Odbojka
 
 
 
 
 
SEP open 2015 - MOŠKI
 
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1 A  9:00 1  Erpič / Žlajpah  Zupanc / Vrhunc  2:0 (21:17, 21:16) 25'
M2 B  9:45 1  Renko / Vrhovšek  Boženk / Novak  0:2 (8:21, 15:21) 27'
M3 C  10:30 1  Pokeršnik / Pulko  Novljan / Akrap  2:0 (21:15, 21:15) 35'
M4 D  11:15 1  Zemljak / Planinc  Žlajpah / Slak Riossa  2:0 (21:10, 21:13) 33'
M5 A  12:00 1  Silić / Zeljković  Erpič / Žlajpah  2:0 (26:24, 21:17) 43'
M6 B  12:45 1  Dell Orco / Đorđevič  Renko / Vrhovšek  2:1(21:15,13:21,15:11) 55'
M7 C 13:30 1  Mohorič / Ponikvar  Pokeršnik / Pulko  2:0 (30:28, 21:17) 55'
M8 D  14:15 1  Bedrač / Grut  Zemljak / Planinc  1:2(9:21,21:19,9:15) 57'
M9

A

 15:00 1  Zupanc / Vrhunc  Silić / Zeljković  0:2 (14:21, 18:21)  29'
M10 B  15:45 1  Boženk / Novak  Dell Orco / Đorđevič  2:1(21:16,18:21,15:11) 48'
M11 C  16:30 1  Novljan / Akrap  Mohorič / Ponikvar  0:2 (16:21, 17:21) 45'
M12 D  17:15 1  Žlajpah / Slak Riossa  Bedrač / Grut  0:2 (24:26,19:21) 47'
M13 1/4  18:00 1  Silić / Zeljković  Dell Orco / Đorđevič  2:0 (21:16, 21:12) 25'
M14 1/4  18:45 1  Zemljak / Planinc  Pokeršnik / Pulko  2:0 (21:16 , 21:11) 45'
M15 1/4  21:00 1  Mohorič / Ponikvar  Bedrač / Grut  2:0 (21:16: 21:11)  35'
M16 1/4  21:45 1  Boženk / Novak  Erpič / Žlajpah  0:2 (19:21, 21:23)  46'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M17 1/2  16:00 1  Silić / Zeljković  Zemljak / Planinc  1:2(12:21,21:17,12:15 58'
M18 1/2  17:00 1  Mohorič / Ponikvar  Erpič  / Žlajpah  0:2 (19:21, 15:21) 50'
M19 za 3.  19:00 1  Silić / Zeljković  Mohorič / Ponikvar  2:1(18:21,22:20,15:8)  55'
M20 F  22:00 1  Zemljak / Planinc  Erpič / Žlajpah  1:2(25:23,17:21,13:15) 56'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SEP open 2015 - SKUPINE
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Silić  /Zeljković [CRO]   2:0 2:0  I
 Silić / Zeljković    (26:24,21:17  (21:14,21:18)
2  Mivka Mokronog  0:2   2:0  II
 Erpič / Žlajpah  (24:26,17:21)    (21:17,21:16)
3  Zupanc / Vrhunc 0:2 0:2    III
 Zupanc / Vrhunc  (14:21,18:21)  (17:21,16:21)  

 

 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Dell Orco / Đorđevič [CRO]   2:1 1:2  II
 Dell Orco / Đorđevič    (21:15,13;21,15:11) (16:21,21:18,11:15)
2  Renko / Vrhovšek 1:2   0:2  III
 Renko / Vrhovšek  (15:21,21:13,11:15)    (8:21,15:21)
3  strong.si  2:1 2:0    I
 Boženk / Novak  (21:16,18:21,15:11)  (21:8,21:15)  

 

 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  BVC Portorož   2:0 2:0 I
 Mohorič / Ponikvar   (30:28,21:17) (21:16,21:17)
2  ŠK Vienpi Kanal 0:2   2:0 II
 Pokeršnik / Pulko  (28:30,17:21)    (21:15,21:15)
3  Odskočnica  0:2  0:2    III
 Novljan / Akrap  (16:21,17:21)  (15:21,15:21)  

 

 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  Grut&Bedrač   1:2  2:0 II
 Bedrač / Grut   (9:21,21:19,9:15)  (26:24,21:19)
2  ZM Volley family  2:1   2:0 I
 Zemljak / Planinc  (21:9,19:21,15:9)    (21:10,21:13)
3  Mivka 2  0:2  0:2   III
 Žlajpah / Slak Riossa (24:26, 19:21)  (10:21,13:21)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SEP open 2015 - končni vrstni red - MOŠKI
 

VRSTNI RED

 
   1.  Mivka Mokronog  Erpič Grega  Žlajpah Rok
   2.  ZM Volley family  Zemljak Nejc  Planinc Jan
   3.  Silić / Zeljković [CRO]  Silić Filip  Zeljković Ivan
   4.  BVC Portorož  Mohorič Leo  Ponikvar Klemen
   5.  strong.si  Boženk Tadej  Novak Iztok
     Grut&Bedrač  Bedrač Jure Peter  Grut Andrej
     ŠK Vienpi Kanal  Pokeršnik Danijel  Pulko Zlatko
     Dell Orco / Đorđevič [CRO]  Dell Orco Nikša  Đorđevič Ivan
  9.  Mivka 2  Žlajpah Matic Slak Riossa Jaka
     Odskočnica  Novljan Jošt  Akrap Niko
     Renko / Vrhovšek  Renko David  Vrhovšek Ivan
     Zupanc / Vrhunc  Zupanc Žiga  Vrhunc Gašper
  13.  Beach team iplus  Krže Uroš  Čuk David
     Merkun / Ribič  Merkun Marko  Ribič Aleksander
  15.  VC Portorož 9  Kumer Žiga  Zorec Tom
     AA team  Gostiša Andrej  Jereb Alen
     Marovt / Plahutnik  Marovt Nejc  Plahutnik Gašper
     LJ team  Ogrinc Jernej  Mulec Luka
  19.  Bolen k klen  Pungerl Miha  Berčič Sergej
     OK Kostanjevica na Krki  Tomazin Jernej  Košir Simon
     Klemenčič / Zagorc  Klemenčič Jaka  Zagorc Uroš
     Uršič / Moljk  Moljk Boštjan  Uršič Žan
  23.  Dva mukija  Musar Gorazd  Drobnić Miha
     Zadnji trenutek  Vrabl Tin  Žavbi Jurij
     ŠD Jama (Filip&Erik)  Zupančič Filip  Černač Erik
     Kosmina / Ožbalt  Kosmina Martin Ožbalt Gregor