Odbojka
 
 
 
 
 
Prjavnica - odbojka na mivki - mladi
 
 
Turnir





Prijava ekipe
 
Ekipa:
E-pošta:
Telefon:
Kategorija:
 
Podatki igralca igralke
 
1. igralec/ka
Priimek:
Ime:
Datum rojstva:
2. igralec/ka
Priimek:
Ime:
Datum rojstva:
Potrditvena koda: (Prepiši številke in črke gornje varnostne kode!)


 
Prjavnica - odbojka na mivki - mladi (seznam)
 


U-21  23.06.2017 - 24.06.2017   (Portorož - Portorose)

MAVSAR-MIHELčIč
Mavsar Jure
(01.08.1998)
Mihelčič Gregor
(12.02.1998)

/
Golob David
(24.09.2000)
Golob Vid
(30.09.1998)

DEJA&LANA
Benussi Amedea
(25.01.2002)
Pavlovič Lana
(20.09.2002)

ŠPOLJARIč ŽUžEK
Žužek Lana
(30.10.2001)
Špoljarič Zala
(02.02.2002)

DIVJI DEčKI
Vilar Blaž
(14.07.1997)
Aljaž Gornik
(11.11.1998)

ZMVF PRIMAFOTO ADIDAS
Možič Rok
(17.01.2002)
Udrih Jaka
(16.05.2001)

POZIGALCI
Bažec Matija
(22.05.2001)
Mežnar Matevž
(12.05.2001)

ŠD LUDUS ELES
Tepić Aleksander
(28.11.1998)
Plahutnik Gašper
(24.09.1997)

KERSNIK/BEVC
Kersnik Kaja
(13.04.2000)
Bevc Nika
(22.06.2000)

GEN-I
Marušič Špela
(01.08.1999)
Marušič Polona
(01.08.1999)

KOBILCA/ROZMAN
Kobilca Taja
(12.02.1999)
Rozman Iza
(28.01.1998)

KH VITAL
Dolenc Kaja
(23.03.1997)
Mijoč Helena
(24.05.1997)

VC BARSELONA
Grunwald Manuel
(11.11.2000)
Valenčič Martin
(21.05.1999)

MORI/PUšNIK
Mori Žiga
(25.03.2000)
Matevž Pušnik
(15.07.1999)

BOšNJAK/STRUžNIK
Bošnjak Črtomir
(21.09.2000)
Stružnik Andraž
(30.09.2000)

NIKI
Hrovat Nika
(24.01.1998)
Benedik Bevc Nika
(02.04.1998)

ŽIžMUND/PERNUš
Žižmund Aljoša
(22.05.1999)
Pernuš Gregor
(16.07.1999)

ONINA
Malačič Veronika
(12.06.1997)
Čuk Nina
(05.02.1997)

VC PORTOROž 9
Kumer Žiga
(09.09.1999)
Dulai Aleksander
(10.08.1997)

ROTAR/PODOBNIK
Rotar Bor Jese
(18.03.1999)
Podobnik Teo
(04.08.1999)

DULAI/CALCINA
Dulai Andrej
(09.08.2002)
Calcina Martin
(25.07.2002)

POVIRK / LENčEK
Povirk Eva
(25.04.2000)
Lenček Patricija
(06.05.2000)

DOSTAL & TORKAR
Dostal Isa
(13.10.1999)
Torkar Ana
(21.03.2000)

DEŽELAK/LETNIK
Deželak Mojca
(09.03.1999)
Letnik Liza
(23.04.1999)

FABJAN/MAčEK
Fabjan Katarina
(02.11.1997)
Maček Anja
(27.03.1998)

MAROVT/BRAčKO
Marovt Anže
(03.10.2001)
Bračko Rok
(21.04.2004)

SD LOKA ŽUžEMBERK
Papež Žan
(17.09.1999)
Travnik Toni
(19.11.2002)

MAKLIN/LESNIK
Maklin Jure
(27.12.1999)
Lesnik Žan
(28.08.1998)

VZAJEMNA
Lovšin Tajda
(07.10.1998)
Morgan Špela
(21.04.1999)

MAROVT/ŠIJANEC
Marovt Nejc
(20.07.1998)
Šijanec Miha
(18.03.1998)

CHRISTMAS & PLANKELJ
Bozic Rihtar Aljaz
(21.04.1998)
Plankelj Marko
(16.04.1998)

VC PORTOROž BANDA
Marancina Nik
(17.12.2000)
Roj Jan
(03.08.2000)

BULC ZDEŠAR
Bulc Katarina
(19.02.2001)
Zdešar Nina
(10.09.2002)


