Odbojka
 
 
 
 
 
Mokronog open 2016 - razpored ŽENSKE
 
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
Ž1 A 9:00 2  Hrovat / Benedik Bevc  Fabjan / Dolenc  0:2 (14:21, 12:21)  38'
Ž2 B 9:50 2  Kersnik / Torkar  Kuzman / Snedec  0:2 (15:21, 19:21) 40'
Ž3 C 10.40 2  Deželak / Letnik  Rus / Domevščik  2:1(21:23,21:9,15:4) 45'
Ž4 D 11:30 2  Markovič / Mihalinec  Kovač / Marancina  2:0 (21:10, 21:9) 23'
Ž5 A 12:20 2  Kontrec / Pene  Hrovat / Benedik Bevc  2:0 (21:13, 21:10) 27'
Ž6 B 13:10 2  Lucas / Jančar  Kersnik / Torkar  2:0 (21:4, 21:15) 30'
Ž7 C 14:00 2  Kotnik / Morgan  Deželak / Letnik  2:1(19:21,22:20,15:11)  44'
Ž8 D 14:50 2  Kobilca / Gostinčar  Markovič / Mihalinec  0:2 (18:21, 15:21) 32'
Ž9 A 15:40 2  Fabjan / Dolenc  Kontrec / Pene  0:2 (11:21, 10:21) 30'
Ž10 B 16:30 2  Kuzman / Snedec  Lucas / Jančar  0:2 (11:21, 15:21) 29'
Ž11 C 17:20 2  Rus / Domevščik  Kotnik / Morgan  0:2 (13:21, 12:21) 27'
Ž12 D 18:10 2  Kovač / Marancina  Kobilca / Gostinčar  0:2 (16:21, 12:21) 32'
Ž13 1/4 17:30 2  Kontrec / Pene  Deželak / Letnik  2:0 (21:9, 21:16) 31'
Ž14 1/4 18:15 2  Markovič / Mihalinec  Kuzmen / Snedec  2:0 (21:9, 21:16) 28'
Ž15 1/4 20:00 1  Lucas / Jančar  Fabjan / Dolenc  2:0 (21:7, 21:16) 29'
Ž16 1/4 20:45 1  Kotnik / Morgan  Kobilca / Gostinčar  2:1(21:16,19:21,15:11)  40'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
Ž17 1/2  15:00 1  Kontrec / Pene  Markovič / Mihalinec  2:0 (21:19, 21:12) 35'
Ž18 1/2  16:00 1  Lucas / Jančar  Kotnik / Morgan  2:1(21:23,21:11,15:4) 46'
Ž19 za 3.  19:00 1  Markovič / Mihalinec  Kotnik / Morgan  1:2(18:21,21:15,14:16) 48'
Ž20 F  21:00 1  Kontrec / Pene  Lucas / Jančar  1:2(19:21,21:10,13:15) 52'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mokronog open 2016 - SKUPINE ženske
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Free style   2:0 2:0  I
 Kontrec / Pene   (21:13,21:10) (21:11, 21:10)
2  Niki 0:2   0:2 III
 Hrovat / Benedik Bevc (13:21,10:21)    (14:21, 12:21)
3  Fabjan / Dolenc 0:2 2:0    II
 Fabjan / Dolenc  (11:21, 10:21) (21:14, 21:12)  

 

 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Lucas / Jančar    2:0 2:0 I
 Lucas / Jančar    (21:4, 21:15)  (21:11, 21:15)
2  Kersnik / Torkar 0:2   0:2 III
 Kersnik / Torkar (4:21, 15:21)    (15:21, 19:21)
3  Kuzman / Snedec  0:2 2:0   II
 Kuzmen / Snedec  (11:21, 15:21) (21:15, 21:19)  

 

 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  VC Portorož 3    2:1  2:0  I
 Kotnik / Morgan    (19:21,22:20,15:11)  (21:13, 21:15)
2  Deželak / Letnik 1:2   2:1 II
 Deželak / Letnik (21:19,20:22,11:15)   (21:23,21:9,15:4)
3  Rus / Domevščik  0:2  1:2    III
 Rus / Domevščik  (13:21, 15:21)  (23:21,9:21,4:15)  

 

 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  Kobilca / Gostinčar   0:2  2:0  II
 Kobilca / Gostinčar    (18:21, 15:21)  (21:16, 21:12)
2  Markovič / Mihalinec 2:0   2:0 I
 Markovič / Mihalinec  (21:18, 21:15)   (21:10, 21:9)
3  Kovač / Marancina 0:2  0:2    III
 Kovač / Marancina (16:21, 12:21) (10:21, 9:21)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mokronog open 2016 - končni vrstni red - ŽENSKE
 

VRSTNI RED

   1.  Lucas / Jančar Lucas Dajan Jančar Tjaša
   2.  Free style Kontrec Nina Pene Mojca
   3.  VC Portorož 3 Kotnik Tjaša Morgan Špela
   4.  Markovič / Mihalinec Markovič Nika Mihalinec Katja
   5.  Deželak / Letnik Deželak Mojca Letnik Liza
     Fabjan / Dolenc Fabjan Katarina Dolenc Kaja
     Kobilca / Gostinčar Kobilca Taja Gostinčar Lea
     Kuzman / Snedec Kuzman Sabina Smedec Natalija
  9.  Niki Hrovat Nika Benedik Bevc Nika
     Kovač / Marancina Kovač Neja Marancina Sabina
     Rus / Domevščik Rus Zala Domevščik Barbara
     Kersnik / Torkar Kersnik Kaja Torkar Ana