Odbojka
 
 
 
 
 
20. let odbojke na mivki v Žužemberku, ALKEMIST 2014 - razpored MOŠKI
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Bahč / Boženk  --- / ---  bye 0'
2  Viler / Kocjančič  Hirci / Samocrainii  0:2 (9:15, 9:15) 25'
3  Dulai / Levačič  Klemenčič / Podobnik  2:0 (15:13, 17:15)  27'
4  Čuk / Erpič  Čočorovski / Reberšek  2:0 (15:9, 15:11) 28'
5  Košir / Košenina  --- / ---  bye  0'
6  Kumer / Tepič  Hribar / Štemberger Zupan  0:2 (13:15, 12:15) 23'
7  Marovt / Robida  Novak / Filipančič  0:2 (12:15, 6:15) 20'
8  Vidmar P. / Drobnič  --- / ---  bye  0'
9  Donik / Zemljak  --- / ---  bye  0'
10  Zorec / Plahutnik  Brulec / Kosmina  0:2 (4:15, 8:15) 16'
11 Ožbalt / Koncilja Perko / Pečjak  2:0 (15:6, 15:8) 15'
12  Žavbi / Ribič  --- / ---  bye  0'
13  Mohorič / Ponikvar  --- / ---  bye  0'
14  Renko / Vrhovšek  Papež / Cundrič  2:0 (15:8, 15:10) 21'
15  Šijanec / Planinšič  Smrke / Vidmar Ž.  2:0 (15:13, 15:8) 26'
16  Pokeršnik / Bedrač --- / ---  bye  0'
2. krog   
17  Bahč / Boženk  Hirci / Samocrainii  2:0 (15:7, 15:13) 20'
18 Dulai / Levačič  Čuk / Erpič  1:2 (9:15, 15:11, 6:15) 35'
19  Košir / Košenina  Hribar / Štembergar Zupan  1:2 (8:15, 16:14, 9:15)  32'
20  Novak / Filipančič  Vidmar P. / Drobnič  0:2 (8:15, 6:15)  19'
21  Donik / Zemljak  Brulec / Kosmina  2:1 (8:15, 17:15, 15:10)  45'
22  Ožbalt / Koncilja  Žavbi / Ribič  2:0 (15:12, 16:14)  25'
23  Mohorič / Ponikvar  Renko / Vrhovšek  2:0 (15:7, 19:17)  24'
24  Šijanec / Planinšič Pokeršnik / Bedrač  0:2 (4:15, 7:15)  15'
poraženci - 25. mesto
25 --- / ---  Viler / Kocjančič  bye 0'
26 Klemenčič / Podobnik  Čočorovski / Reberšek  1:2 (15:10, 10:15, 9:15) 40'
27  --- / ---  Kumer / Tepič  bye  0'
28  Marovt / Robida  --- / ---  bye  0'
29  --- / ---  poraženec tekme #10  bye  0'
30  Perko / Pečjak  --- / ---  bye  0'
31  --- / ---  Papež / Cundrič  bye  0'
32  Smrke / Vidmar --- / ---  bye  0'
poraženci - 17. mesto
33 Viler / Kocjančič   Šijanec / Plannšič  0:2 (8:15, 12:15) 33'
34   Čočorvski / Reberšek   Renko / Vrhovšek  1:2 (15:12, 13:15, 8:15)  40'
35   Kumer / Tepič   Žavbi / Ribič  1:2 (15:12, 11:15, 9:15)  40'
36   Marovt / Robida   Brulec / Kosmina  0:2 (10:15, 11:15)  25'
37   Zorec / Plahutnik   Novak / Filipančič  0:2 (14:16, 11:15)  27'
38   Perko / Pečjak   Košir / Košenina  0:2 (7:15, 11:15)  19'
39   Papež / Cundrič   Dulai / Levačič  0:2 (5:15, 8:15)  15'
40   Smrke / Vidmar Ž.  Hirci / Samocrainii  2:1 (17:15, 13:15, 15:9)  41'
3. krog
41  Bahč / Boženk   Čuk / Erpič  2:0 (15:12, 15:9) 25'
42   Hribar / Štembergar Zupan   Vidmar / Drobnič  0:2 (12:15, 13:15)  25'
43   Donik / Zemljak   Ožbalt / Koncilja  2:0 (15:5, 15:4)  15'
44   Mohorič / Ponikvar  Pokeršnik / Bedrač  2:1 (11:15, 15:13, 15:10) 40'
poraženci - 13. mesto
45   Šijanec / Planinšič   Renko / Vrhovšek  2:1 (11:15, 15:13, 15:13) 30'
46   Žavbi / Ribič   Brulec / Kosmina  0:2 (5:15, 13:15)  20'
47   Novak / Filipančič   Košir / Košenina  1:2 (19:17, 6:15, 12:15)  40'
48   Dulai / Levačič  Smrke / Vidmar  0:2 (10:15, 9:15)  24'
poraženci - 9. mesto
49   Šijanec / Planinšič Hribar / Štembergar / Zupan  1:2 (12:15, 15:11, 12:15) 33'
50   Brulec / Kosmina  Čuk / Erpič  2:1 (14:16, 15:9, 15:13)  35'
51   Košir / Košenina  Pokeršnik / Bedrač  0:2 (9:15, 10:15)  25'
52  Smrke / Vidmar  Ožbalt / Koncilja  1:2 (15:11, 10:15, 10:15)  35'
4. krog
53 Bahč / Boženk  Vidmar / Drobnič  2:0 (15:11, 15:10) 20'
54  Donik / Zemljak Mohorič / Ponikvar  2:0 (15:11, 15:10) 22'
poraženci - 7. mesto
55  Hribar / Štembergar Zupan  Brulec / Kosmina  0:2 (10:15, 10:15)  30'
56

