Odbojka
 
 
 
 
 
Ljubljana beach volley challenge - MOŠKI
 
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1 B 10:50 C  Van Steenis / Boehle : Čuk / Smrke 2:0 (21:13,21:19) 32'
M2 A 10:50 1  Pokeršnik D. / Boženk : Drobnič / Erpič 2:1 (21:23,21:15,15:10) 54'
M3 C 10:50 3  Schnetzer / Ertl : Urnaut A. / Tzourits 2:1 (21:16,23:25,15:06)  56'
M4 D 10:50 5  Wutzl / Fruhbauer : Petrov / Kamenov 2:0 (21:16,21:12) 40'
M5 B 12:30 C  Zemljak / Pokeršnik J. : Van Steenis / Boehle 2:0 (21:18, 21:16) 36'
M6 A 12:30 1  Durant / Schubert : Pokeršnik D. / Boženk 2:1 (21:17,17:21,15:12) 55'
M7 C 12:30 3  Appelgren / Boman : Schnetzer / Ertl 1:2 (24:22,17:21,13:15) 67'
M8 D 12:30 5  Burik / Lorenz : Wutzl / Fruhbauer 0:2 (14:21,17:21) 45'
M9 B 14:10 C  Čuk / Smrke : Zemljak / Pokeršnik J. 0:2 (15:21,13:21) 31'
M10 A 14:10 1  Drobnič / Erpič : Durant / Schubert 0:2 (15:21,18:21) 35'
M11 C 14:10 3  Urnaut A. / Tzourits : Appelgren / Boman 1:2 (21:17,15:21,05:15) 55'
M12 D 14:10 5  Petrov / Kamenov : Burik / Lorenz 0:2 (16:21,16:21) 30'
M13 1/4 17:50 C  Wutzl / Fruhbauer : Appelgren / Boman 2:0 (21:18, 21:18) 37'
M14 1/4 18:45 C  Schnetzer / Ertl : Burik / Lorenz 0:2 (14:21, 18:21) 40'
M15 1/4 21:30 C  Zemljak / Pokeršnik J. : Pokeršnik D. / Boženk 2:0 (21:16, 21:17) 35'
M16 1/4 22:25 C  Durant / Schubert : Van Steenis / Boehle 2:1 (16:21,22:20,15:12) 52'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M17 1/2 16:30 C  Wutzl / Fruhbauer : Durant / Schubert 2:0 (22:20,21:17) 35'
M18 1/2 17:30 C  Burik / Lorenz : Zemljak / Pokeršnik J. 1:2 (18:21,21:19,10:15) 60'
M19  3. 19:30 C  Durant / Schubert : Burik / Lorenz 1:2 (17:21,21:19,12:15) 58'
M20 F 22:00 C  Wutzl / Fruhbauer : Zemljak / Pokeršnik J. 0:2 (16:21,13:21) 36'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skupine :
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Durant / Schubert   2:1 2:0 I.
 AUS / AUS   (21:17, 17:21, 15:12) (21:15, 21:16)
2  Pokeršnik D. / Boženk 1:2   2:1 II.
 SLO / SLO (17:21, 21:17, 12:15)   (21:23, 21:15, 15:10)
3  Drobnič / Erpič 0:2 1:2   III.
 SLO / SLO (15:21, 16:21) (23:21, 15:21, 10.15)  
  
 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Zemljak / Pokeršnik J.   2:0 2:0 I.
 SLO / SLO   (21:18, 21:16) (21:15, 21:13)
2  Van Steenis / Boehle 0:2   2:0 II.
 NED / NED (18:21, 16:21)   (21:13, 21:19)
3  Čuk / Smrke 0:2 0:2   III.
 SLO / SLO (15:21, 13:21) (13:21, 19:21)  
  
 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  Appelgren / Booman   1:2 2:1 II.
 SWE / SWE   (24:22, 17:21, 13:15) (17:21, 21:15, 15:05)
2  Schnetzer / Ertl F. 2:1   2:1 I.
 AUT / AUT (22:24, 21:17, 15:13)   (21:16, 23:25, 15:06)
3  Urnaut A. / Tzourits 1:2 1:2   III.
 BEL / GRE (21:17, 15:21, 05:15) (16:21, 25:23, 06:15)  
  
 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  Burik / Lorenz   0:2 2:0 II.
 USA / USA   (14::21, 17:21) (21:16, 21:16)
2  Wutzl / Fruhbauer S. 2:0   2:0 I.
 AUT / AUT ( 21:14, 21:17)   (21:16, 21:12)
3  Petrov / Kamenov 0:2 0:2   III.
 SPA / SPA (16:21, 16:21) (16:21, 12:21)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vrstni red :
 
   1.  Zemljak Nejc  SLO    Pokeršnik Jan  SLO  
   2.  Wutzl Jorg  AUT    Fruhbauer Simon  AUT  
   3.  Burik Mark  USA    Lorenz Marty  USA  
   4.  Durant Cole  AUS    Schubert Zachery  AUS  
   5.  Van Steenis Tom  NED    Boehle Dirk  NED  
     Pokeršnik Danijel SLO    Boženk Tadej SLO  
     Schnetzer Florian AUT    Ertl Florian AUT  
     Appelgren Martin SWE    Boman Simon SWE  
   9.  Petrov Blagovest ESP    Kamenov Zdravko ESP  
     Čuk David SLO    Smrke Tom SLO  
     Drobnič Sergej SLO    Erpič Grega SLO  
     Urnaut Aljoša BEL    Tzourits Mitar GRE