Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017- U17 - prvi turnir - REZULTATI - deklice
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1  Benussi / Pavlovič  -- / --  bye  0'
2  Kenda / Kenda  Berger / Merslavič  1:0 (21:15) 14'
3  Živković / Umnik  Krevs / Starešinič  1:0 (21:9) 12'
4  Lapajne / Šinkovec  Radulović / Kotar  1:0 (21:8) 12'
5  Zbičajnik / Marolt  -- / --  bye 0'
6  Dular / Košiček  Balkovec / Gantar  0:1 (11:21) 10'
7  Seretin / Juhant  Vrhovec / Smolič  0:1 (20:22) 15'
8  Žužek / Špoljarič  -- / --  bye  0'
9  Kuhar / Kuhar  -- / --  bye  0'
10  Urbanč Đukić / Kordež  Merslavič / Malić  1:0 (21:15) 16'
11  Ahačič / Šmidovnik  Kotnik / Henčič  1:0 (21:13) 15'
12  Kadunc / Šen  Grabec / Sokol  1:0 (22:20)  19'
13  Babnik Jeglič / Gril  Guštin / Hočevar  1:0 (21:3)  10'
14  Hrovat / Breznikar  Ambrožič / Beganović  1:0 (21:4) 13'
15  Kamnik / Goričan  Stropnik / Temnikar  0:1 (20:22) 17'
16  Bulc / Zdešar  -- / --  bye  0'
2. krog   
17  Benussi / Pavlovič  Kenda / Kenda  1:0 (21:4) 10'
18  Živković / