Odbojka
 
 
 
 
 
Mokronog open 2016 - razpored MOŠKI
 
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1 A  9:00 1  Novljan / Akrap Čuk / Ribič  2:1(22:24,21:15,15:8) 56'
M2 B  9:50 1  Krže / Novak Erpič / Slak Riossa  2:1(16:21,21:19,15:10) 50'
M3 C  10:40 1  Pokeršnik / Boženk Planinc / Plahutnik  2:0 (21:7, 21:10) 26'
M4 D  11:30 1  Marovt / Košenina Milic / Gavrilov [SRB]  2:0 (21:16, 21:18) 32'
M5 A  12:20 1  Pokeršnik / Zemljak Novljan / Akrap  2:0 (21:16, 21:19) 34'
M6 B  13:10 1  Wutzl / Fruhbauer[AUT] Krže / Novak  2:0 (21:17, 21:19) 38'
M7 C  14:00 1  Dulai / Kumer Pokeršnik / Boženk  0:2 (15:21, 17:21) 33'
M8 D  14:50 1  Čočorovski / Ponikvar Marovt / Košenina  2:0 (24:22, 23:21) 48'
M9

A

 15:40 1  Čuk / Ribič Pokeršnik / Zemljak  0:2 (15:21, 17:21)  33'
M10 B  16:30 1  Erpič / Slak Riossa Wutzl / Fruhbauer [AUT]  0:2 (17:21, 10:21) 31'
M11 C  17:00 1  Planinc / Plahutnik Dulai / Kumer  0:2 (16:21, 10:21) 31'
M12 D  17:45 1  Milic / Gavrilov Čočorovski / Ponikvar  0:2 (23:25, 15:21) 36'
M13 1/4  18:30 1  Pokeršnik / Zemljak Dulai / Kumer  2:0 (21:12, 21:18) 35'
M14 1/4  19:15 1  Čočorovski / Ponikvar Krže / Novak  2:0 (21:14, 21:15) 28'
M15 1/4 21:30 1  Wutzl / Fruhbauer Novljan / Akrap  2:1(19:21,21:19,15:11) 47'
M16 1/4 22:15 1  Pokeršnik / Boženk Marovt / Košenina  2:0 (21:15, 21:16) 37'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M17 1/2  17:00 1  Pokeršnik / Zemljak  Čočorovski / Ponikvar  2:0 (21:13, 21:13) 30'
M18 1/2  18:00 1  Wutzl / Fruhbauer  Pokeršnik / Boženk  2:0 (21:18, 21:16) 39'
M19 za 3.  20:00 1  Čočorovski / Ponikvar  Pokeršnik / Boženk  0:2 (13:21, 10:21) 28'
M20 F  22:00 1  Pokeršnik / Zemljak  Wutzl / Fruhbauer  0:2 (19:21, 16:21) 45'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mokronog open 2016 - SKUPINE moški
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Pokerššnik / Zemljak   2:0 2:0  I
 Pokeršnik / Zemljak    (21:16, 21:19)  (21:15, 21:17)
2  Odskočnica / Impact  0:2   2:1 II
 Novljan / Akrap  (16:21,19:21)   (22:24,21:15,15:8)
3  Ljubljana volley 0:2 1:2   III
 Čuk / Ribič  (15:21, 17:21) (24:22,15:21,8:15)  

 

 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Wutzl / Fruhbauer [AUT]   2:0  2:0 I
 Wutzl / Fruhbauer   (21:17, 21:19)  (21:17, 21:10)
2  Beachteam iPlus 0:2   2:1 II
 Krže / Novak (17:21,19:21)   (16:21,21:19,15:10)
3  Mivka Mokronog  0:2  1:2   III
 Erpič / Slak Riossa (17:21, 10:21)  (21:16,19:21,10:15)  

 

 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  VC Portorož 9   0:2 2:0 II
 Dulai / Kumer    (15:21, 17:21)  (21:16, 21:10)
2  Pokeršnik / Boženk 2:0   2:0  I
 Pokeršnik / Boženk (21:15, 21:17)   (21:7, 21:10)
3  Planinc / Plahutnik 0:2  0:2   III
 Planinc / Plahutnik  (16:21, 10:21) (7:21, 10:21)  

 

 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  SeŠlapse   2:0 2:0 I
 Čočorovski / Ponikvar    (24:22, 23:21)  (25:23, 21:15)
2  Pokemon 0:2    2:0  II
 Marovt / Košenina  (22:24, 21:23)   (21:16, 21:18)
3  Milic / Gavrilov  0:2  0:2   III
 Milic / Gavrilov  (23:25, 15:21) (16:21, 18:21)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LESTVICA MOŠKI
 

VRSTNI RED

   1.  Wutzl / Fruhbauer Wutzl Jorg Fruhbauer Simon
   2.  Sberbank team Pokeršnik Jan Zemljak Nejc
   3.  Pokeršnik / Boženk Pokeršnik Danijel Boženk Tadej
   4.  Sešlapse Čočorovski Kliment Ponikvar Klemen
   5.  Pokemon Marovt  Nejc Košenina Alan
     Odskočnica / impact Novljan Jošt Akrap Niko
     VC Portorož 9 Dulai aleksander Kumer Žiga
     Beachteam iPlus Krže Uroš Novak Iztok
  9.  Planinc / Plahutnik Planinc Jan Plahutnik Gašper
     Ljubljana volley Čuka David Ribič Aleksander
     Mivka Mokronog Erpič Grega Slak Riossa Jaka
     Milic / Gavrilov Milic Milos Gavrilov Aleksandar
  13.  Calcit volleyball Renko David Vrhovšek Ivan
     Vrhunc / Vrhunc Vrhunc Gašper Vrhunc Jernej
  15.  Mivka Mokronog Hočevar Nejc Erpič Uroš
     Vidmar / Smrke Vidmar Žiga Smrke Tom
   17.  Žon and Žon Prikeržnik Matej Rapnik Matej
     Get lucky Drobnič Miha Musar Gorazd