Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017 - U19 moški - prvi turnir
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Kumer/Valenčič

---/---

bye

0'
2 Papež/Travnik : Šip/Škarabot 1:0 (21:16) 18'
3 Grunwald/Mauser : Bažec/Umek 1:0 (21:14) 21'
4 Žižmund/Pernuš : Štebe/Maček 1:0 (21:10) 15'
5 Rozman Rus : Narobe/Kopitar 1:0 b.b. 0'
6 Ramšak/Primik : Lichtenegger/Martinc 1:0 (21:18) 23'
7 Založnik Šerkezi : Terglav/Šen 1:0 (21:17) 20'
8 Rotar/Podobnik ---/--- bye 0'
9 Bošnjak/Stružnik ---/--- bye 0'
10 Marovt/Bračko : Košir/Hafner 1:0 (21:19) 18'
11 Stožir/Fužir : Osojnik/Mohar 1:0 b.b. 0'
12 Juvan/Pikl : Jovanovič/Rinc-Črnko 1:0 (21:08) 13'
13 Štojs/Randl : Herodež/Krajnc 1:0 (21:08) 11'
14 Mori/Pušnik : Fajfar/Urana 1:0 (21:18) 20'
15 Marancina/Roj : Dulai/Calcina 1:0 (21:11) 14'
16 Možič/Udrih

---/---

bye

0'
2. krog   
17 Kumer/Valenčič : Papež/Travnik 1:0 (21:14) 15'
18 Grunwald/Mauser : Žižmund/Pernuš 0:1 (15:21) 13'
19 Rozman/Rus : Ramšak/Primik 1:0 (21:14) 18'
20 Založnik Šerkezi : Rotar/Podobnik 0:1 (15:21) 17'
21 Bošnjak/Stružnik : Marovt/Bračko 1:0 (21:10) 16'
22 Stožir/Fužir : Juvan/Pikl 1:0 (21:16) 17'
23 Štojs/Randl : Mori/Pušnik 0:1 (13:21) 25'
24 Marancina/Roj : Možič/Udrih 0:1 (14:21) 18'
poraženci - 25. mesto
25

---/---

: Šip/Škarabot

bye

0'
26 Bažec/Umek : Štebe/Maček 0:1 (09:21) 16'
27 Narobe/Kopitar : Lichtenegger/Martinec 0:1 b.b. 0'
28 Terglav/Šen

---/---

bye

0'
29

---/---

: Košir/Hafner

bye

0'
30 Osojnik/Mohor : Jovanovič/Rinc-Črnko 0:1 b.b. 0'
31 Herodež/Krajnc : Fajfar/Urana 1:0 (22:20) 13'
32 Dulai/Calcina

