Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017 - U19 moški - drugi turnir - Murska Sobota
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Možič/Udrih

---/---

bye

0'
2 Marancina/Bažec : Šip/Škarabot 0:1 (16:21) 25'
3 Založnik/Šarkezi : Baligač/Novak 1:0 (21:06) 16'
4 Rotar/Podobnik : Ritonja Kralj/Bedrač 1:0 (21:06 15'
5 Mori/Pušnik

---/---

bye

0'
6 Štebe/Maček : Lichtenegger/Martinc 0:1 b.b. 0'
7 Rus L./Peterka : Maklin/Drofelnik 0:1 (07:21) 16'
8 Stožir/Fužir

---/---

bye

0'
9 Marovt/Bračko

---/---

bye

0'
10 Dulai/Calcina : Juvan/Pikl 0:1 (08:21) 17'
11 Terglav/Šen : Jovanovič/Rinc Črnko 1:0 (21:14) 13'
12 Valenčič/Grunwald

---/---

bye

0'
13 Žižmund/Pernuš

---/---

bye

0'
14 Rus J./Travnik : Krajcar/Vori 1:0 (21:09) 14'
15 Ramšak/Golob : Košir/Boroja 1:0 (21:02) 10'
16 Bošnjak/Stružnik

---/---

bye

0'
2. krog   
17 Možič/Udrih : Šip/Škarabot 2:0 (15:07, 15:08) 18'
18 Založnik/Šarkezi : Rotar/Podobnik 1:2 (14:16, 17:15, 09:12) 40'
19 Mori/Pušnik : Lichtenegger/Martinc 2:0 (15:13, 15:13) 29'
20 Maklin/Drofelnik : Stožir/Fužir 0:2 (04:15, 11:15) 15'
21 Marovt/Bračko : Juvan/Pikl 2:0 (16:14, 15:09) 30'
22 Terglav/Šen : Valenčič/Grunwald 1:2 (15:12, 10:15, 06:12) 32'
23 Žižmund/Pernuš : Rus J./Travnik 1:2 (09:15, 15:11, 10:12) 32'
24 Ramšak/Golob : Bošnjak/Stružnik 1:2 (10:15, 16:14, 06:12) 30'
poraženci - 25. mesto
25

---/---

: Marancina/Bažec

 