 Pokeršnik / Bedrač

Ožbalt / Koncilja  2:0 (15:6, 15:11)  25'
poraženci - 5. mesto
57  Brulec / Kosmina Mohorič / Ponikvar  1:2 (11:15, 15:12, 9:15)  38'
58  Pokeršnik / Bedrač  Vidmar / Drobnič  1:2 (15:12, 11:15, 13:15)  55'
polfinale
59  Bahč / Boženk  Mohorič / Ponikvar  2:0 (21:14, 21:15) 39'
60  Donik / Zemljak  Vidmar / Drobnič  2:1 (22:20, 21:23, 15:12) 62'
za 3. mesto
61 Mohorič / Ponikvar Vidmar / Drobnič  2:0 (21:17, 21:16) 42'
finale
62  Bahč / Boženk Donik / Zemljak 0:2 (19:21, 19:21) 40'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20. let odbojke na mivki v Žužemberku, ALKEMIST 2014 -LESTVICA MOŠKI
 

VRSTNI RED

     1.  ZM Volley family  Donik Žiga  Zemljak Nejc
     2.  Penero šus eurofitnes VIENpi  Bahč Anže  Boženk Tadej
     3.  BVC Portorož  Mohorič Leo  Ponikvar Klemen
     4.  ŠD Loka Žužemberk  Vidmar Primož  Drobnič Sergej
     5.  ŠD Loka Žužemberk 69  Brulec Jan  Kosmina Martin
     BLA  Pokeršnik Danijel  Bedrač Jure Peter
     7.  Na svežino  Hribar Klemen  Štembergar Zupan  Andrej
     Laura bar  Ožbalt Gregor  Koncilja Mario
     9.  OK Hoče primafoto  Šijanec Miha  Planinšič Uroš
     Mivka Mokronog  Čuk David  Erpič Grega
     Košir / Košenina  Košir Simon  Košenina Alan
     ŠD Loka last edition  Smrke Tom  Vidmar Žiga
 

13.

 O driv team  Renko David  Vrhovšek Ivan
     Turki I d.o.o.  Žavbi Jurij  Ribič Aleksander
     FINO  Novak Iztok  Filipančič Rok
     VC Portorož  Dulai Aleksander  Levačič Patrik
 

17.

 Hirci / Samocrainii  Hirci Gregor  Samocrainii Ion
     ŠD Loka Žužemberk 2  Papež Žan  Cundrič Larsen
     ŠD Loka Žužemberk 3  Perko Kristjan  Pečjak Andraž
     VC Portorož  Zorec Tom  Plahutnik Gašper
     2B dizajn  Marovt Nejc  Robida Denis
     VC Portorož  Kumer Žiga  Tepič Aleksander
     VC Portorož  Čočorovski Lambe  Reberšek Marko
     VC Portorož 2  Viler Filip  Kocjančič Jani
 

25.

 Klemenčič / Podobnik  Klemenčič Jaka  Podobnik Teo