Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Radenska Naturelle - U17 - ŽENSKE
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Lovšin/Gorišek ---- bye  
2 Štern/Berglez : Kovačec/Bračko 0:2 (07:12, 0:12)  
3 Hrovat/Benedik : Hribar/Kovač 2:0 (12:02, 21:07)  
4 Rogelj/Gačnik : Zdešar/Slana 1:2 (05:12, 12:10, 11:13)  
5 Deželak/Porovne Černe

---

bye

 
6 Pogačar/Ladinik :Jemec/Gojak 2:0 (12:03, 12:07)  
7 Tancer/Keglevič : Tekavčič/Trunkelj 2:1 (12:07, 13:15, 12:08)  
8 Kersnik/Bevc --- bye  
9 Kobilca/Gostinčar ---

bye

 
10 Rus/Gasser : Ščuka/Ščuka 2:0 (12:04, 12:07)  
11 Mohorič/Domevščik : Kraljevič/Zatković 2:0 (12:04, 21.07)  
12 Morgan/Calcina

---

bye

 
13 Reberšek/Kralj : Pleša/Čalić 2:1 (12:05, 10:12, 12:07)  
14 Žontar/Hribar : Morgan/Čendak

2:0 (12:09, 12:07)

 
15 Letnik/Klemenšek : Trlep/Vinkovič 2:1 (12:10, 10:12, 12:09)  
16 Marušič/Marušič

---

bye

 
2. krog   
17 Lovšin/Gorišek : Kovačec/Bračko 2:0 (12:06, 12:04)  
18 Hrovat/Benedik : Zdešar/Slana 0:2 (12:14, 10.12)  
19 Deželak/Porovne Černe : Pogačar/Ladinik 2:0 (12:08, 12:10)  
20 Tancer/Keglevič : Kersnik/Bevc 0:2 (12:14, 10:12)  
21 Kobilca/Gostinčar : Rus/Gasser 2:0 (12:06, 12:09)  
22 Mohorič/Domevščik : Morgan/Calcina 1:2 (12:07, 06:12, 07:12)  
23 Reberšek/Kralj : Žontar/Hribar 1:2 (09:12, 12:04, 10:12)  
24 Letnik/Klemenšek : Marušič/Marušič 0:2 (01:12, 09:12)  
poraženci - 25. mesto
25

