Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Radenska Naturelle - U21 - MOŠKI
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Pečjak/Perko : Popit/Plahuta 0:2 (07:15, 07:15) 17'
2 Kumer/Tepič

---

bye  
3 Markovič/Samocrainii : Uremovič/Možič 2:0 (15:09, 18:16) 22'
4 Dulai/Levačič : Moljk/Uršič 1:2 (16:14, 10:15, 12:14) 39'
5 Kocjančič/Kaluža : Papež/Cundrič 2:0 (15:04, 16:14) 19'
6 Marušič/Maraž : Kos/Vene 1:2 (14:16, 15:11, 06:12) 38'
7 Šijanec/Lobnik : Štern/Štern 0:2 (10:15, 04:15) 19'
8 Zorec/Viler : Kralj/Borič 2:0 (15:11, 21:19) 41'
2. krog   
9 Tomazin/Košir : Popit/Plahutnik 2:0 (15:09, 15:07) 20'
10 Kumer/Tepič : Udrih/Marovt 2:0 (15:08, 15:07) 22'
11 Renko/Vrhovšek : Markovič/Samocrainii 2:0 (15:12, 18:16) 24'
12 Moljk/Uršič : Donik/Košenina 2:1 (15:12, 12:15, 12:08) 32'
13 Vidmar/Drobnič : Kocjančič/Kaluža 2:0 (15:09, 15:06) 17'
14 Kos/Vene : Mežnar/Marc 2:0 (15:12, 15:06) 20'
15 Primc/Klinc : Štern/Štern 0:2 (13:15, 09:15) 25'
16 Zorec/Viler : Vrhunc/Ledinek 0:2 (09:15, 06:15) 23'
poraženci - 17. mesto
17 Kralj/Borič : Popit/Plahutnik 0:2 (10:15, 07:15) 25'
18 Udrih/Marovt : Šijanec/Lobnik 0:2 (10:15, 13:15) 22'
19 Marušič/Maraž : Markovič/Samocrainii 2:1 (15:10, 12:15, 12:06) 37'
20 Donik/Košenina : Papež/Cundrič 2:0 (15:08, 15:07) 15'
21 Dulai/Levačič : Kocjančič/Kaluža 2:0 (15:09, 15:08) 22'
22 Mežnar/Marc : Uremovič/Možič 2:1 (13:15, 15:11, 12:09) 33'
23 --- : Primc/Klinc bye  
24 Zorec/Viler : Pečjak/Perko 2:0 b.b.  
3. krog
25 Tomazin/Košir : Kumer/Tepič 2:0 (15:11, 15:08) 24'
26 Renko/Vrhovšek : Moljk/Uršič 2:0 (17:15, 15:09) 24'
27 Vidmar/Drobnič : Kos/Vene 2:0 ()15:07, 15:10 19'
28 Štern/Štern : Vrhunc/Ledinek 1:2 (16:18, 17:15, 06:12) 35'
poraženci - 13. mesto
29 Zorec/Viler : Primc/Klinc 0:2 (04:15, 13:15) 20'
30 Mežnar/Marc : Dulai/Levačič 1:2 (15:13, 13:15, 13:15) 38'
31 Donik/Košenina : Marušič/Maraž 2:1 (16:18, 15:08, 12:06) 40'
32 Šijanec/Lobnik : Popit/Plahutnik 2:0 (15:12, 15:12) 22'
poraženci - 9. mesto
33 Primec/Klinec : Moljk/Uršič 0:2 (13:15, 09:15) 28'
34 Dulai/Levačič : Kumer/Tepič 0:2 (10:15, 13:15) 23'
35 Donik/Košenina : Štern/Štern 1:2 (15:13, 11:15, 05:12 36'
36 Šijanec/Lobnik : Kos/Vene 2:0 (15:11, 15:13) 28'
4. krog
37 Tomazin/Kosir : Renko/Vrhovšek 2:0 (15:13, 15:13) 28'
38 Vidmar/Drobnič : Vrhunc/Ledinek 2:0 (15:13, 15:12) 25'
poraženci - 7. mesto
39 Moljk/Uršič : Kumer/Tepič 2:0 (15:08, 15:13) 27'
40 Štern/Štern : Šijanec/Lobnik 2:0 (15:06, 15:13) 20
poraženci - 5. mesto
41 Moljk/Uršič : Vrhunc/Ledinek 0:2 (08:15, 08:15) 20
42 Štern/Štern : Renko/Vrhovšek 2:0 b.b.  
polfinale
43 Tomazin/Kosir : Vrhunc/Ledinek 0:2 (19:21, 12:21) 31'
44 Vidmar/Drobnič : Štern/Štern 2:1 (18:21, 21:15, 15:11) 46'
za 3. mesto
45 Tomazin/Košir : Štern/Štern 2:1 (21:10, 21:23, 15:13) 45'
finale
46 Vrhunc/Ledinek : Vidmar/Drobnič 0:2 (16:21, 13:21) 35'
 

VRSTNI RED

   1. ŠD Loka Žužemberk Vidmar Primož Drobnič Sergej
   2. Vrhunec/Ledinek Vrhunc Jernej Ledinek Matevž
   3. Kostanjevica na Krki Tomazin Jernej Košir Simon
   4. Pohorje team Štern Žiga Štern Tonček
   5. O Driv team Renko David Vrhovšek Ivan
    Santana Logatec Moljk Boštjan Uršič Žan
   7. Portorož Kumer Žiga Tepič Aleksander
    OK Hoče Prijemać team Šijanec Miha Lobnik Matjaž
   9. Klinc/Primec Primec Matija Klinc Dominik
    VC Portorož Dulai Aleksander Levačič Patrik
    Donik/Košenina Donik Žiga Košenina Alan
    Kos/Vene Kos Timotej-Gal Vene Nik
  13. VC Portorož 2 Zorec Tom Viler Filip
    VC Portorož15 Mežnar Sebastian Marc Žan
    Bodoči intelektualci Marušič Blaž Maraž Mark
    Popit/Plahutnik Popit Nejc Plahutnik Gašper
  17. ŠD Loka Žužemberk Pečjak Andraž Perko Kristjan
    ZMVolley family Uremovič Filip Možič Rok
    VC Portorož 9 Kocjančič Jani Kaluža Martin
    Papež/Cundrič Papež Žan Cundrič Larsen
    Markovič/Samocrainii Markovič Borut Samocrainii Ion
    Udrih/Marovt Udrih Matic Marovt Nejc
    ŠK VienPi Kralj/Borič Kralj Luka Borič Aljaž