Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Radenska Naturelle - U19 - ŽENSKE
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Lovšin/Gorišek

---

bye  
2 Hribar/Domevščik : Kobilica/Gostinčar 1:2 (12:06, 09:12, 10:12) 33'
3 Morgan/Calcina : Pleša/Čadež 2:0 (12:09, 12:01) 13'
4 Marancina/Kovač : Letnik/Klemenšek 2:0 (12.08, 12:09) 17'
5 Marušič/Marušič : Rus/Gasser 2:0 (12:06, 12:04) 13'
6 Fabjan/Maček : Jug/Stojanovič 2:1 (07:12, 12:07, 12:05) 23'
7 Kernisk/Bevc : Tancer/Šelinovič 0:2 (08:12, 06:12) 17'
8 Stegel/Čuk ---

bye

 
9 Sužnik/Grubišič Čabo --- bye  
10 Dubajić/Malačič : Kregar/Šubelj 1:2 (06:12, 12:07, 07:12) 25'
11 Škrinjar/Florjančič : Trlep/Bračko 2:0 (12:10, 12:06) 18'
12 Porovne Černe/Novak : Rogelj/Zavadlav 0:2 (08:12, 09:12) 18'
13 Dolenc/Čotar : Trunkelj/Tekavčič 2:0 (12:04, 12:07) 15'
14 Reberšek/Kralj : Štern/Berglez

2:0 (12:06, 12:07)

17'
15 Hrovat/Benedikt Bevc : Pogačar/Ledinik 1:2 (09:12, 12:09, 06:12) 26'
16 Dubonosova/Vrankar

---

bye  
2. krog   
17

Lovšin/Gorišek

: Kobilica/Gostinčar 2:1 (10:12, 12:04, 12:07) 24'
18 Morgan/Calcina : Marancina/Kovač 2:1 (08:12, 12:04, 12:08) 28'
19 Marušič/Marušič : Fabjan/Maček 2:0 (12:08, 13:11) 22'
20 Tancer/Šelinovič : Stegel/Čuk 0:2 (07:12, 09:12) 15'
21 Sužnik/Grubišič Čabo : Kregar/Šubelj 2:0 (12:06, 12:01) 15'
22 Škrinjar/Florjančič : Rogelj/Zavadlav 2:0 (12.06, 13:11) 20'
23 Dolenc/Čotar : Reberšek/Kralj 2:0 (12.07, 12:10) 21'
24 Pogačar/Ledinik : Dubonosova/Vrankar 0:2 (08:12, 06:12) 14'
poraženci - 25. mesto
25

---

: Hribar/Domevščik bye  
26 Pleša/Čadež : Letnik/Klemenšek 0:2 (04:12, 05:12) 12'
27 Rus/Gasser : Jug/Stojanovič

2:0 (12:06; 12:04)

17'
28 Kernisk/Bevc

---

bye

 
29

---

: Dubajić/Malačič bye  
30 Trlep/Bračko : Porovne Černe/Novak 2:0 (12:04, 12:06) 20'
31 Trunkelj/Tekavčič : Štern/Berglez 1:2 (11:13, 12:09, 11:13) 42'
32 Hrovat/Benedikt Bevc

---

bye

 
poraženci - 17. mesto
33

Hribar/Domevščik

: Pogačar/Ladinik 2:0 (12:06, 12:09) 15'
34 Letnik/Klemenšek : Reberšek/Kralj 0:2 (07:12, 11:13) 20'
35 Rus/Gasser : Rogelj/Zavadlac 0:2 (06:12, 08:12) 15'
36 Kersnik/Bevc : Kregar/Šubelj 2:1 (12:04, 10:12, 12:09) 28'
37 Dubajić/Malačič : Tancer/Šalinovič 1:2 (12:04, 06:12, 11:13) 30'
38 Trlep/Bračko : Fabjan/Maček 1:2 (09:12, 13:11, 10:12) 31'
39 Štern/Berglez : Marancina/Kovač 1:2 (12:04, 08:12, 05:12) 27'
40 Hrovat/Benedik Bevc : Kobilica/Gostinčar 0:2 (02:12, 09:12) 18'
3. krog
41

