Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Radenska Naturelle - U15 - DEČKI - drugi turnir
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
 1. Udrih/Možič

---

bye  
 2. Lep/Krajnc : Mauser/Mežnar 2:0 (15:10, 15:10) 19'
 3. Primik/Mori : Tekavec/Šip 2:0 (15:04, 15:04) 16'
 4. Sadjak/Videc : Rojnik/Strojanšek 0:2 (10:15, 11:15) 12'
 5. Marovt/Randl

---

bye  
 6. Kovačič/Grunwald : Pikl/Maček 2:0 (15:08, 15:08) 17'
 7. Marancina/Zorec : Šarkezi/Bračko 0:2 (05:15, 17:19) 18'
 8.

---

: Stružnik/Golob bye  
2. krog   
 9. Udrih/Možič : Lep/Krajnc 2:0 (15:09, 15:07) 20'
10. Primik/Mori : Rojnik/Strojanšek 2:0 (15:06, 16:14) 22'
11. Marovt/Randl : Kovačič/Grunwald 2:0 (15:11, 15:11) 23'
12. Šarkezi/Bračko : Stružnik/Golob 0:2 (12:15, 11:15) 21'
poraženci - 13. mesto
13.

---

: Marancina/Zorec bye  
14. Pikl/Maček

---

bye  
15. Sadjak/Videc : Tekavec/Šip 2:0 (15:09, 15:09) 17'
16. Mauser/Mežnar

---

bye  
poraženci - 9. mesto
17. Marancina/Zorec : Rojnik/Strojanšek 0:2 (07:15, 09:15) 20'
18. Pikl/Maček : Lep/Krajnc 2:1 (12:15, 15:13, 12:07) 35'
19. Sadjak/Videc : Šarkezi/Bračko 1:2 (09:15, 15:13, 02:12) 28'
20. Mauser/Mežnar : Kovačič/Grunwald 2:0 (15:05, 15:13) 19'
3. krog
21. Udrih/Možič : Primik/Mori 2:0 (15:09, 15:05) 20'
22. Marovt/Randl : Stružnik/Golob 0:2 (04:15, 12:15) 20'
poraženci - 7. mesto
23. Rojnik/Strojanšek : Pikl/Maček 2:0 (15:11, 15:13) 25'
24. Šarkezi/Bračko : Mauser/Mežnar 2:0 (15:04, 15:08) 17'
poraženci - 5. mesto
25. Rojnik/Strojanšek : Marovt/Randl 2:1 (15:11, 06:15, 12:10) 30'
26. Mauser/Mežnar : Primik/Mori 0:2 (15:17, 08:15) 28'
polfinale
27. Udrih/Možič : Rojnik/Strojanšek 2:0 (21:08, 21:07) 22'
28. Stružnik/Golob : Primik/Mori 2:0 (21.13, 21:07) 27'
za 3. mesto
29. Rojnik/Strojanšek : Primik/Mori 0:2 (22:24, 19:21) 37'
finale
30. Udrih/Možič : Stružnik/Golob 2:0 (21:17, 21:14) 31'

     

VRSTNI RED

     1.  ZMVF Adidas  Udrih Jaka  Možič Rok
     2.  Potencialna prvaka  Golob David  Stružnik Andraž
     3.  Fužinar  Primik Luka  Mori Žiga
     4.  Rojnik/Strojanšek  Rojnik Matic  Strojanšek Luka
     5.  Marovt/Randl  Marovt Anže  Randl Damijan
     ZMVF Turbo  Šarkezi Jan  Bračko Rok
     7.  Ljubljana Volley  Pikl Vid  Maček Anže
     VC Portorož  Mauser Jan  Mežnar Matevž
     9.  VC Portorož  Marancina Nik  Zorec Jan
     ZMVF Nike  Lep Rene  Krajnc Anej
     Calcit Volleyball  Sadjak Matic  Videc Andrej
     MOK Krka  Kovačič Tibor  Grunwald Manuel
 

13.

 ZMVF Brezovica  Tekavec Tevž  Šip Domen