Odbojka
 
 
 
 
 
Ljubljana beach volley challenge - ŽENSKE
 
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
W1 A 10:00 2 Lovšin T./Gorišek : Zupan/Lucas 2:0 (26:24, 21:11) 40'
W2 B 10:00 C Fabjan E./Fabjan K. : Lovšin N./Jančar 0:2 (09:21. 13:21) 32'
W3 C 10:00 4 Skarlovnik/Pešić : Potokar/Jerala 2:1 (21:07, 18:21, 15:10) 45'
W4 D 10:00 6 Strel Kosmač/Jakob Emeršič : Sakovič/Veber 2:1 (08:21, 21:17, 16:14) 50'
W5 A 11:40 4 Vernier (CRO)/Claes (USA) : Lovšin T./Gorišek 2:0 (21:15, 21:09) 40'
W6 B 11:40 2 Alves (BRA)/Kreuzriegler (AUT) : Fabjan E./Fabjan K. 2:0 (21:14, 21:19) 42'
W7 C 11:40 6 Kotvova (CZE)/Jarošova (CZE) : Skarlovnik/Pešić 2:0 (21:19, 21:19) 50'
W8 D 11:40 C Rohkamper (AUS)/Kiens (EST) : Strel Kosmač/Jakob Emeršič 2:0 (21:17, 21:17) 36'
W9 A 13:20 C Zupan/Lucas : Vernier (CRO)/Claes (USA) 0:2 (14:21, 08:21) 30'
W10 B 13:20 6 Lovšin N./Jančar : Alves (BRA)/Kreuzriegler (AUT) 0:2 (12:21, 14:21) 40'
W11 C 13:20 2 Potokar/Jerala : Kotvova (CZE)/Jarošova (CZE) 1:2 (21:17, 18:21, 11:15) 53'
W12 D 13:20 4 Sakovič/Veber : Rohkamper (AUS)/Kiens (EST) 0:2 (19:21, 16:21) 33'
W13 1/4 15:30 C Vernier (CRO)/Claes (USA) : Lovšin N./Jančar 2:0 (21:15, 21:13) 33'
W14 1/4 17:20 C Alves (BRA)/Kreuzriegler (AUT) : Lovšin T./Gorišek 2:0 (21:13, 21:17) 35'
W15 1/4 19:10 C Kotvova (CZE)/Jarošova (CZE) : Strel Kosmač/Jakob Emeršič 2:1 (10:21, 23:21, 15:09) 50'
W16 1/4 21:00 C Rohkamper (AUS)/Kiens (EST) : Skarlovnik/Pešić 1:2 (21:18, 18:21, 07:15) 50'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
W17 1/2 15:00 C Vernier (CRO)/Claes (USA) : Skarlovnik/Pešić 2:1 (21:13, 14:21, 15:10) 45'
W18 1/2 16:00 C Alves (BRA)/Kreuzriegler (AUT) : Kotvova (CZE)/Jarošova (CZE) 2:1 (21:17, 19:21, 15:09) 55'
W19 za 3. 19:00 C Skarlovnik/Pešić : Kotvova (CZE)/Jarošova (CZE) 2:0 (21:13, 21:08) 35'
W20 F 21:00 C Vernier (CRO)/Claes (USA) : Alves (BRA)/Kreuzriegler (AUT) 2:0 (21:14, 21:16) 35'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ljubljana beach volley challenge - SKUPINE - ŽENSKE
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Vernier (CRO) / Claes (USA)   2:0 2:0 I.
 Vernier Dalida / Claes Kelly   (21:15, 21:9) (21:14, 21:8)
2  Lovšin T. / Gorišek 0:2   2:0 II.
 Lovšin Tajda / Gorišek Daja (15:21, 9:21)   (26:24, 21:11)
3  Zupan / Lucas 0:2 0:2   III.
 Zupan Eva / Lucas Dajana (14:21, 8:21) (24:26, 11:21)  
 
 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Alves (BRA) / Kreuzriegler (AUT)   2:0 2:0 I.
 Alves de Silva Pauline / Kreuzriegler Susanne   (21:14, 21:19) (21:12, 21:14)
2  Fabjan E. / Fabjan K. 0:2   0:2 III.
 Fabjan Erika / Fabjan Katarina (14:21, 19:21)   (9:21, 13:21)
3  Lovšin N. / Jančar 0:2 2:0   II.
 Lovšin Nina / Jančar Tjaša (21:21, 14:21) (21:9, 21:13)  
 
 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  Kotvova (CZE) / Jarošova (CZE)   2:0 2:1 I.
 Kotvova Gabriel / Jarošova Tereza   (21:19, 21:19) (17:21, 21:18, 15:11)
2  Skarlovnik / Pešić 0:2   2:1 II.
 Skarlovnik Ana / Pešić Jelena (19:21, 19:21)   (21:17, 18:21, 15:10)
3  Potokar / Jerala 1:2 1:2   III.
 Potokar Monika / Jerala Meta (21:17, 18:21, 11:15) (7:21, 21:18, 10:15)  
 
 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  Rohkamper (AUS) / Kiens (EST)   2:0 2:0 I.
 Rohkamper Johannah / Kreuzriegler Susanne   (17:21, 17:21) (21:19, 21:17)
2  Strel Kosmač / Jakob Emeršič 0:2   2:1 II.
 Strel Kosmač Jelena /  Jakob Emeršič Martina (21:17, 21:17)   (8:21, 21:17, 16:14)
3  Sakovič / Veber 0:2 1:2   III.
 Sakovič Sara / Veber Mateja (19:21, 16:21) (21:8, 17:21, 14:16)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red :
 

VRSTNI RED

   1.  Vernier / Claes Vernier Dalida (CRO) Claes Kelly (USA)
   2.  Alves / Kreuzriegler Alves de Silva Pauline (BRA) Kreuzriegler Susanne (AUT)
   3.  Skarlovnik/Pešić Skarlovnik Ana Pešić Jelena
   4.  Kotvova/Jarošova Kotvova Gabriela (CZE) Jarošova Tereza (CZE)
   5.  N&T Lovšin Nina Jančar Tjaša
     VC Portorož 1 Lovšin Tajda Gorišek Daja
     Enervit Strel Kosmač Jelena Jakob Emeršič Martina
     Rohkamper/Kiens Rohkamper Johannah (AUS) Kiens Kriste (EST)
   9.  Sakovič/Veber Sakovič Sara Veber Mateja
     M&M Potokar Monika Jerala Meta
     Fabjan/Fabjan Fabjan Erika Fabjan Katarina
     BVC Portorož Zupan Eva Lucas Dajana
  13.  Dubonosova-Vrankar Dubonosova Alexandra Vrankar Lori
     VIENPI Crnjac/Kontrec Crnjac Marina Kontrec Nina
  15.  The Hulk team Rogelj Eva Krajnc Evelin
     VC Portorož 2 Morgan Nika Turk Kaja
  17.  Kaja & Nika Kersnik Kaja Bevc Nika
     Portorož Stegel Pija Čuk Nina
     Kliping team Kobilica Taja Gostinčar Lea