---/---

bye

0'
poraženci - 17. mesto
33 Šip/Škarabot : Marancina/Roj 1:0 (21:17) 17'
34 Štebe/Maček : Štojs/Randl 0:1 (10:21) 10'
35 Lichtenegger/Martinec : Juvan/Pikl 0:1 (15:21) 20'
36 Terglav/Šen : Marolt/Bračko 0:1 b.b. 0'
37 Košir/Hafner : Založnik Šerkezi 1:0 (21:18) 19'
38 Jovanovič/Rinc-Črnko : Ramšak/Primik 0:1 (18:21) 18'
39 Herodež/Krajnc : Grunwald/Mauser 0:1 (15:21) 13'
40 Dulai/Calcina : Papež/Travnik 1:0 b.b. 0'
3. krog
41 Kumer/Valenčič : Žižmund/Pernuš 1:0 (21:11) 11'
42 Rozman/Rus : Rotar/Podobnik 0:2 (06:15, 11:15) 24'
43 Bošnjak/Stružnik : Stožir/Fužir 2:1 (15:07, 13:15, 12:06) 30'
44 Mori/Pušnik : Možič/Udrih 0:2 (11:15, 14:16) 25'
poraženci - 13. mesto
45 Šip/Škarabot : Štojs/Randl 0:1 (16:21) 15'
46 Juvan/Pikl : Marolt/Bračko 0:1 (14:21) 19'
47 Košir/Hafner : Ramšak/Primik 0:1 (22:24) 25'
48 Grunwald/Mauser : Dulai/Calcina 1:0 (21:17) 18'
poraženci - 9. mesto
49 Štojs/Randl : Rozman/Rus 0:1 (18:21) 20'
50 Marolt/Bračko : Žižmund/Pernuš 0:1 (17:21) 19'
51 Ramšak/Primik : Mori/Pušnik 0:1 (13:21) 13'
52 Grunwald/Mauser : Stožir/Fužir 0:1 (22:24) 20'
4. krog
53 Kumer/Valenčič : Rotar/Podobnik 2:0 (15:13, 16:14) 26'
54 Bošnjak/Stružnik : Možič/Udrih 1:2 (15:10, 12:15, 09:12) 40'
poraženci - 7. mesto
55 Rozman/Rus : Žižmund/Pernuš 1:2 (06:15, 15:10, 17:19) 46'
56 Mori/Pušnik : Stožir/Fužir 2:0 (15:10, 17:15) 25'
poraženci - 5. mesto
57 Žižmund/Pernuš : Bošnjak/Stružnik 0:2 (11:15, 07:15) 22'
58 Mori/Pušnik : Rotar/Podobnik 2:1 (08:15, 15:11, 15:13) 38'
polfinale
59 Kumer/Valenčič : Bošnjak/Stružnik 1:2 (14:16, 16:14, 11:13) 46'
60 Možič/Udrih : Mori/Pušnik 2:0 (15:09, 15:08) 18'
za 3. mesto
61 Kumer/Valenčič : Mori/Pušnik 2:0 (15:07, 15:04) 25'
finale
62 Bošnjak/Stružnik : Možič/Udrih 2:1 (15:11, 12:15, 12:09) 37'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica:
 

VRSTNI RED

    1. Bošnjak/Stružnik Bošnjak Črtomir Stružnik Andraž
    2. ZMVF Prima Foto Adidas Možič Rok Udrih Jaka
    3. Portorož-Ludus 9 Kumer Žiga Valenčič Martin
    4. Mori/Pušnik Mori Žiga Pušnik Matevž
    5. Žižmund/Pernuš Žižmund Aljoša Pernuš Gregor
    Rotar/Podobnik Rotar Bor Jese Podobnik Teo
    7. Rozman-Rus Rozman Črt Rus Jakob
    Stožir/Fužir Stožir Luka Fužir Urban
    9. Randl/Štojs Štojs Jernej Randl Damijan
    Marovt/Bračko Marolt Anže Bračko Rok
    Bič pleyers Ramšak Vid Primik Luka
    Grunwald/Mauser Grunwald Manuel Mauser Jan
 

13.

Šip in Škarabot Šip Domen Škarabot Matej
    Juvan/Pikl Juvan Maj Pikl Vid
    ZMVF Jakob&Urban Košir Jakob Hafner Urban
    Odbojka Dulai Andrej Calcina Martin
  17. ŠD Loka Papež Žan Travnik Toni
    Krajnc/Herodež Herodež Kristjan Krajnc Anej
    Jovanovič/Primc Jovanovič Jure Rinc-Črnko Luka
    Zaloserpa Založnik Tilen Šarkezi Jan
    Terglav/Šen Terglav Luka Šen Klemen
    Lichtenegger/Martinc Lichtenegger Bor Martinec Davorin
    Niki Muci Štebe Nik Maček Anže
    Nikić/Rojčič Marancina Nik Roj Jan
  25. Bažec/Umek Bažec Matija Umek Vid
    Mi2 Narobe Jaka Kopotar Anže
    Osojnik/Mohar Osojnik Miha Mohor Janez
    Fajfar/Urana Fajfar Matic Urana Jakob