Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Radenska Naturelle - U15 - KONČNI VRSTNI RED
 

Državno prvenstvo Radenska Naturelle - U15 - DEČKI - vrstni red

 

M

 EKIPA  igralec 1  igralec 2

1.

2.

SK

1.  ZMVF Adidas  Udrih Jaka  Možič Rok 100 100 200
2.  Potencialna prvaka  Golob David  Stružnik Andraž 85 85 170
3.  Fužinar  Primik Luka  Mori Žiga 40 70 110
4.  Rojnik/Strojanšek  Rojnik Matic  Strojanšek Luka 55 55 110
5.  Marovt/Randl  Marovt Anže  Randl Damijan 70 40 110
6.  Ljubljana volley  Pikl Vid  Maček Anže 35 35 70
7.  BVC Portorož  Mauser Jan  Mežnar Matevž 20 35 55
8.  ZMVF Turbo  Šarkezi Jan  Bračko Rok 0 40 40
9.  VC Portorož  Marancina Nik  Zorec Jan 20 20 40
10.  ZMVF Vezjak brothers  Vezjak Peter  Vezjak Jaro 40 0 40
11.  ZMVF Turbo  Planinšek Tan  Šarkezi Jan 35 0 35
12.  ZMVF Nike  Lep Rene  Krajnc Anej 0 20 20
   MOK Krka  Kovačič Tibor  Grunwald Manuel 0 20 20
   Calcit Volleyball  Sadjak Matic  Videc Andrej 0 20 20
15.  ZMVF Brezovica  Susman Žiga  Šip Domen 20 0 20
   Calcit volleyball  Fink Jan  Sadjak Matic 20 0 20
17.  ZMVF Brezovica  Tekavec Tevž  Šip Domen 0 10 10
 

Državno prvenstvo Radenska Naturelle - U15 - DEKLICE - vrstni red

 
   EKIPA  igralec 1  igralec 2

1.

2.

SK

1.  Easy gym  Pogačar Eva  Ladinik Neža 85 100 185
2.  Kaja&Nika  Kersnik Kaja  Bevc Nika 100 85 185
3.  ZMVF 4miske  Kovačec Lara  Bračko Brina 70 70 140
4.  Ščuke  Ščuka Alja  Ščuka Ana 40 55 95
5.  Ma&Le  Topič Marija  Pogorevčnik Lea 35 40 75
6.  Blondinki  Zdešar Nina  Bulc Katarina 40 35 75
7.  ZMVF Prebold  Uranjek Ajda  Črnila Lana 20 35 55
8.  Alja&Ana  Jerala Alja  Torkar Ana 55 0 55
9.  VC Portorož  Morgan Urška  Čendak Marja 0 40 40
10.  Žana&Maša  Zdovc-Sporer Žana  Božič Maša 20 20 40
11.  Portorož  Benussi Amedea  Fajt-Fišter Neža 35 0 35
12.  VC Portorož 2  Pavlovič Lana  Benussi Amedea 0 20 20
   Zarja & Vita  Uranjek Zarja  Črnila Vita 0 20 20
   Calcit Volleyball  Seretin Eva  Špoljarič Zala 0 20 20
15.  Zarja&Gabi  Uranjek Zarja  Petrič Gabi 20 0 20
   Šempaul  Smajilovič Sandra  Brinar Tina 20 0 20
17.  VC Portorož 4  Memić Deizy  Malačič Urša 0 10 10
   VC Portorož 3  Susman Eva  Simeunovič Klara 0 10 10
   Calcit Volleyball 2  Ogrinec Klara  Žirovnik Tija 0 10 10