Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Kranj 2015 - MOŠKI
 
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1 A  10:30 C  Krže / Čuk  Novljan / Akrap  2:0 (21:19, 21:17)  40'
M2 B  10:00 1  Pokeršnik / Pulko  Tomazin / Košir  2:0 (21.18, 21:12) 36'
M3 C  10:50 1  Dulai / Čočorovski  Bedrač / Čuturič  0:2 (16:21, 19:21)  37'
M4 D  10:50 2  Potočnik / Zemljak  Bežek / Mali  2:0 (21:19, 21:11)  37'
M5 A  12:10 C  Mohorič / Ponikvar  Krže / Čuk  2:0 (21:14, 21:12) 35'
M6 B  11:40 1  Žlajpah / Erpič  Pokeršnik / Pulko  2:1(21:18,12:21,15:13) 45'
M7 C  12:30 1  Planinc / Donik  Dulai / Čočorovski  2:1(21:15,14:21,15:12) 50'
M8 D  12:30 2  Boženk / Novak  Potočnik / Zemljak  0:2 (18:21, 15:21) 38'
M9

A

 13:50 C  Novljan / Akrap  Mohorič / Ponikvar  0:2 (18:21, 18:21) 35'
M10 B  13:20 1  Tomazin / Košir  Žlajpah / Erpič  0:2 (17:21, 20:22) 42'
M11 C  14:10 1  Bedrač / Čuturič  Planinc / Donik  2:1(15:21,21:12,20:18) 65'
M12 D  14:10 2  Bežek / Mali  Boženk / Novak  0:2 (21:23, 17:21) 44'
M13 1/4  18:10 C  Mohorič / Ponikvar  Pokeršnik / Pulko  0:2 (22:24, 18:21) 33'
M14 1/4  19:00 C  Potočnik / Zemljak  Planinc / Donik  2:0 (21:17, 21:15) 35'
M15 1/4  21:30 C  Žlajpah / Erpič  Krže / Čuk  2:1(21:12,17:21,15:13) 53'
M16 1/4  22:20 C  Bedrač / Čuturič  Boženk / Novak  2:0 (21:12, 21:19) 28'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M17 1/2  15:40 1  Pokeršnik / Pulko  Potočnik / Zemljak  0:2 (18:21, 16:21) 31'
M18 1/2  16:30 1  Žlajpah / Erpič  Bedrač / Čuturič  2:1(21:16,22:24,15:12) 57'
M19 za 3.  18:30 1  Pokeršnik / Pulko  Bedrač / Čuturič  2:0 (b.b.)  0'
M20 F  21:30 1  Potočnik / Zemljak  Žlajpah / Erpič  2:1(21:18,19:21,15:12) 61'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Kranj 2015 - SKUPINE MOŠKI
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  BVC Portorož    2:0 2:0 I
 Mohorič / Ponikvar    (21:14, 21:12) (21:18,21:18)
2  Beachteam iplus 0:2    2:0  II
 Krže / Čuk  (14:21, 12:21)    (21:19, 21:17)
3  Odskočnica  0:2  0.2   III
 Novljan / Akrap  (18:21,18:21)  (19:21, 17:21)  

 

 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Mivka Mokronog   2:1 2:0  I
 Žlajpah / Erpič    (21:18,12:21,15:13)  (21:17,22:20)
2  ŠK Vienpi Kanal  1:2   2:0  II
 Pokeršnik / Pulko  (18:21,21:12,13:15)    (21:18,21:12)
3  OK Kostanjevica na Krki 0:2  0:2    III
 Tomazin / Košir  (17:21,20:22)  (18:21,12:21)  

 

 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  Planinc / Donik    2:1 1:2 II
 Planinc / Donik    (21:15,14:21,15:12)  (21:15,12:21,18:20)
 2  VC Portorož 7  1:2   0:2 III
 Dulai / Čočorovski  (15:21,21:14,12:15)    (16:21,19:21)
 3  VC Portorož 2:1 2:0    I
 Bedrač / Čuturič (15:21,21:12,20:18)  (21:16,21:19)  

 

 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  Cockta    0:2 2:0  II
 Boženk / Novak    (18:21,15:21)  (23:21, 21:17)
2  Debitel 2:0    2:0  I
 Potočnik / Zemljak  (21:18,21:15)    (21:19,21:11)
3  Brata Miha 0:2  0:2   III
 Bežek / Mali  (21:23, 17:21)  (19:21,11:21)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Kranj 2015 - končni vrstni red
 

VRSTNI RED

 
   1. Debitel

 Potočnik Jernej

 Zemljak Nejc
   2. Mivka Mokronog  Žlajpah Rok  Erpič Grega
   3. ŠK Vienpi Kanal  Pokeršnik Danijel  Pulko Zlatko
   4. VC Portorož  Bedrač Jure Peter  Čuturič Jasmin
   5. BVC Portorož  Mohorič Leo  Ponikvar Klemen
    Planinc / Donik  Planinc Jan  Donik Žiga
    Beachteam iplus  Krže Uroš  Čuk David
    Cockta  Boženk Tadej  Novak Iztok
  9. Odskočnica  Novljan Jošt  Akrap Niko
    OK Kostanjevica na Krki  Tomazin Jernej  Košir Simon
    VC Portorož 7  Dulai Aleksander  Čočorovski Kliment
    Brata Miha  Bežek Miha  Mali Miha
  13. Ogrinc / Mulec  Ogrinc Jernej  Mulec Luka
    Korošec&Berk  Berk Matevž  Korošec Edo
  15. Stavanja OMW Bar Ajševica  Žavbi Jurij  Jerončič Luka
    VC Portorož 9  Kumer Žiga  Tepič Aleksander
  17. Merkun / Ribič  Merkun Marko  Ribič Aleksander
    VC Portorož  Levačič Patrik  Plahutnik Gašper
    Drobnič / Košenina  Drobnič Sergej  Košenina Alan
    Kos / Vene  Kos Timotej  Vene Nik
  21. Lambeta  Čočorovski Lambe  Pungerl Miha
    Klemenčič / Zagorc  Klemenčič Jaka  Zagorc Uroš
    Cestnik / Rojnik  Cestnik Goran  Rojnik Jakob
    ZM Volley family  Bogožalec Aljoša  Vrabl Tin
  25. Dva mukija  Musar Gorazd  Drobnič Miha
    Poškodovana  Prikeržnik Matej  Port Urh
    Marovt / Zorec  Marovt Nejc  Zorec Tom
    Mlaadinca 2  Maček Jan  Ribič Ažbe
    Mladinca  Pleša Jernej  Golob Vid
    Gostiša / Moljk  Moljk Boštjan  Gostiša Andrej
    K&L  Kegljevič Aleš  Langus Rožle
    Filip Zupančič / Erik Černač  Zupančič Filip  Černač Erik