Odbojka
 
 
 
 
 
DP 2017- U21 - REZULTATI - moški
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat začetek tekme
1. krog
1  Dulai / Calcina  Maklin / Lesnik  1.2 (12:21, 21:17, 8:15 47'
2  Mori / Pušnik  -- / --  bye 0'
3  Golob / Golob  -- / --  bye 0'
4  Papež / Travnik  -- / --  bye 0'
5  Vilar / Gornik  Božic Rihtar / Plankelj  2:1 (22:20, 22:24, 15:6) 60'
6  Mavsar / Mihelčič  -- / --  bye 0'
7  Žižmund / Pernuš  -- / --  bye 0'
8  Marancina / Roj  Bažec / Mežnar  2:0 (21:11, 21:13) 29'
2. krog   
9  Kumer / Dulai  Maklin / Lesnik  2:0 (21:12, 21:14) 30'
10  Mori / Pušnik  Marovt / Bračko  2:1 (21:17, 24:26, 15:10) 60'
11  Grunwald / Valenčič  Golob / Golob  2:0 (21:18, 21:17) 35'
12  Papež / Travnik  Bošnjak / Stružnik  0:2 (16:21, 13:21) 45'
13  Možič / Udrih  Vilar / Gornik  2:0 (21:17, 21:15) 34'
14  Mavsar / Mihelčič  Tepić / Plahutnik  0:2 (22:24, 13:21) 41'
15  Rotar / Podobnik  Žižmund / Pernuš  2:0 (21:19, 21:13) 40'
16  Marancina / Roj  Marovt / Šijanec  0:2 (7:21, 9:21) 25'
poraženci - 17. mesto
17  Bažec / Mežnar  Maklin / Lesnik  0:2 (16:21, 13:21)  30'
18  Marovt / Bračko  -- / --  bye 0'
19  -- /--  Golob / Golob  bye  0'
20  Papež / Travnik  Božič Rihtar / Plankelj  2:0 (21:14, 21:16) 35'
21  -- / --  Vilar / Gornik  bye  0'
22  Mavsar / Mihelčič  -- / --  bye  0'
23  -- / --  Žižmund / Pernuš  bye  0'
24  Marancina / Roj  Dulai / Calcina  1:2 (21:16, 16:21, 12:15) 53'
3. krog
25  Kumer / Dulai  Mori / Pušnik  2:0 (21:10, 21:8)  32'
26  Grunwald / Valenčič  Bošnjak / Stružnik  0:2 (13:21, 15:21)  31'
27  Možič / Udrih  Tepić / Plahutnik  0:2 (19:21, 21:23)  43'
28  Rotar / Podobnik  Marovt / Šijanec  1:2 (16:21, 21:16, 10:15)  52'
poraženci - 13. mesto
29  Dulai / Calcina  Žižmund / Pernuš  0:2 (17:21, 15:21)  32'
30  Mavsar / Mihelčič  Vilar / Gornik  2:1 (18:21, 23:21, 16:14)  60'
31  Papež / Travnik  Golob / Golob  0:2 (16:21, 13:21)  30'
32  Marovt / Bračko  Maklin / Lesnik  2:0 (21:7, 21:6)  30'
poraženci - 9. mesto
33  Žižmund / Pernuš  Grunwald / Valenčič  2:0 (21:15, 22:20)  35'
34  Mavsar / Mihelčič  Mori / Pušnik  1:2 (24:22, 22:24, 12:15)  64'
35  Golob / Golob  Rotar / Podobnik  2:0 (26:24, 21:13)  42'
36  Marovt / Bračko  Možič / Udrih  0:2 (14:21, 23:25)  37'
4. krog
37  Kumer / Dulai  Bošnjak / Stružnik  2:0 (21:17, 21:8)  32'
38  Tepić / Plahutnik  Marovt / Šijanec  2:1 (21:17, 22:24, 17:15)  56'
poraženci - 7. mesto
39  Žižmund / Pernuš  Mori / Pušnik  0:2 (21:23, 17:21)  37'
40  Golob / Golob  Možič / Udrih  0:2 (15:21, 8:21)  28'
poraženci - 5. mesto
41  Mori / Pušnik  Marovt / Šijanec  0:2 (14:21, 19:21)  38'
42  Možič / Udrih  Bošnjak / Stružnik  2:0 (21:14, 21:15)  32'
polfinale
43  Kumer / Dulai  Marovt / Šijanec  1:2 (21:18, 14:21, 12:15) 58'
44  Tepić / Plahutnik  Možič / Udrih  0:2 (17:21, 12:21) 33'
za 3. mesto
45  Tepić / Plahutnik  Kumer / Dulai  2:0 (b.b.)  0'
finale
46  Možič / Udrih  Marovt / Šijanec  2:1 (13:21, 21:10, 15:10)  48'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LESTVICA
 

VRSTNI RED

    1.  ZMVF Primafoto adidas Možič Rok Udrih Jaka
    2.  Marovt / Šijanec Marovt Nejc Šijanec Miha
    3.  ŠD Ludus eles Tepić Aleksander Plahutnik Gašper
    4.  VC Portorož 9 Kumer Žiga Dulai Aleksander
    5.  Mori / Pušnik Mori Žiga Pušnik Matevž
     Bošnjak / Stružnik Bošnjak Črtomir Stružnik Andraž
    7.  Žižmund / Pernuš Žižmund Aljoša Pernuš Gregor
     Golob / Golob Golob David Golob Vid
    9.  VC Barselona Grunwald Manuel Valenčič Martin
     Mavsar / Mihelčič Mavsar Jure Mihelčič Gregor
     Rotar / Podobnik Rotar Bor Jese Podobnik Teo
     Marovt / Bračko Marovt Anže Bračko Rok
 

13.

 Dulai / Calcina Dulai Andrej Calcina Martina
     Divji dečki Vilar Blaž Gornik Aljaž
     ŠD Loka Žužemberk Papež Žan Travnik Toni
     Maklin / Lesnik Maklin Jure Lesnik Žan
  17.  VC Portorož banda Marancina Nik Roj Jan
     Christmas / Plankelj Božič Rihtar Aljaž Plankelj Marko
     Pozigalci Bažec Matija Mežnar Matevž