Odbojka
 
 
 
 
 
Ljubljana beach volley challenge - ŽENSKE
 
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
W1 D 10:00 C  Kontrec / Pene : Potokar / Fabjan 1:2 (22:20, 20:22, 09:15) 50'
W2 B 10:00 2  Dalmazzo / Fasano : Gorišek Calcina 2:0 (21:12, 21:08) 33'
W3 C 10:00 4  Radanović / Fabris : Kiens / Rohkamper 2:1 (14:21, 21:15, 15:10) 46'
W4 A 10:00 6  Jančar / Lucas : Lozano / Florian 0:2 (14:21, 17:21) 38'
W5 D 11:40 C  Linde / Lindstom : Kontrec / Pene 1:2 (21:14, 16:21, 13:15) 51'
W6 B 11:40 2  Koleva / Dinova : Dalmazzo / Fasano 0:2 (16:21, 17:21) 45'
W7 C 11:40 4  Lovšin / Fekonja : Radanović / Fabris 1:2 (16:21, 21:18, 09:15) 55'
W8 A 11:40 6  Zass / Teufl : Jančar / Lucas 2:0 (21:18, 21:13) 40'
W9 D 13:20 C  Potokar / Fabjan : Linde / Lindstom 2:0 (21:12, 21:10) 31'
W10 B 13:20 2  Gorišek Calcina : Koleva / Dinova 0:2 (17:21, 16:21) 35'
W11 C 13:20 4  Kiens / Rohkamper : Lovšin / Fekonja 2:0 (21:17, 21:17) 45'
W12 A 13:20 6  Lozano / Florian : Zass / Teufl 2:1 (21:19, 20:22, 15:13) 62'
W13 1/4 16:00 C  Potokar / Fabjan : Kiens / Rohkamper 1:2 (18:21, 21:16, 10:15) 45'
W14 1/4 16:55 C  Radanović / Fabris : Kontrec / Pene 1:2 (21:18, 20:22, 12:15) 55'
W15 1/4 19:40 C  Dalmazzo / Fasano : Zass / Teufl 1:2 (21:16, 13:21, 11:15) 50'
W16 1/4 20:35 C  Lozano / Florian : Koleva / Dinova 1:2 (21:15, 12:21, 18:20) 50'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
W17 1/2 14:30 C  Kiens / Rohkamper : Koleva / Dinova 2:0 (21:19,21:19) 38'
W18 1/2 15:30 C  Kontrec / Pene : Zass / Teufl 1:2 (24:22,17:21,14:16) 60'
W19  3. 18:30 C  Koleva / Dinova : Kontrec / Pene 1:2 (17:21,21:17,11:15) 58'
W20 F 21:00 C  Kiens / Rohkamper : Zass / Teufl 0:2 (09:21,17:21) 34'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SKUPINE :
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Zass / Teufl   2:0 1:2 II.
 AUT / AUT   (21:18, 21:13) (19:21,22:20,13:15)
2  Jančar / Lucas 0:2   0:2 III.
 SLO / SLO (18:21, 13:21)   (14:21, 17:21)
3  Lozano / Florian 2:1 2:0   I.
 SPA / SPA (21:19, 20:22, 15:13) (21:14, 21:17)  
  
 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Koleva / Dinova   0:2 2:0 II.
 BUL / BUL   (16:21, 17:21) (21:17, 21:16)
2  Dalmazzo / Fasano 2:0   2:0 I
 ITA / ITA (21:16, 21:17) )   (21:12, 21:08)
3  Gorišek / Calcina 0:2 0:2   III.
 SLO / SLO (17:21, 16:21) (12:21, 08:21)  
  
 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  Lovšin / Fekonja   1:2 0:2 III.
 SLO / SLO   (16:21, 21:18, 09:15) (17:21, 17:21)
2  Radanović / Fabris 2:1   2:1 I.
 CRO / CRO (21:16, 18:21, 15:09)   (14:21, 21:15, 15:10)
3  Kiens / Rohkamper 2:0 1:2   II.
 EST / AUS (21:17, 21:17) (21:14, 15:21, 10:15)  
  
 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  Linde / Lindstrom   1:2 0:2 III.
 SWE / SWE   (21:14, 16:21, 13:15) (12:21, 10:21)
2  Kontrec / Pene 2:1   1:2 II.
 SLO / SLO (14:21, 21:16, 15:13)   (22:20, 20:22, 09:15)
3  Potokar / Fabjan 2:0 2:1   I.
 SLO / SLO (21::12, 21:10) (20:22, 22:20, 15:09)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vrstni red :
 
   1.  Zass Bianca  AUT    Teufl Valerie  AUT  
   2.  Kiens Kristel  EST    Rohkamper Johannah  AUS  
   3.  Kontrec Nina  SLO    Pene Mojca   SLO  
   4.  Koleva Slavina  BUL    Dinova Asya  BUL  
   5.  Lozano Clara SPA    Florian Nazareth SPA  
     Dalmazzo Anna ITA    Fasano Ilarie ITA  
     Radanović Sara CRO    Fabris Samanta CRO  
     Potokar Monika SLO    Fabjan Erika SLO  
   9.  Lovšin Nina SLO    Fekonja Nataša SLO  
     Linde Malin SWE    Lindstrom Fanny SWE  
     Jančar Tjaša SLO    Lucas Dajana SLO  
     Gorišek Daja SLO    Calcina Sabrina SLO