Odbojka
 
 
 
 
 
DP U13 - drugi turnir - DEČKI - Braslovče ( 1 +1(ž) igrišče - 10:00 )
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1  Jeklin / Bračko  Marovt / Vrbovšek 1:0 (21:11)  
2  Cestnik / Kurent  Grobin / Živkovič 1:0 (21:07)  
3  Krt / Mujanovič  Kržič / Šip 1:0 (21:17)  
4  Dobrodel / Pakar  Okorn /  Blaževič 0:1 (16:21)  
5  Najdič / Okroglič  Cestnik / Pogačar 1:0 (21:10)  
6  Babnik / Sladič  Gnamuš / Popovič 0:1 (02:21)  
7  Kalan / Drobnič  Juvan / Štrumelj 1:0 (21:08)  
8  Karadža Pevc / Kosanc  Legan / Travnik 0:1 (09:21)  
2. krog   
9  Jeklin / Bračko : Cestnik / Kurent 1:0 (21:06)  
10  Krt / Mujanovič : Okorn /  Blaževič 0:1 (17:21)  
11  Najdič / Okroglič : Gnamuš / Popovič 1:0 (21:17)  
12  Kalan / Drobnič : Legan / Travnik 0:1 (08:21)  
poraženci - 13. mesto
13  Karadža Pevc / Kosanc : Juvan / Štrumelj 0:1 (08:21)  
14  Babnik / Sladič : Cestnik / Pogačar 0:1 (14:21)  
15  Dobrodel / Pakar : Kržič / Šip 0:1 (05:21)  
16  Grobin / Živkovič : Marovt / Vrbovšek 0:1 (11:21)  
poraženci - 9. mesto
17  Juvan / Štrumelj : Krt / Mujanovič 0:1 (17:21)  
18  Cestnik / Pogačar : Cestnik / Kurent 0:1 (11:21)  
19  Kržič / Šip : Kalan / Drobnič 0:1 (07:21)  
20  Marovt / Vrbovšek : Gnamuš / Popovič 1:0 (21:10)  
3. krog
21  Jeklin / Bračko : Okorn /  Blaževič 1:0 (21:07)  
22  Najdič / Okroglič : Legan / Travnik 0:1 (00:21)  
poraženci - 7. mesto
23  Krt / Mujanovič : Cestnik / Kurent 0:1 (16:21)  
24  Kalan / Drobnič : Marovt / Vrbovšek 0:1 (11:21)  
poraženci - 5. mesto
25  Cestnik / Kurent : Najdič / Okroglič 0:1 (18:21)  
26  Marovt / Vrbovšek : Okorn /  Blaževič 0:1 (16:21)  
polfinale
27  Jeklin / Bračko : Najdič / Okroglič 1:0 (21:08)  
28  Legan / Travnik : Okorn /  Blaževič 1:0 (21:08)  
za 3. mesto
29  Najdič / Okroglič : Okorn /  Blaževič 1:0 (21:15)  
finale
30  Jeklin / Bračko : Legan / Travnik 1:0 (21:15)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končne uvrstitve :
 
    1. ZMVF JekloBrač Jaklin Primož Bračko Rok
    2. ŠD Loka Žužemberk Legan Jure Travnik Mohor
    3. ZMVF GregaNejc Najdič Nejc Okroglič Grega
    4. Calcit volleyball 3 Okorn Miha Blaževič Luka
    5. Cestnik volley 1 Cestnik Kimi Kurent Nik
    Marovt / Vrbovšek Marovt Luka Vrbovšek Dominik
    7. Calcit volleyball 2 Krt Timotej Mujanovič Nik
    MOK Kočevje Drobnič Rok Kalan Jure
    9. Juvan / Štrumelj Juvan Lan Štrumelj Timor
    Cestnik volley 2 Cestnik Jaka Pogačar Tilen
    Kržič / Šip Kržič Jošt Šip Matic
    Gnamuš / Popovič Gnumuš Klemen Popovič Jan
 

13.

Eminem Karadža Pevc Matevž Kosanc Miha
    Calcit volleyball Babnik Gašper Sladič Enej
    OK Fužinar Dobrodel David Pakar Jureij
    Kralja Gobin Nejc Živkovič Marko