Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017 - U19 ženske - prvi turnir
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Živkovič/Umnik : Ahačič/Šmidovnik 0:1 (26:28) 30'
2 Žužek/Špoljarič : Jovanović/Kenda 1:0 (21:08) 12'
3 Šubic/Malačič : Gliha/Abunar 1:0 (21:18) 15'
4 Vinkovič/Malok : Tamše/Tomažin 1:0 (21:03) 11'
5 Senih/Kuhar : Seretin/Juhart 1:0 b.b. 0'
6 Dostal/Torkar : Lapajne/Šinkovec 1:0 (21:10) 12'
7 Babnik Jeglič/Gril : Kadunc/Šen 1:0 (23:21) 22'
8 Uranjek/Črnila : Čendak/Fejt Fišter 0:1 (15:21) 16'
2. krog   
9 Kersnik/Bevc : Ahačič/Šmidovnik 1:0 (21:08) 11'
10 Žužek/Špoljarič : Povirk/Lenček 1:0 (21:16) 16'
11 Benussi/Pavlovič : Šubic/Malačič 1:0 (21:06) 10'
12 Vinkovič/Malok : Marušič/Marušič 0:1 (05:21) 12'
13 Kobilica/Morgan : Senih/Kuhar 1:0 (21:12) 14'
14 Dostal/Torkar : Bulc/Zdešar 0:1 (18:21) 19'
15 Susman/Jeftenič : Babnik Jeglič/Gril 1:0 (21:11) 16'
16 Čendak/Fejt Fišter : Deželak/Letnik 0:1 (16:21) 16'
poraženci - 17. mesto
17 Uranjek/Črnila : Ahačič/Šmidovnik 0:1 (17:21) 18'
18 Povirk/Lenček : Kadunc/Šen 1:0 b.b. 0'
19 Lapajne/Šinkovec : Šubic/Malačič 0:1 b.b. 0'
20 Vinkovič/Malok : Seretin/Juhart 1:0 b.b. 0'
21 Tamše/Tomažin : Senih/Kuhar 1:0 b.b. 0'
22 Dostal/Torkar : Gliha/Abunar 1:0 (21:10) 14'
23 Jovanović/Kenda : Babnik Jeglič/Gril 0:1 b.b. 0'
24 Čendak/Fejt Fišter : Živkovič/Umnik 0:1 (19:21) 11'
3. krog
25 Kersnik/Bevc : Žužek/Špoljarič 2:1 (08:15, 15:08, 12:06) 32'
26 Benussi/Pavlovič : Marušič/Marušič 0:2 (15:17, 11:15) 32'
27 Kobilica/Morgan : Bulc/Zdešar 2:1 (15:08, 13:15, 14:12) 35'
28 Susman/Jeftenič : Deželak/Letnik 0:2 (07:15, 12:15) 20'
poraženci - 13. mesto
29 Živkovič/Umnik : Babnik Jeglič/Gril 1: 0 (21:18) 21'
30 Dostal/Torkar : Tamše/Tomažin 1:0 (21:13) 16'
31 Vinkovič/Malok : Šubic/Malačič 1:0 (21:03) 11'
32 Povirk/Lenček : Ahačič/Šmidovnik 1:0 (21:15) 19'
poraženci - 9. mesto
33 Živkovič/Umnik : Benussi/Pavlovič 0:1 (10:21) 12'
34 Dostal/Torkar : Žužek/Špoljarič 0:1 (20:22) 19'
35 Vinkovič/Malok : Susman/Jeftenič 1:0 (21:19) 18'
36 Povirk/Lenček : Bulc/Zdešar 0:1 (06:21) 13'
4. krog
37 Kersnik/Bevc : Marušič/Marušič 0:2 (06: 15, 07:15) 22'
38 Kobilica/Morgan : Deželak/Letnik 0:2 (13:15, 09:15) 33'
poraženci - 7. mesto
39 Benussi/Pavlovič : Žužek/Špoljarič 0:2 (13:15, 07:15) 26'
40 Vinkovič/Malok : Bulc/Zdešar 0:2 (12:15, 10:15) 21'
poraženci - 5. mesto
41 Žužek/Špoljarič : Kobilica/Morgan 1:2 (15:09, 11:15, 03:15) 32'
42 Bulc/Zdešar : Kersnik/Bevc 0:2 (06:15, 11:15) 28'
polfinale
43 Marušič/Marušič : Kobilica/Morgan 2:0 (15:11, 15:09) 27'
44 Deželak/Letnik : Kersnik/Bevc 0:2 (09:15, 10:15) 25'
za 3. mesto
45 Kobilica/Morgan : Deželak/Letnik 0:2 (12:15, 09:15) 26'
finale
46 Marušič/Marušič : Kersnik/Bevc 2:0 (15:13, 15:11) 28'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica:
 

VRSTNI RED

    1. GEN-I Marušič Špela Marušič Polona
    2. Kersnik/Bevc Kersnik Kaja Bevc Nika
    3. Deželak/Letnik Deželak Mojca Letnik Liza
    4. Kobilca/Morgan Kobilca Taja Morgan Urška
    5. Špoljarič/Žužek Žužek Lana Špoljarič Zala
    Bulc/Zdešar Bulc Katarina Zdešar Nina
    7. Deja & Lana Benussi Amadea Pavlovič Lana
    DonaTjaša Vinkovič Dona Malok Tjaša
    9. Živkovič/Umnik Živkovič Mia Lola Umnik Hana
    Dostal & Torkar Dostal Isa Torkar Ana
    Susman/Jeftenić Susman Eva Jeftanič Vanja
    Povirk/Lenček Povirk Eva Lenček Patricija
 

13.

Babnik Jeglič/Gril Babnik Jeglič Ana Gril Jerca
    Anja & Eva Tamše Anja Tomažin Eva
    Šubic/Melačič Šubic Tia Malačič Urša
    Meta & Nina Ahačič Meta Šmidovnik Nina
  17. VC Portorož M&N Čedak Marja Fejt Fišter Neža
    Jovanović/Kenda Jovanović Maja Kenda Amina
    Novo mesto volley Gliha Veronika Abunar Maša
    Kuhar/Senih Senih Maša Kuhar Alja
    Eva & Nives Seretin Eva Juhant Nives
    Teja & Dora Lapajne Teja Šinkovec Dora
    Asja/Ira Kadunc Ira Šen Asja
    Ajda & Lana Uranjek Ajda Črnila Lana