Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo v odbojki na mivki U13 - prvi turnir - REZULTATI - DEČKI
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Ranc / Buhvald  Babnik / Škrinjarič 1:0 (21:10)  
2  Novak / Velkavrh  --- / ---  bye  
3  Kržič / Šip  Okorn / Blaževič 0:1 (11:21)  
4  Cestnik / Zobec  Gnamuš / Popovič 1:0 (21:11)  
5  Marovt / Vrbovšek  Legan / Travnik 0:1 (18:21)  
6  Cestnik / Pogačar  Novak / Hočevar 0:1 (15:21)  
7  Najdič / Okroglič  Mugerli / Jeklin 1:0 (21:10)  
8  Grobin / Živkovič  Frece / Sladič 0:1 (14:21)  
2. krog   
9  Karadža / Kosanc Ranc / Buhvald 0:1 (17:21)  
10 Novak / Velkavrh  Jeklin / Bračko 0:1 (01:21)  
11  Drolc / Šarec Okorn / Blaževič 0:1 (02:21)  
12 Cestnik / Zobec  Krt / Mujanovič 1:0 (21:13)  
13  Dobrodel / Pakar  Legan / Travnik 0:1 (07:21)  
14 Novak / Hočevar  Šumandl / Roj 0:1 (12:21)  
15  Drobnič / Kalan Najdič / Okroglič 0:1 (04:21)  
16 Frece / Sladič  Juvan / Štrumelj 1:0 (21:12)  
poraženci - 17. mesto
17 Grobin / Živkovič Karadža / Kosanc 1:0 (21:17)  
18 Novak / Velkavrh Mugerli / Jeklin 0:1 (05:21)  
19 Cestnik / Pogačar Drolc / Šarec 0:1 (09:21)  
20 Krt / Mujanovič Marovt / Vrbovšek 1:0 (21:15)  
21 Gnamuš / Popovič Dobrodel / Pakar 1:0 (21.14)  
22 Novak / Hočevar Kržič / Šip 1:0 (23:21)  
23  --- / --- Drobnič / Kalan bye  
24 Juvan / Štrumelj Babnik / Škrinjarič 1:0 (21:17)  
3. krog
25 Ranc / Buhvald Jeklin / Bračko 0:1 (07:21)  
26 Okorn / Blaževič Cestnik / Zobec 1:0 (21:15)  
27 Legan / Travnik Šumandl / Roj 1:0 (21:10)  
28 Najdič / Okroglič Frece / Sladič 1:0 (21:11)  
poraženci - 13. mesto
29 Juvan / Štrumelj Drobnič / Kalan 0:1 (19:21)  
30 Novak / Hočevar Gnamuš / Popovič 0:1 (20:22)  
31 Krt / Mujanovič Drolc / Šarec 1:0 (21:18)  
32 Mugerli / Jeklin Grobin / Živkovič 1:0 (21:12)  
poraženci - 9. mesto
33 Drobnič / Kalan Cestnik / Zobec 0:1 (08:21)  
34 Gnamuš / Popovič Ranc / Buhvald 1:0 (21:11)  
35 Krt / Mujanovič Frece / Sladič 1:0 (21:16)  
36 Mugerli / Jeklin Šumandl / Roj 1:0 (22:20)  
4. krog
37 Jeklin / Bračko Okorn / Blaževič 1:0 (21:05)  
38 Legan / Travnik Najdič / Okroglič 1:0 (21:10)  
poraženci - 7. mesto
39 Cestnik / Zobec Gnamuš / Popovič 1:0 (21:12)  
40 Krt / Mujanovič Mugerli / Jeklin 0:1 (14:21)  
poraženci - 5. mesto
41 Cestnik / Zobec Najdič / Okroglič 0:1 (12:21)  
42 Mugerli / Jeklin Okorn / Blaževič 1:0 (21:18)  
polfinale
43 Jeklin / Bračko Najdič / Okroglič 2:0 (15:05, 15:05)  
44 Legan / Travnik Mugerli / Jeklin 2:0 (15:11, 15:07)  
za 3. mesto
45 Najdič / Okroglič Mugerli / Jeklin 2:0 (15:13, 15:07)  
finale
46 Jeklin / Bračko Legan / Travnik 2:0 (15:13, 23:21)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VRSTNI RED :
 
    1. ZMVF JekloBrač Jaklin Primož Bračko Rok
    2. ŠD Loka Žužemberk Legan Jure Travnik Mohor
    3. ZMVF GregaNejc Najdič Nejc Okroglič Grega
    4. Vienpi 1 Mugerli Benjamin Jeklin Vasja
    5. Cestnik volley 1 Cestnik Kimi Zobec Jan
    Calcit volleyball 3 Okorn Miha Blaževič Luka
    7. Gnamuš / Popovič Gnumuš Klemen Popovič Jan
    Calcit volleyball 2 Krt Timotej Mujanovič Nik
    9. MOK Kočevje Drobnič Rok Kalan Jure
    OK Fužinar Ranc Vid Buhvald Maj
    Calcit volleyball 1 Frece Gregor Sladič Enej
    ZMVF JureŠumi Šumandl Simon Roj Jure
 

13.

Juvan / Štrumelj Juvan Lan Štrumelj Timor
    ŠD Loka Žužemberk 2 Novak Tomaž Hočevar Matic
    Calcit volleyball 4 Drolc Jakob Šarec Matevž
    Kralja Gobin Nejc Živkovič Marko
  17. Calcit volleyball Babnik Gašper Škrinjarič Miha
    Kržič / Šip Kržič Jošt Šip Matic
    OK Fužinar Dobrodel David Pakar Jureij
    Marovt / Vrbovšek Marovt Luka Vrbovšek Dominik
    Cestnik Volley 2 Cestnik Jaka Pogačar Tilen
    Novak / Velkavrh Novak Anej Velkavrh Aleksander
    Eminem Karadža Pevc Matevž Kosanc Miha