Odbojka
 
 
 
 
 
Ljubljana Beach Volley Challange - REZULTATI - glavni turnir - MOŠKI
 
petek 31.07.2015
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1 B 10:50 C Urnaut / Zemljak : Planinc / Boženk 2:0 (21:16, 21:19) 40'
M2 A 10:50 1 Pokeršnik / Pulko ; Vrhunc / Vrhunc 2:0 (21:17, 26:24) 42'
M3 C 10:50 3 Čuturič / Bedrač : Žlajpah / Erpič 2:0 (21:17, 21:16) 39'
M4 D 10:50 5 Gaudine / Borlini : Potočnik / Fruhbauer 0:2 (17:21, 17:21) 38'
M5 C 12:30 C Silić / Željković : Čuturič / Badrač 2:0 (21:14, 21:16) 36'
M6 D 12:30 1 Mohorič / Ponikvar : Gaudine / Borlini 0:2 (07:21, 28:30) 42'
M7 B 12:30 3 Murauer / Schnetzer : Urnaut / Zemljak 1:2 (14:21, 21:15, 10:15) 60'
M8 A 12:30 5 Dumek / Kufa : Pokeršnik / Pulko 2:0 (22:20, 21:19) 45'
M9 A 14:10 C Vrhunc / Vrhunc : Dumek / Kufa 0:2 (08:21, 15:21) 30'
M10 B 14:10 1 Planinc / Boženk : Murauer / Schnetzer

1:2 (19:21, 21:15, 11:15)

50'
M11 D 14:10 3 Potočnik / Fruhbauer : Mohorič / Ponikvar 2:1 (21:19, 13:21, 15:13)  51'
M12 C 14:10 5 Žlajpah / Erpič : Silić / Željković 2:1 (21:16, 21:17, 15:12) 50'
M13 1/4 16:25 C Dumek / Kufa : Murauer / Schnetzer 2:0 (21:17, 21:16) 45'
M14 1/4 18:15 C Urnaut / Zemljak : Pokeršnik / Pulko 2:0 (21:19, 21:14) 35'
M15 1/4 20:05 C Silić / Željković : Gaudine / Borlini 0:2 (16:21, 19:21) 39'
M16 1/4 21:55 C Potočnik / Fruhbauer : Čuturič / Bedrač 2:0 (21:14, 21:15) 33'
sobota 01.08.2015
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M17 1/2 17:00 C Dumek / Kufa : Potočnik / Fruhbauer 2:0 (21:16, 21:18) 41'
M18 1/2 18:00 C Urnaut / Zemljak : Gaudine / Borlini 2:0 (22:20, 21:16) 38'
M19 za 3. 20:00 C Potočnik / Fruhbauer : Gaudine / Borlini 2:1 (14:21, 21:13, 15:08) 40'
M20 F 22:00 C Dumek / Kufa : Urnaut / Zemljak 2:0 (26:24, 21:15) 50'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ljubljana Beach Volley Challange - SKUPINE - glavni turnir - MOŠKI
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1

Dumek (CZE) / Kufa (CZE)

  2:0 2:0 I

Dumek Jan / Kufa Robert

  22:20, 21:19 21:12, 21:11
2

Pokeršnik (SLO) / Pulko (SLO)

0:2   2:0 II

Pokeršnik Danijel / Pulko Zlatko

20:22, 19:21   21:17, 26:24
3

Vrhunc (SLO) / Vrhunc (SLO)

0:2 0:2   III

Vrhunc Gašper / Vrhunc Jernej

12:21, 11:21 17:21, 24:26  
 
 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1

Maurer (AUT) / Schnetzer (AUT)

  1:2 2:1 II

Murauer Michael / Schnetzer Florian

  14:21, 21:15, 10:15 21:19, 15:21, 15:11
2

Urnaut (BEL) / Zemljak (BEL)

2:1   2:0 I

Urnaut Aljoša / Nejc Zemljak

21:14, 15:21, 15:10   21:16, 21:19
3

Planinc (SLO) / Boženk (SLO)

