Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Radenska Naturelle - U19 - MOŠKI
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Golob/Pleša : Kok/Kok 0:2 (10:12, 06:12) 18'
2 Okroglič/Vrtovec

----

bye  
3 Stele/Vilar : Pirih/Markorič 2:1 (12:09, 08:12, 12:08) 25'
4 Kralj/Borič : Longar/Lindič 2:0 (12:02, 12:06) 15'
5 Maček/Šteblaj : Mavsar/Mihelčič 0:2 (05:12, 10:12) 13'
6 Papež/Pečjak : Blaznik/Žižmund 0:2 (08:12, 11:13) 18'
7 Franc/Lobnik : Pavlič/Blaznik 2:0 (12:10, 12:07) 16'
8 Udrih/Udrih : Bukšek/Randl 2:0 (13:11, 13:11) 18'
2. krog   
9 Vrhunc/Košenina : Kök/Kök 2:0 (12:06, 12:09) 16'
10 Okroglič/Vrtovec : Mežnar/Marc 2:0 (12:08, 12:06) 12'
11 Kumer/Tepič : Stele/Vilar 2:0 (12:05, 12:07) 16'
12 Kralj/Borič : Šijanec/Planinšič 1:2 (12:10, 06:12, 06:12) 29'
13 Renko/Vrhovšek : Mavsar/Mihelčič 2:0 (17:15, 12:06) 21'
14 Blaznik/Žižmund : Marovt/Robida 0:2 (04:12, 11:13) 18'
15 Kaluža/Plahutnik : Franc/Lobnik 2:0 (12:08, 12:06) 20'
16 Udrih/Udrih : Dulai/Levačič 0:2 (08:12, 05:12) 15'
poraženci - 17. mesto
17 Bukšek/Randl : Kök/Kök 0:2 (05:12, 06:12) 17'
18 Mežnar/Marc : Pavlič/Blaznik 2:0 (12:05, 12:06) 16'
19 Papež/Pečjak : Stele/Vilar 0:2 (06:12, 06:12) 13'
20 Kralj/Borič : Maček/Šteblaj 2:1 (11:13, 12:05, 12:08) 28'
21 Longar/Lindič : Mavsar/Mihelčič 0:2 (04:12, 07:12) 14'
22 Blaznik/Žižmund : Pirih/Markorič 0:2 (10:12, 04:12) 15'
23

----

: Franc/Lobnik bye  
24 Udrih/Udrih : Golob/Pleša 1:2 (12:05, 13:15, 03:12) 31'
3. krog
25 Vrhunc/Košenina : Okroglič/Vrtovec 2:1 (09:12, 12:08, 12:05) 30'
26 Kumer/Tepič : Šijanec/Planinšič 2:0 (12:10, 12:09) 24'
27 Renko/Vrhovšek : Marovt/Robida 2:1 (12:10, 08:12, 12:09) 32'
28 Kaluža/Plahutnik : Dulai/Levačič 0:2 (05:12, 05:12) 18'
poraženci - 13. mesto
29 Golob/Pleša : Franc/Lobnik 0:2 (09:12, 09:12) 16'
30 Pirih/Makorič : Mavsar/Mihelčič 0:2 b.b.  
31 Kralj/Borič : Stele/Vilar 2:0 (12:10, 12:09) 18'
32 Mežnar/Marc : Kök/Kök 1:2 (13:15, 12:05, 07:12) 41'
poraženci - 9. mesto
33 Franc/Lobnik : Šijanec/Planinšič 0:2 (12:14, 10.12) 20'
34 Mavsar/Mihelčič : Okroglič/Vrtovec 0:2 (01:12, 07:12) 14'
35 Kralj/Borič : Kaluža/Plahutnik 2:1 (12:09, 10:12, 12:07) 21'
36 Kök/Kök : Marovt/Robida 0:2 (06:12, 11:13) 21'
4. krog
37 Vrhunec/Košenina : Kumer/Tepič 2:0 (12:07, 12:08) 17'
38 Renko/Vrhovšek : Dulai/Levačić 2:0 (13:11, 15:13) 32'
poraženci - 7. mesto
39 Šijanec/Planinšič : Okroglič/Vrtovec 2:1 (14:16, 12:08, 12:08) 34'
40 Kralj/Borič : Marovt/Robida 0:2 (06:12, 07:12) 20'
poraženci - 5. mesto
41 Šijanec/Planinšič : Dulai/Levačić 2:0 (12:09, 12:05) 18'
42 Marovt/Robida : Kumer/Tepič 2:0 (12:10, 12:08) 24'
polfinale
43 Vrhunec/Košenina : Šijanec/Planinšič 2:0 (21, 14, 21:12) 28'
44 Renko/Vrhovšek : Marovt/Robida 2:1 (21:14, 18:21, 17:15) 50'
za 3. mesto
45 Šijanec/Planinšič : Marovt/Robida 1:2 (19:21, 21:19, 11:15) 50'
finale
46 Vrhunc/Košenina : Renko/Vrhovšek 2:0 (21:15, 21:10) 27'
 

VRSTNI RED

   1. ZMVF Vrhunc/Košenina Vrhunc Jernej Košenina Alan
   2. O drive team Renko David Vrhovšek Ivan
   3. 2B Dizajn Marovt Nejc Robida Denis
   4. OK Hoče Primafoto Šijanec Miha Planinšič Uroš
   5. VC Portorož 1 Dulai Aleksander Levačić Patrik
    VC Portorož Kumer Žiga Tepič Aleksander
   7. ŠD Vienpi Kralj/Borič Kralj Luka Borič Aljaž
    Okroglič/Vrtovec Okroglič Jure Vrtovec Matic
   9. Franc&Lobnik Franc Timotej Lobnik Matjaž
    Mavsar/Mihelčič Mavsar Jure Mihelčič Gregor
    VC Portorož Kaluža Martin Plahutnik Gašper
    Kök/Kök Kök Aleš Kök Matej
  13. Golob/Pleša Golob Vid Pleša Jernej
    ŠD VIENPI Pirih/Makorič Pirih Grega Makorič Gašper
    El Wray Stele Jon Vilar Blaž
    VC Portorož 15 Mežnar Sebastian Marc Žan
  17. Blaznik-Žižmund Blaznik Tilen Žižmund Aljoša
    Longi/Lino Longar Aljaž Lindič Luka
    Štebs team Maček Jan Šteblaj Luka
    ŠD Loka Žužemberk Papež Jan Pečjak Andraž
    UKO Kropa Pavlič Luka Blaznik Domen
    Bukšek/Randl Bukšek Tilen Randl Marko
    Udrih/Udrih Udrih Jaka Udrih Matic