Odbojka
 
 
 
 
 
Ljubljana Beach Volley Challange - REZULTATI - glavni turnir - ŽENSKE
 
petek 31.07.2015
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
W1 B 10:00 C Alves / Hoffman : Kontrec / Pene 2:0 (21:12, 23:21) 40'
W2 A 10:00 2 Tonon / Labee : Krahm / Lindmark 2:0 (21:14, 21:13) 39'
W3 C 10:00 4 Fankhauser / Kreuzriegler : Fabjan / Potokar 0:2 (19:21, 17:21) 39'
W4 D 10:00 6 Fekonja / Sakovič : Rohkamper / Rohkamper 0:2 (14:21, 14:21)  34'
W5 D 11:40 C Skarlovnik / Pešič : Fekonja / Sakovič 1:2 (22:24, 21:10, 10:15) 47'
W6 B 11:40 2 Radanović / Roško : Alves / Hoffman 1:2 (23:21, 17:21, 13:15) 66'
W7 A 11:40 4 Jančar / Lovšin : Tonon / Labee 2:1 (21:18, 16:21, 17:15) 50'
W8 C 11:40 6 Vernier / Wagner : Fankhauser / Kreuzriegler 0:2 (13:21, 18:21) 35'
W9 C 13:20 C Fabjan / Potokar : Vernier / Wagner 2:0 (21:12, 21:11) 32'
W10 A 13:20 2 Krahm / Lindmark : Jančar/ Lovšin 0:2 (10:21, 16:21) 28'
W11 D 13:20 4 Rohkamper / Rohkamper : Skarlovnik / Pešič 1:2 (21:17, 17:21, 10:15) 55'
W12 B 13:20 6 Kontrec / Pene : Radanović / Roško 2:1 (17:21, 21:12, 15:11) 57'
W13 1/4 15:30 C Jančar / Lovšin : Kontrec / Pene 2:0 (21:17, 23:21) 40'
W14 1/4 17:20 C Alves / Hoffman : Tonon / Labee 2:0 (21:15, 21:04) 34'
W15 1/4 19:10 C Fabjan / Potokar : Skarlovnik / Pešič 2:1 (17:21, 21:14, 15:05) 50'
W16 1/4 21:00 C Rohkamper / Rohkamper : Fankhauser / Kreuzriegler 2:0 (25:19, 25:11) 35'
sobota 01.08.2015
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
W17 1/2 15:00 C Jančar / Lovšin : Rohkamper / Rohkamper 0:2 (17;21, 1921) 39'
W18 1/2 16:00 C Alves / Hoffman : Fabjan / Potokar 2:0 (21:15, 21:15) 38'
W19 za 3. 19:00 C Jančar / Lovšin : Fabjan / Potokar 0:2 (10:21, 17:21)  40'
W20 F 21:00 C Rohkamper / Rohkamper : Alves / Hoffman 0:2 (17:21, 18:21) 38'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ljubljana Beach Volley Challange - SKUPINE - glavni turnir - ŽENSKE
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1

Jančar (SLO) / Lovšin (SLO)

  2:1 2:0 I

Jančar Tjaša / Lovšin Nina

  21:18, 16:21, 17:15 21:12, 21:11
2

Tonon (ITA) / Labee (NED)

1:2   2:0 II

Tonon Federica / Labee Patricia

18:21, 21:16, 15:17   21:14, 21:13
3

Krahm (NOR) / Lindmark (NOR)

0:2 0:2   III

Krahm Katinka Muri / Lindmark Aese Vidnes

12:21, 11:12  14:21, 13:21  
 
 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1

Radanović (CRO) / Roško (CRO)

  1:2 1:2 III

Radanović Sara / Roško Maja

  23:21, 17:21, 13:15 21:17, 17:21, 10:15
2

Alves (BRA) / Hoffman (BRA)

2:1   2:0 I

Alves Pauline / Hoffman Paula

21:23, 21.17, 15:10   21:12, 23:21
3

Kontrec (SLO) / Pene (SLO)

2:1 0:2   II

Kontrec Nina / Pene Mojca

17:21, 21:17, 15:10 12:21, 21:23  
 
 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1

Vernier (CRO) / Wagner (GER)

  0:2 0:2 III

Vernier Dalida / Wagner Martina

  13:21, 18:21 12:21, 11:21
2

Fankauser (AUT) / Kreuzigier (AUT)

2:0   0:2 II

Fankauser Daniela / Kreuziegler Suzanne

21:13, 21:18   19:21, 17:21
3

Fabjan (SLO) / Potokar (SLO)

2:0 2:0   I

Fabjan Erika / Potokar Monika

21:12, 21:11 21:19, 21:17  
 
 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1

Skarlovnik (SLO) / Pešič (SLO)

  1:2 2:1 II

Skarlonik Ana / Pešič Jelena

  22:24, 21:10, 10:15 17:21, 21:12, 15:11
2

Fekonja (SLO) / Sakovič (SLO)

2:1   0:2 III

Fekonja Nataša / Sakovič Sara

24:22, 10:21, 15:10   14:21, 14:21
3

Rohkamper (AUS) / Rohkamper (AUS)

1:2 2:0   I

Rohkamper Johannah / Rohkamper Alice

21:17, 12:21, 11:25 21:14, 21:14  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red
 

VRSTNI RED

 
   1.  Alves / Hoffman  Alves Pauline (BRA) Hoffman Paula (BRA)
   2.  Rohkamper / Rohkamper  Rohkamper Johannah (AUS) Rohkamper Alice (AUS)
   3.  Sberbank  Fabjan Erika Potokar Monika
   4.  N & T beachvooleball team  Jančar Tjaša Lovšin Nina
   5.  Free style  Kontrec Nina Pene Mojca
     Tonon / Labee  Tonon Federica (ITA) Labee Patricia (NED)
     Jelena / Ana  Skarlovnik Ana Pešić Jelena
     Frankauser / Kreuziegler  Fankauser Daniela (AZT) Kreuziegler Suzanne (AUT)
  9.  Krahm / Lidmark  Krahm Katinka Muri (NOR) Lidmark Aese Vidnes (NOR)
     Radanovic / Rosko  Radanović Sara (CRO) Roško Maja (CRO)
     Vernier / Wagner  Vernier Dalida (CRO) Wagner Martina (GER)
     Bosa team  Fekonja Nataša Sakovič Sara
  13.  Crnjac / Kotnik  Crnac Marina Kotnik Tjaša
     Neukročeni  Veber Mateja Lepej Eva
  15.  Malija - Team Vital  Turk Kaja Handanovič Elmina
     Fabjan / Rogelj  Fabjan Katarina Rogelj Eva
  17.  SLO beach camp A  Bevc Nika Kukman Ita
     BVC Portorož - rižotin  Zupan Eva Calcina Sabrina
  19.  Kaja@Eva  Pogačar Eva Kersnik Kaja
     Tomi - baby G  Snedec Natalija Kuzman Sabina
    ŠD Vital  Deželak Mojca Dolenc Kaja
     Niki  Hrovat Nika Benedik Bevc Nika
  23.  SLO beach camp B  Koletnik Ula Kukman Naja
     Black&Pink  Rus Zala Domevščik Barbara