---

: Štern/Berglez bye  
26 Hribar/Kovač : Rogelj/Gačnik 0:2 (09:12, 06:12)  
27

---

: Jemec/Gojak bye  
28 Tekavčič/Trunkelj

---

bye  
29

---

: Ščuka/Ščuka bye  
30 Kraljevič/Zatković

---

bye  
31 Pleša/Čalić : Morgan/Čendak 0:2 (04:12, 09:12)  
32 Trlep/Vinkovič

---

bye  
poraženci - 17. mesto
33 Štern/Berglez : Letnik/Klemenšek 0:2 (12:14, 06:12)  
34 Rogelj/Gačnik : Reberšek/Kralj 2:0 (12:08, 13:11)  
35 Jemec/Gojak : Mohorič/Domevščik 1:2 (12:06, 07:1, 05:12)  
36 Tekavčič/Trunkelj : Rus/Gasser 0:2 (09:12, 10:12)  
37 Ščuka/Ščuka : Tancer/Keglevič 2:1 (12:09, 05:12, 13:11)  
38 Kraljevič/Zatković : Pogačar/Ladinik 0:2 (05:12, 04:12)  
39 Morgan/Čendak : Hrovat/Benedik 1:2 (18:16, 05:12, 09:12)  
40 Trlep/Vinkovič : Kovačec/Bračko 2:0 (12:04, 12:07)  
3. krog
41 Lovšin/Gorišek : Zdešar/Slana 2:0 (12:05, 12:09)  
42 Deželak/Porovne Černe : Kersnik/Bevc 2:0 (12:10, 14:12)  
43 Kobilca/Gostinčar : Morgan/Calcina    
44 Žontar/Hribar : Marušič/Marušič 0:2 (11:13, 07:12)  
poraženci - 13. mesto
45 Letnik/Klemenšek : Rogelj/Gačnik 1:2 (06:12, 12:07, 10:12)  
46 Mohorič/Domevščik : Rus/Gasser 2:0 (12:04, 12:07)  
47 Ščuka/Ščuka : Pogačar/Ladinik 0:2 (02:12, 05:12)  
48 Hrovat/Benedik : Trlep/Vinkovič 2:1 (12:07, 08:12, 14:!2)  
poraženci - 9. mesto
49 Rogelj/Gačnik : Kersnik/Bevc 0:2 (08:12, 11:13)  
50 Mohorič/Domevščik : Zdešar/Slana 2:1 (10:12, 12:07, 15:13)  
51 Pogačar/Ladinik : Žontar/Hribar 2:0 (12:05, 13:11)  
52 Hrovat/Benedik : Kobilca/Gostinčar 0:2 (11:13, 11:13)  
4. krog
53 Lovšin/Gorišek : Deželak/Porovne Černe 2:0 (12:10, 12:09)  
54 Morgan/Calcina : Marušič/Marušič 2:1 (12:10, 5:12, 12:08)  
poraženci - 7. mesto
55 Kersnik/Bevc : Mohorič/Domevščik 0:2 (09:12, 10:12)  
56 Pogačar/Ladinik : Kobilca/Gostinčar 0:2 (04:12, 06:12)  
poraženci - 5. mesto
57 Mohorič/Domevščik : Marušič/Marušič 2:0 (12:08, 12:09)  
58 Kobilca/Gostinčar : Deželak/Porovne Černe 2:0 (13:11, 12:04)  
polfinale
59 Lovšin/Gorišek : Mohorič/Domevščik 2:0 (21:07, 21:07)  
60 Morgan/Calcina : Kobilca/Gostinčar 0:2 (19:21, 17:21)  
za 3. mesto
61 Mohorič/Domevščik : Morgan/Calcina

0:2 (14:21,11:21)

 
finale
62 Lovšin/Gorišek : Kobilca/Gostinčar

2:0 (21:13, 21:11)

 
 

VRSTNI RED

   1. VC Portorož Lovšin Tajda Gorišek Daja
   2. Kipling team Kobilca Taja Gostinčar Lea
   3. VC Portorož-najvišje Morgan Špela Calcina Sabrina
   4. Spiderpig Mohorič Veronika Nika Domevščik Barbara
   5. Marušič Marušič Polona Marušič Špela
    BVC Portorož Deželak Mojca Porovne Černe Patricija
   7. Kaja&Nika Kersnik Kaja Bevc Nika
    EA Pogačar Eva Ladinik Neža
   9. Lara & Eva

Rogelj Eva

Gačnik Lara
    Jama 1 Zdešar Ema Slana Aja
    Gimnazijki Žontar Ana Hribar Duša
    Niki Hrovat Nika Benedik Bevc Nika
  13. OK Vital Ljubljana 1 Letnik Liza Klemenšek Kim
    K&Z Rus Zala Gasser Katja
    Ščuke Ščuka Ana Ščuka Ajda
    ZMVF Goldenmedalsquared Trlep Nuša Vinkovič Dona
  17. ZMVF Škorpijon bar Tancer Aneja Keglevič Kaja
    ZMVF Formiske 2000 Kovačec Lara Bračko Brina
    VC Portorož 2 Morgan Urška Čendak Marja
    L&E team Kraljevič Lucijana Zatković Eva
    TNT Tekavčič Eva Trunkelj Klara
    Calcit Volleyball Jamec Eva Gojak Atena
    VC Portorož 1 Reberšek Elizabet Kralj Nika
    ZMVF Top In Štern Ana Berglez Pia
  25. Karin in Ana Hribar Karin Kovač Ana
    Neja&Kaja Pleša Kaja Čalič Neja