0'
26 Baligač/Novak : Ritonja Kralj/Bedrač 2:1 (12:15, 15:05, 13:11) 43'
27

---/---

: Štebe/Maček

bye

0'
28 Rus L./Peterka

---/---

bye

0'
29

---/---

: Dulai/Calcina

bye

0'
30 Jovanovič/Rinc Črnko

---/---

bye

0'
31

---/---

: Krajcar/Vori

bye

0'
32 Košir/Boroja

---/---

bye

0'
poraženci - 17. mesto
33 Marancina/Bažec : Ramšak/Golob 0:2 (06:15, 07:15) 29'
34 Baligač/Novak : Žižmund/Pernuš 0:2 (10:15, 05:15) 20'
35 Štebe/Maček : Terglav/Šen 0:2 b.b. 0'
36 Rus L./Peterka : Juvan/Pikl 1:2 (07:15, 15:09, 07:12) 32'
37 Dulai/Calcina : Maklin/Drofelnik 0:2 (05:15, 10:15) 20'
38 Jovanovič/Rinc Črnko : Lichtenegger/Martinc 1:2 (15:12, 09:15, 06:12) 42'
39 Krajcar/Vori : Založnik/Šarkezi 0:2 (03:15, 08:15) 17'
40 Košir/Boroja : Šip/Škarabot 0:2 (13:15, 09:15) 21'
3. krog
41 Možič/Udrih : Rotar/Podobnik 0:2 (10:15, 08:15) 23'
42 Mori/Pušnik : Stožir/Fužir 1:2 (14:16, 15:11, 07:12) 30'
43 Marovt/Bračko : Valenčič/Grunwald 1:2 (13:15, 15:12, 06:12) 30'
44 Rus J./Travnik : Bošnjak/Stružnik 2:1 (15:13, 11:15, 12:10 35'
poraženci - 13. mesto
45 Ramšak/Golob : Žižmund/Pernuš 1:2 (11:15, 15:11, 04:12) 32'
46 Terglav/Šen : Juvan/Pikl 2:0 (15:06, 17:15) 27'
47 Maklin/Drofelnik : Lichtenegger/Martinc 1:2 (13:15, 15:12, 06:12) 42'
48 Založnik/Šarkezi : Šip/Škarabot 2:0 (15:11, 18:16) 28'
poraženci - 9. mesto
49 Žižmund/Pernuš : Mori/Pušnik 1:2 (07:15, 17:15, 04:12) 27'
50 Terglav/Šen : Možič/Udrih 0:2 (10:25, 10:25) 20'
51 Lichtenegger/Martinc : Bošnjak/Stružnik 0:2 (08:15, 10:15) 19'
52 Založnik/Šarkezi : Marovt/Bračko 2:1 (15:12, 12:15, 14:12) 45'
4. krog
53 Rotar/Podobnik : Stožir/Fužir 2:0 (15:12, 16:14) 22'
54 Valenčič/Grunwald : Rus J./Travnik 1:2 (11:15, 15:10, 10:12) 35'
poraženci - 7. mesto
55 Mori/Pušnik : Možič/Udrih 2:0 (15:12, 15:10) 22'
56 Bošnjak/Stružnik : Založnik/Šarkezi 2:0 (15:08, 15:09) 21'
poraženci - 5. mesto
57 Mori/Pušnik : Valenčič/Grunwald 1:2 (15:08, 12:15, 10.12) 34'
58 Bošnjak/Stružnik : Stožir/Fužir 1:2 (10:15, 15:11, 09:12) 33'
polfinale
59 Rotar/Podobnik : Valenčič/Grunwald 0:2 (13:21, 19:21) 38'
60 Rus J./Travnik : Stožir/Fužir 2:0 (21:16, 21:14) 30'
za 3. mesto
61 Rotar/Podobnik : Stožir/Fužir 2:1 (21:23, 21:13, 15:11) 51'
finale
62 Valenčič/Grunwald : Rus J./Travnik 2:0 (23:21, 21:16) 37'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
    1. Grunwald/Valenčič Valenčič Martin Grunwald Manuel
    2. Rus-Travnik Rus Jakob Travnik Toni
    3. Rotar/Podobnik Rotar Bor Jose Podobnik Teo
    4. Stožir/Fužir Stožir Luka Fužir Urban
    5. Mori/Pušnik Mori Žiga Pušnik Matevž
    Bošnjak/Stružnik Bošnjak Črtomir Stružnik Andraž
    7. ZMVF Primafoto Adidas Možič Rok Udrih Jaka
    ZaloSerpa Založnik Tilen Šarkezi Jan
    9. Terglav/Šen Terglav Luka Šen Klemen
    Žižmund/Pernuš Žužmund Aljoša Pernuš Gregor
    Lichtenegger/Martinc Lichtenegger Bor Martinc Klemen
    Marovt/Bračko Marovt Anže Bračko Rok
 

13.

Ramšak / Golob Ramšak Vid Golob Peter Luka
    Juvan / Pikl Juvan Maj Pikl Vid
    JJ_team Maklin Jure Drofelnik Jaša
    Šip/Škarabot Šip Domen Škarabot Matej
  17. Krajcar/Vori Krajcar Val Vori Žan
    Jovanovič/Rinc Jovanovič Jure Rinc Lrnko Luka
    Dulai/Calcina Dulai Andrej Calcina Martin
    Rus-Peterka Rus Luka Peterka Tilen
    Balagič/Novak Balagič Patrik Novak David
    VC Portorož 77 Marancina Nik Bažec Matija
    ZMVF Jako&Nino Košir Jakob Boroja Nino
  24. Odbojkaša iks de Ritonja Kralj Domen Bedrač Žan