1:2 0:2   III

Planinc jan / Boženk Tadej

19:21, 21:15, 11:15 16:21, 19:21  
 
 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1

Silić (CRO) / Željković (CRO)

  2:0 1:2 I

Silić Filip / Željkovič Ivan

  21:14, 21:16 16:21, 21:17, 12:15
2

Ćuturič (SLO) / Bedrač (SLO)

0:2   2:0 II

Čuturič Jasmin / Bedrač Peter Jure

14:21, 16:21   21:17, 21:16
3

Žlajpah (SLO) / Erpič (SLO)

2:1 0:2   III

Žlajpah Rok / Erpič Grega

21:16, 17:21, 15:12 17:21, 16:21  
 
 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1

Mohorič (SLO) / Ponikvar (SLO)

  0:2 1:2 III

Mohorič Leo / Ponikvar Klemen

  7:21, 28:30 19:21, 21:13, 13:15
2

Gaudine (BRA) / Borlini (BRA)

2:0   0:2 II

Gaudine Marcio / Borin Marcus

21:7, 30:28   17:21, 17:21
3

Potočnik (SLO) / Fruhbauer (AUT)

2:1 2:0   I

Potočnik Jernej / Fruhbauer Simon

21:19, 13:21, 15:13 21:17, 21:17  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red :
 

VRSTNI RED

 
   1.  Dumek / Kufa  Dumek Jan (CZE) Kufa Robert (CZE)
   2.  Sberbank team  Urnaut Aljoša (BEL) Zemljak Nejc
   3.  Debitel  Potočnik Jernej Fruhbauer Simon (AUT)
   4.  Gaudine / Borlini  Gaudine Marcio (BRA) Borlini Marcus (BRA)
   5.  Marauer / Schnetzer  Marauer Michael (AUT) Schnetzer Florian (AUT)
     ŠK VIENPI Kanal  Pokeršnik Danijel Pulko Zlatko
     Silič / Željkovič  Silič Filip (CRO) Željkovič Ivan (CRO)
     Čuturič / Bedrač  Čuturič Jasmin  Bedrač Peter Jure
   9.  Vrhunc / Vrhunc  Vrhunc Gašper Vrhunc Jernej
     Planinc / Boženk  Planinc Jan Boženk Tadej
     Mivka Mokronog  Žlajpah Rok Erpič Grega
     BVC Portorož  Mohorič Leo Ponikvar Klemen
  13.  OK Kostanjevica na Krki  Tomazin Jernej Košir Simon
     Odskočnica  Akrap Niko Novljan Jošt
  15.  Donik / Drobnič  Donik Žiga Drobnič Sergej
     Beachteam iPlus  Krže Uroš Čuk David
  17.  Korošec / Berk  Berk Matevž Korošec Edo
     Košenina / Plahutnik  Košenina Alan Plahutnik Gašper
  19.  Lambeta  Čočorovski Kliment Pungerl Miha
     Čočorovski / Ribič  Čočorovski Lambe Ribič Aleksander
     Priki / Roho  Prikeržnik Matej Rojnik Jakob
     Plot / Kosmina  Kosmina Martin Plot Miha
  23.  ŠD Jama 1  Modic Lado Kramar Tadej
     Isto Dobr  Zadražnik Luka Kavran Anže
     Stavanja OMW bar Ajševica  Žavbi Jurij Jerončič Luka
     Marovt / Šijanec  Marovt Nejc Šijanec Miha
  27.  Jazbečarja  Šenica David Skvarča Matjaž
     Klemenčić / Markun  Klemenčič Jaka Merkun Marko
     Savič / Šiftar  Savič Marko Šiftar Matjaž
     Černač / Zupančič  Černač Erik Zupančič Filip
     ŠK VIENPI Kanal 2  Marušič Blaž Pirih Grega
     Rožice  Henčič Sebastjan Grabnar Ervin