U-15 / 2  01.07.2017 - 02.07.2017   (Portorož - Portorose)

KAMNIK/ŠART
Kamnik Neža
(12.12.2003)
Šart Eva
(16.09.2003)

CALCIT VOLLEYBALL TEAM LARA&SARA
Bošeska Lara
(06.11.2003)
Muršak Sara
(20.09.2004)

MAR-JAN
Jančič Jan Karl
(30.01.2003)
Šarko Marcel
(24.10.2003)

VIENPI WBLčA
okroglič grega
(09.06.2004)
jeklin primož
(21.10.2004)

T&T
BENGEZ TINA
(13.11.2003)
NATEK TAJA
(15.12.2003)

NIK NA2
Jerič Nik
(03.01.2003)
Drnovšek Nik
(30.06.2003)

NOVO MESTO VOLLEY V
PAVKOVIČ MARUŠA
(28.06.2004)
KELVIŠAR ANJA
(24.03.2004)

EVA&ANA
KLEMENT EVA
(12.08.2003)
KOLMANIČ ANA
(09.10.2003)

ZMVF LUDUS ROKIDINO
BRAČKO Rok
(21.04.2004)
VINKOVIČ Dino
(06.04.2003)

BLACK&WHITE
Cvitanović Meral
(09.07.2004)
Toplek Patricija
(06.08.2004)

ŠD LOKA
Travnik Mohor
(27.02.2004)
Suhadolnik Nejc
(13.01.2004)

NOVO MESTO VOLLEY IV
UDOVČ MIŠA
(17.08.2004)
KAFOL DAŠA
(08.09.2005)

PIA & ANJA
KOLMANIč ANJA
(09.10.2003)
KRAJCAR PIA
(18.01.2004)

NOVO MESTO VOLLEY III
HREN LENA
(17.01.2003)
VRHOVNIK TISA
(16.10.2003)

UN TEAM
Gorjup Ula
(11.04.2005)
Poznajelšek Neja
(27.03.2004)

CESTNIK TEAM 4
Šketa Rozman Tija
(03.12.2004)
Puckmeister Anja
(17.09.2004)

CALCIT VOLLEYBALL NUTELLA TEAM
Topič Tina
(19.05.2003)
Javornik Živa
(13.03.2004)

MAR-JAN
Jančič Jan Karl
(30.01.2003)
Šarko Marcel
(24.10.2003)

RANC & ŠPENGER
Ranc Vid
(28.05.2004)
Špenger Domen
(01.11.2003)

CESTNIK VOLLEY 2
Cestnik Kimi
(08.07.2004)
Donaj Magašić Dorijan
(06.05.2003)

CESTNIK TEAM 5
Božič Maša
(20.04.2003)
Bednjanič Neža
(03.08.2004)

CESTNIK TEAM 1
Zbičajnik Iza
(24.08.2003)
Marolt Maja
(03.11.2003)

OKORN-MAROVT CESTNIK CALCIT VOLLEYBALL
Okorn Miha
(11.06.2005)
Marovt Luka
(13.01.2005)

KRžIč/ŠIP
Kržič Jošt
(12.10.2005)
Šip Matic
(17.07.2006)

NOVO MESTO VOLLEY II
BELAVIČ NINA
(02.04.2003)
KASTELIC LARA
(28.04.2003)

CESTNIK TEAM 3
Štojs Veschambes Scarlett
(30.10.2004)
Lipuš Timeja
(16.02.2004)

GNAMUš/JUVAN
Gnamuš Klemen
(02.06.2005)
Juvan Lan
(17.08.2006)

ASJA/IRA
Kadunc Ira
(20.02.2003)
Šen Asja
(26.11.2003)

JACE&KAPI
Zagajšek Tiana
(07.01.2005)
Strnad Alja
(28.05.2005)

POPOVIč/ŠTRUMELJ
Popovič Jan
(11.02.2005)
Štrumelj Timor
(07.01.2004)

CESNIK VOLLEY 3
Cestnik Jaka
(10.08.2007)
Vodovnik Aljaž
(22.04.2003)

NOVO MESTO VOLLEY I
JAKŠE ZALA
(08.01.2003)
KOŠIČEK NIKA
(21.09.2003)

VIENPI 7
FAGANEL PATRIK
(02.08.2004)
TUNANOVIĆ MIREL
(08.01.2004)

CESTNIK TEAM 2
Vidali Neja
(09.04.2004)
Vovk Anja
(20.03.2004)

