Odbojka
 
 
 
 
 
Ljubljana beach volley challenge - MOŠKI
 
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1 A 10:50 1 Bahč/Boženk : Žlajpah/Erpić 1:2 (18:21, 24:22, 14:16) 55'
M2 B 10:50 C Pokeršnik D./Bedrač : Kosmina/Čuk 2:0 (21:15, 21:16) 33'
M3 C 10:50 3 Pokeršnik J./Zemljak : Potočnik/Lah 2:1 (19:21, 21:16, 15:10) 65'
M4 D 10:50 5 Mohorič/Ponikvar : Donik/Vrhunc 1:2 (21:19, 19:21, 11:15) 60'
M5 A 12:30 5 Bianchi (ARG)/Azaad (ARG) : Bahč/Boženk 2:0 (21:17, 21:19) 43'
M6 B 12:30 3 Guadie (BRA)/Leeb (AUT) : Pokeršnik D./Bedrač 1:2 (21:14, 15:21, 10:15) 50'
M7 C 12:30 C Hurler (GER)/Zymmara (GER) : Pokeršnik J./Zemljak 1:2 (21:14, 14:21, 6:15) 51'
M8 D 12:30 1 Murauer (AUT)/Schnetzer (AUT) : Mohorič/Ponikvar 2:0 b.b. 0
M9 A 14:10 C Žlajpah/Erpić : Bianchi (ARG)/Azaad (ARG) 0:2 (17:21, 16:21) 40'
M10 B 14:10 1 Kosmina/Čuk : Guadie (BRA)/Leeb (AUT) 1:2 (21:14, 12:21, 10:15) 40'
M11 C 14:10 5 Potočnik/Lah : Hurler (GER)/Zymmara (GER) 2:0 (21:19, 21:15) 40'
M12 D 14:10 3 Donik/Vrhunc : Murauer (AUT)/Schnetzer (AUT) 0:2 (15:21, 18:21) 40'
M13 1/4 16:25 C Bianchi (ARG)/Azaad (ARG) : Guadie (BRA)/Leeb (AUT) 2:1 (18:21, 21:11, 15:7) 46'
M14 1/4 18:15 C Pokeršnik D./Bedrač : Žlajpah/Erpić 2:0 (21:16, 21:18) 30'
M15 1/4 20:05 C Murauer (AUT)/Schnetzer (AUT) : Potočnik/Lah 2:0 (21:19, 21:12) 37'
M16 1/4 21:55 C Pokeršnik J./Zemljak : Donik/Vrhunc 2:1 (21:13, 20:22, 16:14) 57'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M17 1/2 17:00 C Bianchi (ARG)/Azaad (ARG) : Murauer (AUT)/Schnetzer (AUT) 1:2 (22:20, 20:22, 13:15 ) 65'
M18 1/2 18:00 C Pokeršnik D./Bedrač : Pokeršnik J./Zemljak 1:2 (25:23, 13:21, 09:15) 59'
M19 za 3. 20:00 C Bianchi (ARG)/Azaad (ARG) : Pokeršnik D./Bedrač 2:0 (21:15, 21:16) 34'
M20 F 22:00 C Murauer (AUT)/Schnetzer (AUT) : Pokeršnik J./Zemljak 1:2 (18:21, 21:18, 09:15) 59'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ljubljana beach volley challenge - SKUPINE - MOŠKI
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Bianchi (ARG) / Azaad (ARG)   2:0 2:0 I.
 Bianchi Nasi Pablo / Azaad Amado Julian   (21:17, 21:19) (21:17, 21:16)
2  Bahč / Boženk 0:2   1:2 III.
 Bahč Anže / Boženk Tadej 17:21, 19:21   (18:21, 24:22, 14:16)
3  Žlajpah / Erpić 0:2 2:1   II.
 Žlajpah Rok / Erpić Grega (17:21, 16:21) (21:18, 22:24, 16:14)  
 
 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Guadie (BRA) / Leeb (AUT)   1:2 2:1 II.
 Guadie Marcio / Leeb Michael   21:14, 15:21, 10:15 (14:21, 21:12, 15:10)
2  Pokeršnik D. / Bedrač 2:1   2:0 I.
 Pokeršnik Danijel / Bedrač Jure Peter 14:21, 21:15, 15:10   (21:15, 21:16)
3  Kosmina / Čuk 1:2 0:2   III.
 Kosmina Martin / Čuk David (21:14, 12:21, 10:15) (15:21, 16:21)  
 
 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  Hurler (GER) / Zymmara (GER)   1:2 0:2 III.
 Hurler Alexander / Zymmara Markus   21:14, 14:21, 6:15 (18:21, 15:21)
2  Pokeršnik J. / Zemljak 2:1   2:1 I.
 Pokeršnik Jan / Zemljak Nejc 14:21, 21:14, 15:6   (19:21, 21:16, 15:10)
3  Potočnik / Lah 2:0 1:2   II.
 Potočnik Jernej / Lah Gregor (21:19, 21:15) (21:19, 16:21, 10:15)  
 
 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  Murauer (AUT) / Schnetzer (AUT)   2:0 2:0 I.
 Murauer Michael / Schnetzer Florian   b.b. 21:15, 21:18
2  Mohorič / Ponikvar 0:2   1:2 III.
 Mohorič Leo / Ponikvar Klemen b.b.   (21:19, 19:21, 11:15)
3  Donik / Vrhunc 0:2 2:1   II.
 Donik Žiga / Vrhunc Jernej 15:21, 18:21 (19:21, 21:19, 15:11)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vrstni red
 

VRSTNI RED

   1.  ZM Volley family Pokeršnik Jan Zemljak Nejc
   2.  Murauer/Schnetzer Murauer Michael (AUT) Schnetzer Florian (AUT)
   3.  Bianchi/Amado Binachi Nasi Pablo (ARG) Azaad Amado Julian (ARG)
   4.  Sportivo Pokeršnik Danijel Bedrač Jure Peter
   5.  Gaudie/Leeb Gaudie Marcio (BRA) Leeb Michael (AUT)
     Mivka Mokronog Žlajpah Rok Erpić Grega
     Ekipa Debitel Potočnik Jernej Lah Gregor
     ZMVF Bodifit Donik Žiga Vrhunc Jernej
   9.  BVC Portorož Mohorič Leo Ponikvar Klemen
     Schweikart/Zymmara Schweikart Florian (GER) Zymmara Markus (GER)
     Kosmina/Čuk Kosmina Martin Čuk David
     Penero ŠUS Eurofitness VIENPI Bahč Anže Boženik Tadej
  13.  Modic/Kramar Modic Lado Kramar Tadej
     Berk & Klemenčič Berk Matevž Klemenčič Jan
 

15.

 ZMVF Primafoto Planinšič Uroš Košenina Alan
     Turk I d.o.o. Žavbi Jurij Ribič Aleksander
  17.  VC Portorož Čočorovski Lambe Reberšek Marko
     BVC Portorož Tepič Aleksander Kumer Žiga
     Prikeržnik/Kasnik Prikeržnik Matej Kasnik Jure
     Marovt/Oder Marovt Nejc Oder Bine