Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Kranj 2016 - razpored MOŠKI
 
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1 C 9:30 3  Vrhunc / Košenina : Novljan / Ribič  2:0 (21:17, 21:12) 30'
M2 A 10:20 1  Krže / Pungerl : Potočnik / Bedrač  0:2 (17:21, 12:21) 37'
M3 B 11:10 1  Dulai / Kumer : Erpič / Drobnič  0:2 (17:21, 17:21) 38'
M4 C 11:10 3  Čočorovski / Ponikvar : Vrhunc / Košenina  1:2 (19:21, 21:16, 9:15) 55'
M5 D 12:00 C  Smrke / Čuk : Pokeršnik / Boženk  0:2 (13:21, 15:21)  33'
M6 A 12:00 1  Zemljak / Pokeršnik : Krže / Pungerl  2:0 (21:15, 21:9) 28'
M7 B 12:50 1  Erpič / Drobnič : Planinc / Plahutnik  2:0 (21:14, 21:17)  34'
M8 C 12:50 3  Novljan / Ribič : Čočorovski / Ponikvar  0:2 (17:21, 15:21) 39'
M9 D 13:40 C  Pokeršnik / Boženk : Marovt / Šijanec  2:0 (21:12, 21:16) 28'
M10 A 13:40 1  Potočnik / Bedrač : Zemljak / Pokeršnik  1:2 (24:22, 11:21, 11:15) 55'
M11 B 14:30 1  Planinc / Plahutnik : Dulai / Kumer  0:2 (19:21, 18:21) 41'
M12 D 15:20 C  Marovt / Šijanec : Smrke / Čuk  1:2 (22:20, 9:21, 11:15) 43'
M13 1/4 16:10  C  Erpič / Drobnič [1B] : Potočnik / Bedrač [2A]  2:1 (17:21, 22:20, 15:11) 54'
M14 1/4 17:00  C  Pokeršnik / Boženk [1D] : Čočorovski/Ponikvar[2C]  2:0 (21:15, 21:6) 26'
M15 1/4 20:20 C  Zemljak / Pokeršnik [1A] : Dulai / Kumer [2B]  2:0 (21: 9, 21:19) 34'
M16 1/4 22:00 C  Vrhunc / Košenina [1C] : Smrke / Čuk [2D]  1:2 (21:19, 17:21, 12:15) 43'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M17 1/2 14:00 C  Zemljak / Pokeršnik : Pokeršnik / Boženk  1:2 (21:16, 19:21, 13:15) 60'
M18 1/2 15:00 C  Erpič / Drobnič : Smrke / Čuk  1:2 (21:18, 18:21, 09:15) 48'
M19  3. 20:00 C  Zemljak / Pokeršnik J. : Erpič / Drobnič  2:0 (21:13, 21:15) 30'
M20 F 22:00 C  Pokeršnik D. / Boženk : Smrke / Čuk  2:0 (21:16, 26:24) 40'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Kranj 2016 - SKUPINE MOŠKI
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Sberbank team   2:0 2:1 I
 Zemljak / Pokeršnik   (21:15, 21:9) (22:24,21:11,15:11)
2  Beachteam iPlus  0:2   0:2 III
 Krže / Pungerl (15:21, 9:21)   (17:21, 12:21)
3  Debitel  1:2  2:0    II
 Potočnik / Bedrač (24:22,11:21,11:15) (21:17,21:12)  

 

 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  VC Portorož 9   0:2 2:0  II
 Dulai / Kumer   (17:21, 17:21) (21:19, 21:18)
2  Drobnič / Erpič 2:0   2:0 I
 Erpič / Drobnič (21:17, 21:17)   (21:14, 21:17)
3  Planinc / Plahutnik 0:2 0:2   III
 Planinc / Plahutnik (19:21, 18:21) (14:21, 17:21)  

 

 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  Sešlapse   1:2 2:0 II
 Čočorovski / Ponikvar    (19:21,21:16,9:15)  (21:17, 21:15)
2  Vrhunc / Košenina 2:1   2:0I
 Vrhunc / Košenina (21:19,16:21,15:9)   (21:17,21:12)
3  Novljan / Ribič 0:2 0:2   III
 Novljan / Ribič (17:21, 15:21) (17:21, 12:21)  

 

 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  Pokeršnik / Boženk    2:0 2:0  I
 Pokeršnik / Boženk    (21:12, 21:16)  (21:13, 21:15)
2  Marovt / Šijanec  0:2   1:2  III
 Marovt / Šijanec (12:21, 16:21)   (22:20,9:21,11:15)
3  Smrke / Čuk  0:2 2:1    II
 Smrke / Čuk (13:21,15:21)  (20:22,21:9,15:11)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Kranj 2016 - lestvica MOŠKI
 

VRSTNI RED

 
   1.  Pokeršnik / Boženk  Pokeršnik Danijel  Boženk Tadej
   2.  Smrke / Čuk  Smrke Tom  Čuk David
   3.  Sberbank team  Pokeršnik Jan  Zemljak Nejc
   4.  Drobnič / Erpič  Drobnič Sergej  Erpič Grega
   5.  Debitel  Potočnik Jernej  Bedrač Jure Peter
     Sešlapse  Čočorovski Kliment  Ponikvar Klemen
     VC Portorož 9  Dulai Aleksander  Kumer Žiga
     Vrhunc / Košenina  Vrhunc Jernej  Košenina Alan
  9.  Beachteam iPlus  Krže Uroš  Pungerl Miha
     Planinc / Plahutnik  Planinc Jan  Plahutnik Gašper
     Novljan / Ribič  Novljan Žan  Ribič Aleksander
     Marovt / Šijanec  Marovt Nejc  Šijanec Miha
  13.  Priki / Rapa  Prikeržnik Matej  Rapnik Matej
     ZMCF Primafoto  Udrih Jaka  Možič Rok
  15.  Havana club  Čočorovski Lambe  Reberšek Marko
     Bošnjak / Rus  Bošnjak Črtomir  Rus Jakob