KRT-URšIč CALCIT VOLLEYBALL
Krt Timotej
(19.07.2004)
Uršič Žan
(23.12.2003)

HOZJAN - GOLC
HOZJAN ZAŽ
(07.06.2003)
GOLC MARK
(19.03.2003)

AJGA
Kuhar Gaja
(10.08.2003)
Kuhar Ajda
(10.08.2003)

LEDNIK/NAVOTNIK
Lednik Tinkara
(18.04.2003)
Navotnik Ema
(21.10.2003)

CESTNIK VOLLEY 1
Matko Nik
(15.05.2003)
Planinšek Tan
(12.10.2003)

JUNI&LIN
Krajnc Lin
(05.07.2004)
Mislej Juni
(21.06.2004)

HOVNIK ROžEN-HRIBERNIK
Hovnik Rozen Nel
(26.03.2003)
Hribernik Žiga
(28.03.2003)

PICOLINO
Jarnovič Tiana
(14.03.2003)
Pleteršek Kaja
(09.02.2003)

TAJA/DORA
Lapajne Taja
(22.01.2003)
Šinkovec Dora
(01.05.2003)


U-17 / 2  08.07.2017 - 09.07.2017   (Notranje Gorice)

NIK NA2
Jerič Nik
(03.01.2003)
Drnovšek Nik
(30.06.2003)

NOVO MESTO VOLLEY V
KREVS KAJA
(28.01.2002)
STAREŠINIČ ŽIVA
(30.07.2002)

NOVO MESTO VOLLEY II
DULAR ANA
(30.01.2001)
JANDRIĆ IVANA
(21.06.2001)

STROPNIKAR
Stropnik Brina
(06.06.2001)
Temnikar Klara
(07.05.2001)

META&NINA
Ahačič Meta
(24.06.2002)
Šmidovnik Nina
(06.10.2002)

TERGLAV/ŠEN
Terglav Luka
(02.05.2001)
Šen Klemen
(10.06.2002)

NOVO MESTO VOLLEY I
BERGER MAŠA
(19.07.2002)
MERSLAVIČ ŽANA
(31.12.2001)

STOžIR/FUžIR
Stožir Luka
(19.03.2002)
Fužir Urban
(08.09.2002)

EVA&NIVES
Seretin Eva
(08.01.2002)
Juhant Nives
(07.05.2003)

BIč PLEJERS
Ramšak Vid
(14.12.2001)
Primik Luka
(17.05.2001)

BLAžEVIč-KUTNAR CALCIT VOLLEYBALL
Blaževič Uban
(14.01.2002)
Kutnar Nejc
(15.10.2002)

NOVO MESTO VOLLEY
VRHOVEC LARA
(19.07.2001)
SMOLIČ EMA
(02.08.2003)

VIENPI D&LS
Mugerli Dejan
(17.10.2003)
Maretič Lian Svit
(20.08.2002)

MISLINJA
Martinc Davorin
(26.02.2002)
Jamnikar Žan
(03.08.2002)

VIENPI PRIMZI
Jeklin Primož
(21.10.2004)
Blažič Jakob
(28.01.2001)

ASJA/IRA
Kadunc Ira
(20.02.2003)
Šen Asja
(26.11.2003)

KRAJNC HERODEž
Herodež Kristjan
(08.07.2001)
Krajnc Anej
(22.01.2001)

MI2
Narobe Jaka
(16.06.2000)
Kopitar Anže
(29.08.2000)

BABNIK JEGLIč/GRIL
Babnik Jeglič Ana
(08.04.2002)
Gril Jerca
(15.09.2002)

NOVO MESTO VOLLEY VII
RADULOVIĆ SARA
(17.04.2002)
KOTAR ZALA
(08.12.2002)

ZMVF JAKOB&URBAN
HAFNER URBAN
(25.11.2001)
KOŠIR JAKOB
(19.03.2001)

NOVO MESTO VOLLEY IV
MERSLAVIČ ŽIVA
(31.12.2001)
MALIĆ NADJA
(23.06.2001)

AJGA
Kuhar Gaja
(10.08.2003)
Kuhar Ajda
(10.08.2003)

NIKI MUCI
Štebe Nik
(22.12.2001)
Maček Anže
(16.03.2001)

TAJA/DORA
Lapajne Taja
(22.01.2003)
Šinkovec Dora
(01.05.2003)

BULC ZDEŠAR
Bulc Katarina
(19.02.2001)
Zdešar Nina
(10.09.2002)

NOVO MESTO VOLLEY VI
GUŠTIN TJAŠA
(13.02.2002)
HOČEVAR EVA
(23.02.2002)

