Odbojka
 
 
 
 
 
Finalne tekme - DP U17
 
 

Državno prvenstvo v odbojki na mivki

MOŠKI - U17 - finalni tekmi

 

za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 30.07.2015 ob 11:30

             
   Stružnik Andraž / Žižmund Aljoša 2 13 21 15  
             
   Rus Jakob / Bošnjak Črtomir  1  21  18 7  
   

za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 30.07.2015 ob 18:10

             
   Kumer Žiga / Valenčič Martin  2  21  21    
             
   Udrih Jaka / Možič Rok  0  18  12    
             
 

Državno prvenstvo v odbojki na mivki

ŽENSKE - U17 - finalni tekmi

 

za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 30.07.2015 ob 10:40

             
   Kobilica Taja / Gostinčar Lea 1  21 16 13  
             
   Morgan Špela / Morgan Urška  2 17  21  15  
   

za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 30.07.2015 ob 17:20

             
   Marušič Špela / Marušič Polona 1  19  21 11  
             
   Kersnik Kaja / Pogačar Eva 2  21 16  15  
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KONČNI VRSTNI RED
 

MOŠKI - U17

 

ŽENSKE - U17

         
  1.  Kumer Žiga / Valenčič Martin     1.  Kersnik Kaja / Pogačar Eva
  2.  Udrih Jaka / Možič Rok     2.  Marušič Špela / Marušič Polona
  3.  Stružnik Andraž / Žižmund Aljoša     3.  Morgan Špela / Morgan Urška
  4.  Rus Jakob / Bošnjak Črtomir     4.  Kobilca Taja / Gostinčar Lea
  5.  Podobnik Teo / Rotar Jesse Bor     5.  Reberšak  Elizabet/ Porovne Černe Patricija
  6.  Pušnik Matevž / Škorjanec Marsel     6.  Bevc Nika / Koletnik Ula
  7.  Grahek Miha / Pikl Vid     7.  Kralj Nika / Vajd Nina
  8.  Štojs Jernej / Randl Damijan     8.  Bulc Katarina / Zdešar nina
  9.  Kovačič Tibor / Gotenc Sašo     9.  Vinkovič Dona/ Malok Tjaša
   Rojnik Matic / Strojanšek Luka    10.  Tomažič Iris / Kovačič Tinkara
   Fužir Urban / Stožir Luka    11.  Benussi Amadea/ Pavlovič Lana
 12.  Marovt Anže / Ibrišimovič Gal      Pleša Kaja / Zavadlav Živa
 13.  Golob David / Omejc Bor      Deželak  Mojca/ Letnik Liza
 14.  Pavlič Luka / Blaznik Domen    14.  Susman Amadea / Malačič Urša
   Borin Anže / Finc Rajko      Mazej Anja / Škerl Rifelj Tjaša
 16.  Mauser Jan / Grunwald Manuel      Ščuka Ajda / Ščuka Ana
   Jerič Nejc / Resman Urh      Špoljarič Zala / Ogorinec Klara
   Poštuvan Tim / Škarabot Matej    18.  Čendak Marja / Jeftenic Vanja
   Juvan Maj / Kitanovski Jan      Gojak Atena / Žužek Lana
20.

 Marancina  Nik / Mežnar Matevž

     Uranjek Ajda / Črnila Lana
   Marancina Nik / Zorec Jan      Pratneker Neža / Košak Zala
22.  Kumer Tjaš / Osredkar Uroš      Benussi Amadea / Malačič Urša
   Fajfar Matic / FajfarJure    23.  Fajt Fišter Neža / Jakomin Brina
   Mori Žiga / Ranc David      Tamše Anja  /Stenovec Ana
   Mynt  Jon / Vidmar Maks      Pibernik Ana/ Žužek Lana
   Primik Luka/ Herodež Kristjan      Susman Eva / JefteničVanja
   Rozman Črt / Šip Domen      Zatkovič Eva / Hribar Karin
         Irman Urša / Žigon Ana