Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017- U17 - drugi turnir - REZULTATI - dečki
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Jeklin / Blažič : Jerič / Šenk 1:0 (21:09) 14'
2 Zajc / Prevorčnik

--- / ---

bye

 
3 Terglav / Šen : Travnik Š. / Legan 1:0 (21:14) 18'
4 Hafner / Košir : Petrovič / Šusto 1:0 b.b. 0'
5 Šip / Pregelj : Štefanič / Jarkovič 1:0 (21:16) 15'
6 Štebe / Maček

--- / ---

bye

 
7 Dulai / Calcina

--- / ---

bye

 
8 Cestnik / Vodovnik : Bažec / Mežnar 0:1 (15:21) 21'
2. krog   
9 Možič / Udrih : Jeklin / Blažič 1:0 (21:10) 11'
10 Zajc / Prevorčnik : Travnik T. / Hrovat 0:1 (18:21) 17'
11 Suhadolnik / Travnik M. : Terglav / Šen 0:1 (14:21) 16'
12 Hafner / Košir : Založnik / Šarkezi 0:1 (13:21) 15'
13 Stožir / Fužir : Šip / Pregelj 1:0 (21:14) 15'
14 Štebe / Maček : Rus / Peterka 1:0 (21:17) 13'
15 Ramšak / Primik : Dulai / Calcina 1:0 (21:04) 12'
16 Bažec / Mežnar : Marovt / Bračko 0:1 (07:21) 12'
poraženci - 17. mesto
17 Cestnik / Vodovnik : Jeklin / Blažič 0:2 (07:15, 10:15) 28'
18 Zajc / Prevorčnik

--- / ---

bye

 
19

--- / ---

 Suhadolnik / Travnik M.

bye

 
20 Hafner / Košir : Štefanič / Jarkovič 2:0 (15:06, 15:09) 19'
21 Petrovič / Šusto : Šip / Pregelj 0:1 b.b. 0'
22 Rus / Peterka : Travnik Š. / Legan 0:2 (11:15, 10:15) 27'
23

--- / ---

: Dulai / Calcina

bye

 
24 Bažec / Mežnar : Jerič / Šenk 2:1 (15:13, 12:15, 12:02) 34'
3. krog
25 Možič / Udrih : Travnik T. / Hrovat 2:0 (15:10, 15:10) 17'
26 Terglav / Šen : Založnik / Šarkezi 1:2 (07:15, 15:08, 07:12) 28'
27 Stožir / Fužir : Štebe / Maček 2:0 (15:03, 15:10) 18'
28 Ramšak / Primik : Marovt / Bračko 2:1 (16:14, 14:16, 12:09) 41'
poraženci - 13. mesto
29 Bažec / Mežnar : Dulai / Calcina 2:1 (14:16, 15:08, 12:10) 37'
30 Travnik Š. / Legan : Šip / Pregelj 2:0 (15:08, 15:10) 25'
31 Hafner / Košir : Suhadolnik / Travnik M. 2:0 (15:09, 15:10) 22'
32 Zajc / Prevorčnik : Jeklin / Blažič 1:2 (14:16, 16:14, 10.12) 44'
poraženci - 9. mesto
33 Bažec / Mežnar : Terglav / Šen 0:2 (11:15, 14:16) 24'
34 Travnik Š. / Legan : Travnik T. / Hrovat 0:2 (12:15, 16:18) 22'
35 Hafner / Košir : Marovt / Bračko 0:2 (14:16, 09:15) 20'
36 Jeklin / Blažič : Štebe / Maček 2:1 (15:12, 12:15, 12:06) 32'
4. krog
37 Možič / Udrih : Založnik / Šarkezi 2:0 (15:08, 15:07) 19'
38 Stožir / Fužir : Ramšak / Primik 2:0 (15:11, 15:08) 20'
poraženci - 7. mesto
39 Terglav / Šen : Travnik T. / Hrovat 2:0 (15:11, 15:08) 20'
40 Marovt / Bračko : Jeklin / Blažič 2:0 (15:10, 15:07) 21'
poraženci - 5. mesto
41 Terglav / Šen : Ramšak / Primik 2:0 (15:11, 15:08) 25'
42 Marovt / Bračko : Založnik / Šarkezi 2:0 (15:10, 15:07) 21'
polfinale
43 Možič / Udrih : Terglav / Šen 2:0 (16:14, 15:09) 25'
44 Stožir / Fužir : Marovt / Bračko 2:1 (15:06, 07:15, 13:11) 40'
za 3. mesto
45 Terglav / Šen : Marovt / Bračko 1:2 (15:12, 11:15, 10:12) 37'
finale
46 Možič / Udrih : Stožir / Fužir 2:0 (15:10, 15:10) 17'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vrstni red
 

VRSTNI RED - DEČKI U17 - drugi turnir

    1. ZMVF Primafoto Adidas Možič Rok Udrih Jaka
    2. Stožir / Fužir Stožir Luka Fužir Urban
    3. Marovt/Bračko Marovt Anže Bračko Rok
    4. Terglav/Šen Terglav Luka Šen Klemen
    5. Bič players Ramšak Vid Primik Luka
    ZaloŠerpa Založnik Tilen Šarkezi Jan
    7. ŠD Loka Travnik Toni Hrovat Blaž
    VIENpi Primzi Jeklin Primož Blažič Jakob
    9. VC Požigalec Bažec Matija Mežnar Matevž
    Travnik / Legan Travnik Štefan Legan Tim
    ZMVF Jakob&Urban Hafner Urban Košir Jakob
    Niki Muci Štebe Nik Maček Anže
 

13.

Dulai/Calcina Dulai Andrej Calcina Martin
    Šip & Pregelj Šip Domen Pregelj Žiga
    ŠD Loka Suhadolnik Nejc Travnik Mohor
    Zajc/Prevorčnik Zajc Žan Prevorčnik Jaka
  17. Zebe Jerič Nik Šenk Benjamin
    Rus Peterka Rus Luka Peterka Tilen
    Štefanič/Jerkovič Štefanič Uroš Jerkovič Lovro
    Cestnik volley 1 Cestnik Kimi Vodovnik Aljaž