GRABEC/SOKOL
Grabec Ana Marija
(17.09.2002)
Sokol Manca
(12.11.2002)

NOVO MESTO VOLLEY III
KOTNIK SARA
(05.11.2001)
HENČIČ LARA
(01.02.2001)

PETROVIč/ŠUSTO
Petrovič Domen
(26.01.2002)
Šusto Jure
(15.09.2002)

ŠPOLJARIč ŽUžEK
Žužek Lana
(30.10.2001)
Špoljarič Zala
(02.02.2002)

DULAI/CALCINA
Dulai Andrej
(09.08.2002)
Calcina Martin
(25.07.2002)

ZMVF PRIMAFOTO ADIDAS
Možič Rok
(17.01.2002)
Udrih Jaka
(16.05.2001)


U-19 / 2  15.07.2017 - 16.07.2017   (Murska Sobota)

TERGLAV/ŠEN
Terglav Luka
(02.05.2001)
Šen Klemen
(10.06.2002)

KERSNIK/BEVC
Kersnik Kaja
(13.04.2000)
Bevc Nika
(22.06.2000)

STOžIR/FUžIR
Stožir Luka
(19.03.2002)
Fužir Urban
(08.09.2002)

ANJA EVA
Tamše Anja
(15.07.1999)
Tomažin Eva
(26.07.1999)

EVA&NIVES
Seretin Eva
(08.01.2002)
Juhant Nives
(07.05.2003)

BIč PLEJERS
Ramšak Vid
(14.12.2001)
Primik Luka
(17.05.2001)

MORI/PUšNIK
Mori Žiga
(25.03.2000)
Matevž Pušnik
(15.07.1999)

BOšNJAK/STRUžNIK
Bošnjak Črtomir
(21.09.2000)
Stružnik Andraž
(30.09.2000)

ŽIžMUND/PERNUš
Žižmund Aljoša
(22.05.1999)
Pernuš Gregor
(16.07.1999)

AJDA LANA
Uranjek Ajda
(14.04.2000)
Črnila Lana
(11.04.2000)

LICHTENEGGER/MARTINC
Lichtenegger Bor
(13.12.2000)
Martinc Davorin
(26.02.2002)

JUVAN/PIKL
Juvan Maj
(06.01.2000)
Pikl Vid
(19.04.2000)

ŠPOLJARIč ŽUžEK
Žužek Lana
(30.10.2001)
Špoljarič Zala
(02.02.2002)

ROTAR/PODOBNIK
Rotar Bor Jese
(18.03.1999)
Podobnik Teo
(04.08.1999)

POVIRK / LENčEK
Povirk Eva
(25.04.2000)
Lenček Patricija
(06.05.2000)

KRAJNC HERODEž
Herodež Kristjan
(08.07.2001)
Krajnc Anej
(22.01.2001)

MI2
Narobe Jaka
(16.06.2000)
Kopitar Anže
(29.08.2000)

ASJA/IRA
Kadunc Ira
(20.02.2003)
Šen Asja
(26.11.2003)

KOBILCA/MORGAN
Kobilca Taja
(12.02.1999)
Morgan Urška
(28.07.2000)

DOSTAL & TORKAR
Dostal Isa
(13.10.1999)
Torkar Ana
(21.03.2000)

DONATJAšA
Vinkovič Dona
(11.09.2000)
Malok Tjaša
(27.09.2000)

AJDA&GAJA
Kuhar Ajda
(10.08.2003)
Kuhar Gaja
(10.08.2003)

JOVANOVIč/RINC
Jovanovič Jure
(05.02.2000)
Rinc-Črnko Luka
(30.10.2000)

NIKI MUCI
Štebe Nik
(22.12.2001)
Maček Anže
(16.03.2001)

TAJA/DORA
Lapajne Taja
(22.01.2003)
Šinkovec Dora
(01.05.2003)

BULC ZDEŠAR
Bulc Katarina
(19.02.2001)
Zdešar Nina
(10.09.2002)

PORTOROž-LUDUS 9
Kumer Žiga
(09.09.1999)
Valenčič Martin
(21.05.1999)

PETROVIč/ŠUSTO
Petrovič Domen
(26.01.2002)
Šusto Jure
(15.09.2002)

ZMVF PRIMAFOTO ADIDAS
Možič Rok
(17.01.2002)
Udrih Jaka
(16.05.2001)

OSOJNIK/MOHAR
Osojnik Miha
(09.03.2000)
Mohar Janez
(19.08.2000)