Lovšin/Gorišek

: Morgan/Calcina 2:0 (12:08, 12:06) 17'
42 Marušič/Marušič : Stegel/Čuk 2:1 (12:08, 11:13, 13:11) 32'
43 Sužnik/Grubišič Čabo : Škrinjar/Florjančič 2:0 (12:06, 12:09) 16'
44 Dolenc/Čotar : Dubonosova/Vrankar 1:2 (12:08, 07:12, 07:12) 28'
poraženci - 13. mesto
45 Hribar/Domevščik : Reberšek/Kralj 2:0 (12:09, 12:09) 20'
46 Rogelj/Zavadlac : Kersnik/Bevc 0:2 (07:12, 07:12) 16'
47 Tancer/Šelinovič : Fabjan/Maček 0:2 (07:12, 05:12) 16'
48 Marancina/Kovač : Kobilica/Gostinčar 0:2 (09:12, 13:15) 22'
poraženci - 9. mesto
49 Hribar/Domevščik : Stegel/Čuk 0:2 (08:12, 05:12) 15'
50 Kersnik/Bevc : Morgan/Calcina 2:0 (13:11, 12:07) 14'
51 Fabjan/Maček : Dolenc/Čotar 2:1 (12:14, 14:12, 12:09) 35'
52 Kobilca/Gostinčar : Škrinjar/Florjančič 2:1 (05:12, 12:09, 13:11) 28'
4. krog
53 Lovšin/Gorišek : Marušič/Marušič 2:1 (12:07, 06:12, 12:06) 24'
54 Sužnik/Grubišič Čabo : Dubonosova/Vrankar 2:0 (12:05, 12:09) 17'
poraženci - 7. mesto
55 Stegel/Čuk : Kersnik/Bevc 2:1 (05:12, 12:03, 12:09) 25'
56 Fabjan/Maček : Kobilca/Gostinčar 2:0 (12:07, 12:08) 15'
poraženci - 5. mesto
57 Stegel/Čuk : Dubonosova/Vrankar 2:1 (10:12, 12:07, 12:09) 30'
58 Fabjan/Maček : Marušič/Marušič 0:2 (08:12, 08:12) 18'
polfinale
59 Lovšin/Gorišek : Stegel/Čuk 1:2 (14:21, 21:17, 09:15) 42'
60 Sužnik/Grubišič Čabo : Marušič/Marušič 1:2 (21:15, 19:21, 13:15) 45'
za 3. mesto
61 Lovšin/Gorišek : Sužnik/Grubišič Čabo

0:2 (07:21, 20.22)

27'
finale
62 Stegel/Čuk : Marušič/Marušič

2:0 (21:16, 23:21)

32'
 

VRSTNI RED

   1. Portorož Stegel Pija Čuk Nina
   2. Marušič Marušič Špela Marušič Polona
   3. Sužnik/Grubišič Čabo Sužnik Karmina Grubišič Čabo Barbara
   4. VC Portorož 2 Lovšin Tajda Gorišek Daja
   5. Dubonosova/Vrankar Dubonosova Alexandra Vrankar Lori
    Fabjan-Maček Fabjan Katarina Maček Anja
   7. Kaja&Nika Kersnik Kaja Bevc Nika
    Kipling Team Kobilica Taja Gostinčar Lea
   9. Jagodi Hribar Duša Domevščik Barbara
    VC Portorož 3 Morgan Špela Calcina Sabrona
    OK Vital Dolenc Kaja Čotar Nika
    Škrinjar/Florjančič Škrinjar Lara Florjančič Maja
  13. VC Portorož 1 Reberšek Elizabet Kralj Nika
    The Hulk Team Rogelj Eva Zavadlav Živa
    ZMVF Hoče Tancer Aneja Šalinovič Ana Kristina
    VC Portorož 9 Marancina Sabina Kovač Neja
  17. Niki Hrovat Nika Benedik Bevc Nika
    ZMVF TOP IN Štern Ana Berglez Pia
    ZMVF Formiske 2000 Trlep Nuša Braško Brina
    VC Portorož 4 Dubajić Andrea Malačič Veronika
    OK Calcit Kamnik Kregar Klara Šubelj Neli
    K&Z Rus Zala Gasser Katja
    OK Vital Ljubljana 1 Letnik Liza Klemenšek Kim
    Easy gym Pogačar Eva Ladinik Neža
  25. 99 Team Pleša Kaja Čadež Ivana
    ŠD VIENPI Jug/Stojanovič Jug Tadeja Stojanovič Danijela
    BVC Portorož Porovne Černe Patricija Novak Tina Vesna
    T & T Trunkelj Klara Tekavčič Eva