / Štojs 1:0 (21:13)  
12  Kostič / Peklaj : Grubišič Čabo / Lukman 0:1 (08:21)  
poraženci - 13. mesto
13  Donko / Donko : Mujič / Noemi 1:0 (21:19)  
14  Jeršan / Mislej : Zagajšek / Verk 0:1 (12:21)  
15  Bednjanič / Posedel : Toplek / Petrovič 1:0 (21:05)  
16  Zemljič / Ogrinec : Strnad / Gajanovič 0:1 (19:21)  
poraženci - 9. mesto
17  Donko / Donko : Cvitanović / Krajnc 1:0 (21:11)  
18  Zagajšek / Verk : Muršak / Pivec 1:0 (21:19)  
19  Bednjanič / Posedel : Kostič / Peklaj 0:1 (18:21)  
20  Strnad / Gajanovič : Lipuš / Štojs 0:1 (16:21)  
3. krog
21  Podajvoršek / Šimič : Gorjup / Zajc 1:0 (21:16)  
22  Cikač / Klajžar : Grubišič Čabo / Lukman 1:0 (21:16)  
poraženci - 7. mesto
23  Donko / Donko : Zagajšek / Verk 0:1 (18:21)  
24  Kostič / Peklaj : Lipuš / Štojs 0:1 (15:21)  
poraženci - 5. mesto
25  Zagajšek / Verk : Grubišič Čabo / Lukman 0:1 (17:21)  
26  Lipuš / Štojs : Gorjup / Zajc 1:0 (21:15)  
polfinale
27  Podajvoršek / Šimič : Grubišič Čabo / Lukman 0:1 (14:21)  
28  Cikač / Klajžar : Lipuš / Štojs 1:0 (21:12)  
za 3. mesto
29  Podajvoršek / Šimič : Lipuš / Štojs 1:0 (21:18)  
finale
30  Grubišič Čabo / Lukman : Cikač / Klajžar 0:1 (16:21)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končne uvrstitve :
 
    1.  Urška in Daša  Cikač Urška  Klajžar Daša
    2.  Lukman / Grubišič Čabo  Grubišić Čabo Julija  Lukman Ana
    3.  ZMVF Primafoto  Podjavoršek Deja  Šimič Pia
    4.  Legende  Lipuš Timeja  Štojs Scarlett
    5.  Katan  Zagajšek Tiana  Verk Katarina
     Frog team  Gorjup Ula  Zajc Ana
    7.  Cestnik team 2  Donko Živa  Donko Zoja
     Šentvid 2  Kostič Sanja  Peklaj Sara
    9.  VCP 2  Cvitanović Meral  Krajnc Lin
     Calcit Maja&Sara  Muršak Sara  Pivec Maja
     Cestnik team 1  Bednjanič Neža  Posedel Rima
     Best team  Strnad Alja  Gajanovič Sanja
 

13.

 VCP 1  Mujič Diana  Noemi Cristini
     VCP4  Jeršan Tia  Mislej Juni
     VCP3  Toplek Patricija  Petrovič Šejla
     Calcit volleyball  Zemljič Nika  Ogrinec Eva