Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017 - U19 ženske - drugi turnir
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Urbanč Đukić/Kordež : Fajt Fišter/Čendak 0:1 (19:21) 21'
2 Babnik Jeglič/Gril

---/---

bye

0'
3 Ahačič/Šmidovnik

---/---

bye

0'
4 Seretin/Juhant : Mikl/Krajcar 0:1 (17:21) 15'
5 Tamše/Tomažin : Benko/Mubi 1:0 (21:04) 11'
6 Vinkovič/Malok

---/---

bye

0'
7 Povirk/Lenček

---/---

bye

0'
8 Uranjek/Črnila : Gliha/Abunar 1:0 (21:05) 9'
2. krog   
9 Marušič Š./Marušič P. : Fajt Fišter/Čendak 2:0 (15:04, 15:09) 20'
10 Babnik Jeglič/Gril : Dostal/Torkar 2:0 (15:04, 15:13) 23'
11 Kobilca/Morgan : Ahačič/Šmidovnik 2:0 (15:07, 15:12) 24'
12 Mikl/Krajcar : Žužek/Špoljarič 0:2 (10:15, 10:15) 18'
13 Kersnik/Bevc : Tamše/Tomažin 2:0 (15:06, 15:04) 17'
14 Vinkovič/Malok : Benussi/Pavlovič 0:2 (08:15, 09:15) 20'
15 Umnik/Živković : Povirk/Lenček 2:0 (15:05, 15:05) 20'
16 Uranjek/Črnila : Bulc/Zdešar 0:2 (10:15, 10:15) 21'
poraženci - 17. mesto
17 Gliha/Abunar : Fajt Fišter/Čendak 0:2 (00:15, 13:15) 20'
18 Dostal/Torkar

---/---

bye

0'
19

---/---

: Ahačič/Šmidovnik

bye

0'
20 Mikl/Krajcar : Benko/Mubi 2:0 (15:06 15:05) 15'
21 Seretin/Juhant : Tamše/Tomažin 2:0 (15:10, 15:11) 30'
22 Vinkovič/Malok

---/---

bye

0'
23

---/---

: Povirk/Lenček

bye

0'
24 Uranjek/Črnila : Urbanč Đukić/Kordež 0:2 (13:15, 10:15) 25'
3. krog
25 Marušič Š./Marušič P. : Babnik Jeglič/Gril 2:0 (15:11, 15:03) 17'
26 Kobilca/Morgan : Žužek/Špoljarič 1:2 (15:08, 05:15, 08:12) 29'
27 Kersnik/Bevc : Benussi/Pavlovič 2:1 (13:15, 15:09, 12:07) 36'
28 Umnik/Živković : Bulc/Zdešar 0:2 /06:15, 11:15) 20'
poraženci - 13. mesto
29 Urbanč Đukić/Kordež : Povirk/Lenček 0:2 (12:15, 12:15) 20'
30 Vinkovič/Malok : Seretin/Juhant 2:0 (16:14, 15:10) 27'
31 Mikl/Krajcar : Ahačič/Šmidovnik 2:0 (15:12, 15:11) 22'
32 Dostal/Torkar : Fajt Fišter/Čendak 1:2 (11:15, 15:03, 06:12) 28'
poraženci - 9. mesto
33 Povirk/Lenček : Kobilca/Morgan 0:2 (07:15, 09:15) 16'
34 Vinkovič/Malok : Babnik Jeglič/Gril 2:0 (15:10, 15:06) 20'
35 Mikl/Krajcar : Umnik/Živković 1:2 (15:13, 16:18, 11:13) 38'
36 Fajt Fišter/Čendak : Benussi/Pavlovič 0:2 (03:15, 04:15) 15'
4. krog
37 Marušič Š./Marušič P. : Žužek/Špoljarič 2:1 (11:15, 18:16, 12:03) 42'
38 Kersnik/Bevc : Bulc/Zdešar 1:2 (15:13, 09:15, 05:12) 43'
poraženci - 7. mesto
39 Kobilca/Morgan : Vinkovič/Malok 2:0 (15:09, 15:07) 25'
40 Umnik/Živković : Benussi/Pavlovič 1:2 (15:12, 05:15, 04:12) 35'
poraženci - 5. mesto
41 Kobilca/Morgan : Kersnik/Bevc 0:2 (15:17, 11:15) 30'
42 Benussi/Pavlovič : Žužek/Špoljarič 2:1 (15:10, 17:19, 13:11) 55'
polfinale
43 Marušič Š./Marušič P. : Kersnik/Bevc 2:0 (24:22, 28:26) 52'
44 Bulc/Zdešar : Benussi/Pavlovič 2:1 (21:13, 22:24, 15:11) 50'
za 3. mesto
45 Kersnik/Bevc : Benussi/Pavlovič 2:0 (21:15, 21:16) 34'
finale
46 Marušič Š./Marušič P. : Bulc/Zdešar 2:0 (21:13, 21:11) 26'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
    1. GEN-I Marušič Špela Marušič Polona
    2. Bulc Zdešar Bulc Katarina Zdešar Nina
    3. Kersnik/Bevc Kersnik Kaja Bevc Nika
    4. Deja&Lana Benussi Amedea Pavlovič Lana
    5. Kobilca/Morgan Kobilica Taja Morgan Urška
    Špoljarič Žužek Žužek Lana Špoljarič Zala
    7. Dona Tjaša Vinkovič Dona Malok Tjaša
    Umnik/Živković Umnik Hana Živkovič Mia Lola
    9. Povirk / Lenček Povirk Eva Lenček Patricija
    Babnik Jeglič / Gril Babnik Jeglič Ana Gril Jerca
    Mikl / Krajcar Mikl Veronika Krajcar Pia
    Marja & Neža Fajt Fišter Ana Čendak Marja
 

13.

Urbanč Đukić/Kordež Urbanč Đukić Gaja Kordež Žana
    Eva&Nives Seretin Eva Juhant Nives
    Meta&Nina Ahačič Meta Šmidovnik Nina
    Dostal & Torkar Dostal Isa Torkar Ana
  17. Ajda Lana Uranjek Ajda Črnila Lana
    Anja Eva Tamše Anja Tomažin Eva
    Benko/Mubi Benko Neža Mubi Nuša
    Novo mesto volley Gliha Veronika Abunar Maša