Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Radenska Naturelle - U15 - DEKLICE - drugi turnir
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
 1. Kersnik/Bevc

---

bye  
 2. Uranjek Z/Črnila V : Zdovc-Sporer/Božič 0:2 (10:15, 00:15) 15'
 3. Zdešar/Bulc : Susman/Simeunovič 2:0 (15.10, 15:08) 18'
 4. Pavlovič/Benussi : Ščuka/Ščuka 0:2 (10:15, 11:15) 23'
 5. Kovačec/Bračko : Morgan/Čendak 2:0 (15:09, 15:10) 21'
 6. Memić/Malačič : Topič/Pogorevčnik 0:2 (14:16, 06:15) 21'
 7. Uranjek A/Črnila L : Ogrinec/Žirovnik 2:0 (15:07, 15:09) 16'
 8. Seretin/Špoljarič : Pogačar/Ladinik 0:2 (07:15, 03:15) 18'
2. krog   
 9. Kersnik/Bevc : Zdovc-Sporer/Božič 2:0 (15:05, 15:07) 19'
10. Zdešar/Bulc : Ščuka/Ščuka 1:2 (18:20, 15:07, 05:12) 37'
11. Kovačec/Bračko : Topič/Pogorevčnik 2:0 (15:08, 15:07) 17'
12. Uranjek A/Črnila L : Pogačar/Ladinik 0:2 (06:15, 03:15) 16'
poraženci - 13. mesto
13. Seretin/Špoljarič : Ogrinec/Žirovnik 2:1 (13:15, 15:10, 12:08) 35'
14. Memić/Malačič : Morgan/Čendak 0:2 (01:15, 06:15) 18'
15. Pavlovič/Benussi : Susman/Simeunovič 2:0 (15:03, 15:03) 15'
16. Uranjek Z/Črnila V

---

bye  
poraženci - 9. mesto
17. Seretin/Špoljarič : Zdešar/Bulc 0:2 (11:15, 18:20) 27'
18. Morgan/Čendak : Zdovc-Sporer/Božič 2:1 (06:15, 15:05, 12:04) 28'
19. Pavlovič/Benussi : Uranjek A/Črnila L 1:2 (15:07, 10:15, 08:12) 34'
20. Uranjek Z/Črnila V : Topič/Pogorevčnik 0:2 (05:15, 08:15) 18'
3. krog
21. Kersnik/Bevc : Ščuka/Ščuka 2:0 (15:06, 15:09) 22'
22. Kovačec/Bračko : Pogačar/Ladinik 1:2 (15:11, 08:15, 08:12) 33'
poraženci - 7. mesto
23. Zdešar/Bulc : Morgan/Čendak 0:2 (15:17, 09:15) 26'
24. Uranjek A/Črnila L : Topič/Pogorevčnik 0:2 (09:25, 04:25) 17'
poraženci - 5. mesto
25. Morgan/Čendak : Kovačec/Bračko 0:2 (09:15, 07:15) 20'
26. Topič/Pogorevčnik : Ščuka/Ščuka 1:2 (06:15, 15:12, 09:12) 35'
polfinale
27. Kersnik/Bevc : Kovačec/Bračko 2:0 (22:20, 21:10) 34'
28. Pogačar/Ladinik : Ščuka/Ščuka 2:0 (21:12, 21:10) 27'
za 3. mesto
29. Kovačec/Bračko : Ščuka/Ščuka 2:0 (21:03, 21:02) 20'
finale
30. Kersnik/Bevc : Pogačar/Ladinik 0:2 (18:21, 09:21) 27'

     

VRSTNI RED

     1.  Easy gym  Pogačar Eva  Ladinik Neža
     2.  Kaja&Nika  Kersnik Kaja  Bevc Nika
     3.  ZMVF 4miske  Kovačec Lara  Bračko Brina
     4.  Ščuke  Ščuka Ajda  Ščuka ana
     5.  VC Portorož  Morgan Urška  Čendak Marja
     Ma&Le  Topič Marija  Pogorevčnik Lea
     7.  Blondinki  Zdešar Nina  Bulc Katarina
     Prebold  Uranjek Anja  Črnila Lana
     9.  Calcit Volleyball  Seretina Eva  Špoljarič Zala
     Žana&Maša  Zdovc-Sporer Žana  Božič Maša
     VC Portorož 2  Pavlovič Lana  Benussi Amedea
     Zarja&Vita  Uranjek Zarja  Črnila Vita
 

13.

 Calcit Volleyball 2  Ogrinec Klara  Žirovnik Tija
     VC Portorož 4  Memić Deizy  Malačič Urška
     VC Portorož 3  Susman Eva  Simeunovič Klara