Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo v odbojki na mivki - Kranj 2014 - EKIPE
 
     
     
 ODEBELJENO - kvalificirani na glavni turnir    

MOŠKI

Ekipa igralce 1 roj. reg. tč. igralec 2 roj. reg. tč.
 ŠD Loka Žužemberk  Vidmar Primož 1995   410  Drobnič Sergej 1995   410 820
 GV/JV  Vrhunc Gašper

1992

  260  Vrhunc Jernej

1996

  445 705
 Sportivo  Pokeršnik Danijel

1984

  325  Bedrač Jure Peter

1980

  325 650
 BVC Portorož  Mohorič Leo

1989

  350  Ponikvar Klemen

1989

  300 650
 Mivka Mokronog  Žlajpah Rok 1990   220  Erpič Grega 1991   250 470
 Košir/Košenina  Košir Simon 1995   175  Košenina Alen 1996   180 355
 Portorož  Tepič Aleksander 1998 WC 120  Kumer Žiga 1999 WC 120 240
 Casino Riviera  Kržišnik Gašper

1989

WC 0  Bogožalec Aljoša

1989

WC 100 100
 VC Portorož  Dulai Aleksander 1997 q 175  Levačič Patrik 1997 q 175 350
 Turk I d.o.o.  Kotnik Domen

1993

q 40  Ribič Aleksander

1991

q 180 220
 VC Portorož 1  Zorec Tom  1995 q 90  Plahutnik Gašper  1997 q 105 195
 Prikeržnik/Kasnik  Prikeržnik Matej 1993 q 95  Kasnik Jure 1993 q 95 190
 VC Portorož 2  Čočorovski Lambe 1988 q 75  Reberšek Marko 1974 q 75 150
 VC Portorož 3  Kaluža Martin 1997 q 80  Kocjančič Jani 1995 q 65 145
 Pravljičarja  Kvas Tine 1991 q 0  Štemberger Zupan Andrej 1989 q 50 50
 ŠBVK Kranj  Kök Matej 1996 q 20  Kök Aleš 1996 q 20 40
 Golob / Pleša  Golob Vid 1998 q 10  Pleša Jernej 1997 q 10 20

 

ŽENSKE

Ekipa igralce 1 roj. reg. tč. igralec 2 roj. reg. tč.
 N&T (VC Portorož)  Lovšin Nina 1995   510  Jančar Tjaša 1995   510 1020
 Portorož 1  Stegel Pija 1997   280  Čuk Nina 1997   280 560
 VC Portorož 1  Lovšin Tajda 1998   275  Gorišek Daja 1998   275 550
 Pene / Kontrec  Pene Mojca 1989   0  Kontrec Nina 1989   390 390
 Robotina  Skarlovnik Ana 1990   150  Pešič Jelena 1985   225 375
 Polanec/Sužnik  Sužnik Karmina 1996   230  Polanec Nuša 1995   130 360
 BVC Portorož  Zupan Eva

1991

WC 175  Lucas Dajana

1994

WC 175 350
 Gremo naprej  Rozman Katjuša

1993

WC 0  Smukavec Tanja

1976

WC 0 0
 VC Portorož  Gec Karmen  1984 q 90  Turk Kaja  1994 q 240 330
 Fabjan-Maček  Fabjan Katarina

1997

q 90  Maček Anja

1998

q 90 180
 Kliping team  Kobilica Taja 1999 q 75  Gostinčar Lea 1999 q 70 145
 U&T team  Seljak Urška 1995 q 70  Brejc Tanja 1989 q 60 130
 VC Portorož 2  Malačič Veronika 1997 q 25  Morgan Špela 1999 q 90 115
 Cockta team  Fekonja Nataša 1990 q 110  Seničar Mateja 1989 q 0 110
 Leja&Nika  Janežič Lea 1993 q 0  Bevc Nika 2000 q 70 70
 Portorož 2  Porovne Černe Patricija 1999 q 70  Deželak Mojca 1999 q 0 70
 Calcit  Schnabl Petra 1983 q 0  Novak Tina Vesna 1996 q 70 70
 Ajnihar/Stavbar  Ajnihar Angelina 1990 q 30  Stavbar Urška 1993 q 30 60
 Najboljši par  Hribar Daša 1998 q 20  Domevščik Barbara 1998 q 20 40
 The Hulk team  Rogelj Eva 1998 q 10  Zavadlav Živa 1999 q 10 20
 VC Portorož 9  Marancina Sabina 1996 q 20  Kovač Neja 1996 q 0 20
 Žabe team  Handanovič Elmina 1990 q 0  Veber Mateja 1985 q 0 0
 Stara naveza  Horvat Nuša 1989 q 0  Jerala Meta 1991 q 0 0