Odbojka
 
 
 
 
 
SEP open 2014 - MOŠKI
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
 1  Markovič / Hirci  Zhukovski / Silić  0:2 (-18, -11) 31'
 2  Pokeršnik / Bedrač  Bogožalec / Mulec  2:0 (16, 11) 34'
 3  Žlajpah M. / Slak Riossa  Smrke / Čuk  0:2 (-17, -19) 35'
 4  Žlajpah R. / Erpič  Čočorovski / Reberšek  2:0 (14, 11) 35'
2. krog   
5  Bahč / Boženk  Zhukovski / Silić  2:0 (18, 19) 50'
6  Pokeršnik / Bedrač  Mohorič / Ponikvar  2:1 (-20, 15, 17)  70'
7  Vrhunc G. / Vrhunc J.  Smrke / Čuk  2:1 (-17, 16, 8) 50'
8  Žlajpah R. / Erpič  Vidmar / Drobnič  2:0 (16, 17) 42'
poraženci - 9. mesto
9  Čočorovski / Reberšek  Zhukovski / Silić  0:2 (-11, -16) 35'
10  Žlajpah M. / Slak Riossa  Mohorič / Ponikvar  0:2 (-18, -13)  36'
11  Bogožalec / Mulec  Smrke / Čuk  2:1 (-17, 17, 14) 51'
12  Markovič / Hirci  Vidmar / Drobnič  0:2 (-15, -15) 32'
3. krog
13  Bahč / Boženk  Pokeršnik / Bedrač  0:2 (-14, -17) 37'
14  Vrhunc G. Vrhunc J.  Žlajpah R. / Erpič  1:2 (17, -19, -14) 56'
poraženci - 7. mesto
15  Zhukovski / Silić  Mohorič / Ponikvar  1:2 (15, -19, -14) 62'
16  Bogožalec / Mulec  Vidmar / Drobnič  0:2 (-21, -17) 30'
poraženci - 5. mesto
17  Vrhunc G. Vrhunc J.  Mohorič / Ponikvar  1:2 (-17, 17, -10) 50'
18  Bahč / Boženk  Vidmar / Drobnič  2:0 (10, 17) 39'
polfinale
19  Pokeršnik / Bedrač  Mohorič / Ponikvar  2:0 (21, 22) 56'
20  Žlajpah R. / Erpič  Bahč / Boženk  2:1 (18, -21, 13) 60'
za 3. mesto
21  Mohorič / Ponikvar  Bahč / Boženk  2:0 (22, 16) 45'
finale
22  Pokeršnik / Bedrač  Žlajpah R. / Erpič  2:0 (14, 14) 38'

     

VRSTNI RED

   1.  Sportivo  Pokeršnik Danijel  Bedrač Jure Peter
   2.  Mivka Mokronog  Žlajpah Rok  Erpič Grega
   3.  BVC Portorož  Mohorič Leo  Ponikvar Klemen
   4.  Penero šus Eurofitnes Vienpi  Bahč Anže  Boženk Tadej
   5.  GV / JV  Vrhunc Gašper  Vrhunc Jernej
     ŠD Loka Žužemberk  Vidmar Primož  Drobnič Sergej
   7.  Zagreb  Zhukovski Yahor  Silić Filip
     No sponzor  Bogožalec Aljoša  Mulec Luka
   9.  VC Portorož  Čočorovski Lambe  Reberšek Marko
     Mivka Mokronog  Žlajpah Matija  Slak Riossa Jaka
     Smrke / Čuk  Smrke Tom  Čuk David
     Markovič / Hirci  Markovič Borut  Hirci Gregor
  13.  Turk I d.o.o.  Kotnik Domen  Ribič Aleksander
     Samocrainii / Henčič  Samocrainii Ion  Henčič Sebastjan
     Portorož VC  Tepič Aleksander  Kumer Žiga
  17.  Renc / Hođo  Renko David  Hočevar Nejc
     Prikeržnik / Kasnik  Prikeržnik Matej  Kasnik Jure
     ZM Volley family bodifit  Donik Žiga  Ledinek Matevž
     VC Portorož  Dulai Aleksander  Plahutnik Gašper
     VC Portorož  Zorec Tom  Levačič Patrik