Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017- U17 - drugi turnir - REZULTATI - deklice
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Gorjup / Poznajelšek : Urbanč Đukić / Kordež 0:1 (13:21) 19'
2 Umnik / Živković : Mohorič J./Mohorič K. 1:0 (21:17) 16'
3 Vrhovec / Smolič : Krevs / Starešinič 1:0 (21:11) 14'
4 Seretin / Juhant : Merslavič Ži. / Malić 1:0 (21:16) 15'
5 Stropnik / Temnikar : Berger / Merslavič Ža. 1:0 (21:08) 14'
6 Ahačič / Šmidovnik : Grabec / Sokol 1:0 (21:10) 17'
7 Hrovat / Breznikar : Kotnik / Henčič 1:0 (21:14) 13'
8 Gantar / Balkovec : Kamnik / Goričan 1:0 b.b. 0'
2. krog   
9 Bulc / Zdešar : Urbanč Đukić / Kordež 1:0 (21:08) 14'
10 Umnik / Živković : Lapajne / Šinkovec 1:0 (21:19) 16'
11 Kuhar G. / Kuhar A. : Vrhovec / Smolič 1:0 (21:07) 15'
12 Seretin / Juhant : Zbičajnik / Marolt 0:1 (08:21) 11'
13 Žužek / Špoljarič : Stropnik / Temnikar 1:0 (21:16) 20'
14 Ahačič / Šmidovnik : Kadunc / Šen 0:1 (08:21) 12'
15 Babnik Jeglič / Gril : Hrovat / Breznikar 1:0 (21:10) 14'
16 Gantar / Balkovec : Benussi / Pavlovič 0:1 (08:21) 13'
poraženci - 17. mesto
17 Kamnik / Goričan : Urbanč Đukić / Kordež 0:2 b.b. 0'
18 Lapajne / Šinkovec : Kotnik / Henčič 2:0 (15:09, 15:11) 25'
19 Grabec / Sokol : Vrhovec / Smolič 0:2 (11:15, 09:15) 29'
20 Seretin / Juhant : Berger / Merslavič Ža. 2:0 (15:05, 15:11) 17'
21 Merslavič Ži. / Malić : Stropnik / Temnikar 0:2 (03:15, 09:15) 20'
22 Ahačič / Šmidovnik : Krevs / Starešinič 2:0 (15:09, 15:07) 20'
23

Mohorič J./Mohorič K.

: Hrovat / Breznikar 1:2 (15:10, 10:15, 10:12) 34'
24 Gantar / Balkovec : Gorjup / Poznajelšek 0:2 (09:15, 10:15) 22'
3. krog
25 Bulc / Zdešar : Umnik / Živković 1:2 (10:15, 15:13, 08:12) 32'
26 Kuhar G. / Kuhar A. : Zbičajnik / Marolt 0:2 (12:15, 13:15) 30'
27 Žužek / Špoljarič : Kadunc / Šen 2:0 (15:12, 15:12) 25'
28 Babnik Jeglič / Gril : Benussi / Pavlovič 0:2 (11:15, 10:15) 30'
poraženci - 13. mesto
29 Gorjup / Poznajelšek : Hrovat / Breznikar 2:0 (15:13, 15:13) 27'
30 Ahačič / Šmidovnik : Stropnik / Temnikar 0:2 (03:15, 12:15) 16'
31 Seretin / Juhant : Vrhovec / Smolič 2:0 (16:14, 15:08) 28'
32 Lapajne / Šinkovec : Urbanč Đukić / Kordež 2:0 (15:11, 15:12) 35'
poraženci - 9. mesto
33 Gorjup / Poznajelšek : Kuhar G. / Kuhar A. 0:2 (08:15, 05:15) 25'
34 Stropnik / Temnikar : Bulc / Zdešar 0:2 (07:15, 06:15) 18'
35 Seretin / Juhant : Babnik Jeglič / Gril 0:2 (12:15, 12:15) 27'
36 Lapajne / Šinkovec : Kadunc / Šen 2:1 (15:11, 14:16, 12:09) 37'
4. krog
37 Umnik / Živković : Zbičajnik / Marolt 2:0 (17:15, 15:13) 30'
38 Žužek / Špoljarič : Benussi / Pavlovič 2:0 (15:08, 15:12) 20'
poraženci - 7. mesto
39 Kuhar G. / Kuhar A. : Bulc / Zdešar 2:1 (16:18, 15:13, 13:11) 40'
40 Babnik Jeglič / Gril : Lapajne / Šinkovec 2:0 (15:10, 15:04) 18'
poraženci - 5. mesto
41 Kuhar G. / Kuhar A. : Benussi / Pavlovič 2:1 (18:16, 09:15, 12:08) 48'
42 Babnik Jeglič / Gril : Zbičajnik / Marolt 0:2 (15:17, 10:15) 30'
polfinale
43 Umnik / Živković : Kuhar G. / Kuhar A. 0:2 (10:15, 05:15) 23'
44 Žužek / Špoljarič : Zbičajnik / Marolt 2:0 (15:06, 15:13) 20'
za 3. mesto
45 Umnik / Živković : Zbičajnik / Marolt 0:2 (08:15.13:15) 30'
finale
46 Kuhar G. / Kuhar A. : Žužek / Špoljarič 0:2 (17:19, 12:15) 31'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vrstni red :
 

VRSTNI RED - DEKLICE U17 - drugi turnir

    1. Špoljarič / Žužek Žužek Lana Špoljarič Zala
    2. Ajga Kuhar Gaja Kuhar Ajda
    3. Cestnik team 1 Zbičajnik Izza Marolt Maja
    4. Umnik Živković Umnik Hana Živkovič Mia Lola
    5. Deja & Lana Benussi Amedea Pavlovič Lana
    Babnik Jeglič / Gril Babnik Jeglič Ana Gril Jerca
    7. Bulc / Zdešar Bulc Katarina Zdešar Nina
    Taja / Dora Lapajne Taja Šinkovec Dorja
    9. UN team Gorjup Ula Poznajelšek Neja
    Stropnikar Stropnik Brina Temnikar Klara
    Eva & Nives Seretin Eva Juhant Nives
    Asja & Ira Kadunc Ira Šen Asja
 

13.

ŠD Loka punce Hrovat Ula Breznikar Rebeka
    Meta&Nina Ahačič Meta Šmidovnik Nina
    Novo mesto volley Vrhovec Lara Smolič Ema
    Urbanč Đukić/Kordež Urbanč Đukić Gaja Kordež Žana
  17. Gantar/Balkovec Gantar Tara Balkovec Ema
    Mohorič/Mohorič Mohorič Julija Mohorič Katjuša
    Novo mesto volley V Krevs Kaja Starešininč Živa
    Novo mesto volley IV Merslavič Živa Malić Nadja
    Novo mesto volley I Berger Maša Merslavič Žana
    Grabec / Sokol Gabec Ana Marija Sokol Manca
    Novo mesto volley III Kotnik Sara Henčič Lara