Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Radenska Naturelle - U17 - MOŠKI
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 PIlih/Drevenšek : Podobnik/Pregelj 0:2 (06:12, 07:12)  
2 Udrih/Možič --- bye  
3 Lah/Križman --- bye  
4 Rotovnik/Pušelc --- bye  
5 Marovt/Šarkezi --- bye  
6 Žižmund/Ribič --- bye  
7 Randl/Randl --- bye  
8 Borin/Šetina Lep/Kumperščak 2:0 (12:05, 12:07)  
2. krog   
9 Tepič/Kumer : Podobnik/Pregelj 2:0 (12:04, 12:03)  
10 Udrih/Možič : Papež/Murko 2:1 (12:09, 08:12, 12:07)  
11 Mavsar/Mihelčič : Lah/Križman 2:0 (13:11, 12:06)  
12 Rotovnik/Pušelc : Kralj/Borič 0:2 (06:12, 06:12)  
13 Marovt/Oder : Marovt/Šarkezi 2:0 (12:06, 12:03)  
14 Žižmund/Ribič : Josipovič/Golob 0:2 (09:12, 10:12)  
15 Pečjak/Perko : Randl/Randl 2:0 (12:09, 12:09)  
16 Borin/Šetina : Šijanec/Planinšič 0:2 (11:13, 03:12)  
poraženci - 17. mesto
17 Lep/Kumperščak : Podobnik/Pregelj 0:2 (03:12, 05:12)  
18 Papež/Murko

---

bye  
19

---

: Lah/Križman bye  
20 Rotovnik/Pušelc

---

bye  
21

---

: Marovt/Šarkezi bye  
22 Žižmund/Ribič

---

bye  
23

---

: Randl/Randl bye  
24 Borin/Šetina : Pilih/Drevenšek 1:2 (12:07, 11:13, 09:12)  
3. krog
25 Tepič/Kumer : Udrih/Možič 2:0 (12:08, 12:08)  
26 Mavsar/Mihelčič : Kralj/Borič 1:2 (12:09, 11:13, 07:12)  
27 Marovt/Oder : Josipovič/Golob 2:0 (12:08, 12:06)  
28 Pečjak/Perko : Šijanec/Planinšič 0:2 (02:12, 10:12)  
poraženci - 13. mesto
29 Pilih/Drevenšek : Randl/Randl 1:2 (09:12, 12:05, 10:12)  
30 Žižmund/Ribič : Marovt/Šarkezi 2:0 (12:03, 12:06)  
31 Rotovnik/Pušelc : Lah/Križman 2:0 (12:03, 12:09)  
32 Papež/Murko : Podobnik/Pregelj 0:2 (13:15, 07:12)  
poraženci - 9. mesto
33 Randl/Randl : Mavsar/Mihelčič 0:2 (06:12, 08:12)  
34 Žižmund/Ribič : Udrih/Možič 2:1 /17:15, 09:12, 12:07)  
35 Rotovnik/Pušelc : Pečjak/Perko 2:0 (12:10, 12:10)  
36 Podobnik/Pregelj : Josipovič/Golob 1:2 (12:08, 07:12, 07:12)  
4. krog
37 Tepič/Kumer : Kralj/Borič 2:0 (12:07, 12:07)  
38 Marovt/Oder : Šijanec/Planinšič 0:2 (10:12, 05:12)  
poraženci - 7. mesto
39 Mavsar/Mihelčič : Žižmund/Ribič 2:0 (12:10, 12:09)  
40 Rotovnik/Pušelc : Josipovič/Golob 2:1 (12:10, 08:12, 12:03)  
poraženci - 5. mesto
41 Mavsar/Mihelčič : Marovt/Oder 0:2 (07:12, 08:12)  
42 Rotovnik/Pušelc : Kralj/Borič 2:1 (12:10, 10:12, 17:15)  
polfinale
43 Tepič/Kumer : Marovt/Oder 2:1 (16:21, 21:13, 15:11)  
44 Šijanec/Planinšič : Rotovnik/Pušelc 2:0 (21:16, 21:14)  
za 3. mesto
45 Marovt/Oder : Rotovnik/Pušelc 2:0 (21:11, 21:13)  
finale
46 Tepič/Kumer : Šijanec/Planinšič 2:0 (21:17, 21:18)  
 

VRSTNI RED

   1. BVC Portorož Tepič Aleksander Kumer Žiga
   2. OK Hoče Primafoto Šijanec Miha Planinšič Uroš
   3. Marovt/Oder Marovt Nejc Oder Bine
   4. Rotovnik/Pušelc Rotovnik Žan Pušelc Žiga
   5. Mavsar/Mihelčič Mavsar Jure Mihelčič Gregor
    ŠK VIENPI Kralj/Borič Kralj Luka Borič Aljaž
   7. Žižmund/Ribič Žižmund Aljoša Vito Ribič Ažbe
    Josipovič/Golob Josipovič Maks Golob Vid
   9. Damijan/Marko Randl Damijan Randl Marko
    ZMVF Adidas Udrih Jaka Možič Rok
    ŠD Loka Žužemberk Pečjak Andraž Perko Kristjan
    Calcit/Go Volley Podobnik Teo Pregelj Matic
  13. ZMVF OK Hoče Pilih Tim Drevenšek Alen
    ZMVF AS Marovt Anže Šarkezi Jan
    Domsi Hotspurs Lah Domen Križman Simon
    ŠD Loka Žužemberk 2 Papež Žan Murko Anže
  17. Krka Borin Anže Šetina Klemen
    ZMVF Vaška kavarna Selnica Lep Rene Kumperščak Gal