JJ_TEAM
Maklin Jure
(27.12.1999)
Drofelnik Jaša
(27.11.1999)

META&NINA
Ahačič Meta
(24.06.2002)
Šmidovnik Nina
(06.10.2002)


U-13 / 2  15.07.2017 - 15.07.2017   (Notranje Gorice)

GNAMUš/POPOVIč
Gnamuš Klemen
(02.06.2005)
Popovič Jan
(11.02.2005)

KRžIč/ŠIP
Kržič Jošt
(12.10.2005)
Šip Matic
(17.07.2006)

NEJC&ROK
Najdič Nejc
(05.05.2006)
Drobnič Rok
(29.03.2006)

MULTI TEAM
Gorjup Ula
(11.04.2005)
Zagajšek Tiana
(07.01.2005)

EMINEM
Kosanc Miha
(07.04.2005)
Karadža Pevc Matevž
(17.08.2005)

CALCIT VOLLEYBALL 2
Babnik Gašper
(27.07.2005)
Škrinjarič Miha
(31.01.2005)

HOP TEAM
Hotič Tia
(22.05.2006)
Poznajelšek Inja
(03.10.2006)

CESTNIK VOLLEY 1
Cestnik Jaka
(10.08.2007)
Pogačar Tilen
(17.12.2005)

OKORN-MAROVT CALCIT VOLLEYBALL
Okorn Miha
(11.06.2005)
Marovt Luka
(13.01.2005)

CALCIT VOLLEYBALL 1
Sladič Enej
(25.05.2005)
Drolc Jakob
(28.07.2005)

MIJA/NEžA
Šiftar Mija
(09.02.2006)
Jarc Neža
(14.04.2005)

CESTNIK TEAM 1
Posedel Rima
(20.02.2005)
Kalar Zoja
(13.06.2005)

ZMVF OŠBI
Vlaisavljević Ela
(10.08.2006)
Ulrih Tinkara
(14.05.2006)

CESTNIK TEAM 3
DONKO ZOJA
(04.12.2008)
DONKO ŽIVA
(17.06.2006)

BLAžEVIč-FRECE CALCIT VOLLEYBALL
Blazevič Luka
(19.05.2005)
Frece Gregor
(07.11.2005)

JUVAN/PURGAR
Juvan Lan
(17.08.2006)
Purgar Jošt
(27.02.2006)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spisek igralcev registriranih za odbojko na mivki
 
 
iskalnik
Priimek
Ime

 
desc Priimek in ime asc desc Datum rojstva asc desc Spol asc desc Čl. asc desc Licenca asc desc Klub asc
07.02.1999 ženski
enotna licenca
ŽOK Novo mesto
24.06.2002 ženski
enotna licenca
ŠD Ludus
11.11.1998 moški   enotna licenca
ŠD Ludus
15.12.2001 ženski
enotna licenca
ŠD Ludus
06.05.2006 moški
enotna licenca
ŠD Ludus
27.07.2005 moški   enotna licenca
OK Kamnik
08.04.2002 ženski
enotna licenca
ŠBVK Kranj
08.01.2002 ženski
enotna licenca
ŠBVK Kranj
28.05.1988 ženski
enotna licenca
ŠD Ludus
22.05.2001 moški
enotna licenca
VC Portorož
18.11.2003 ženski
enotna licenca
VC Portorož
15.11.2005 moški
enotna licenca
ŠD Jama
03.08.2004 ženski
enotna licenca
ŠD Jama
04.10.2003 ženski
enotna licenca
ŠD Ludus
02.04.2003 ženski
enotna licenca
ŽOK Novo mesto
02.04.1998 ženski
enotna licenca
ŠD Ludus
13.11.2003 ženski   enotna licenca
ŠD Ludus
04.09.2002 ženski
enotna licenca
ŠBVK Kranj
25.01.2002 ženski
enotna licenca
VC Portorož
19.07.2002 ženski
enotna licenca
ŽOK Novo mesto
22.06.2000 ženski
enotna licenca
ŠD Ludus
19.05.2005 moški   enotna licenca
OK Kamnik
19.05.2005 moški
enotna licenca
OK Kamnik
14.01.2002 moški
enotna licenca
OK Kamnik
28.01.2001 moški
enotna licenca
ŠK VIENpi Kanal
06.11.2003 ženski
enotna licenca
OK Kamnik
21.09.2000 moški
enotna licenca
ŠD Ludus
21.04.1998 moški   enotna licenca
VC Portorož
29.08.1990 moški   enotna licenca
ŠD Ludus
20.04.2003 ženski
enotna licenca
ŠD Jama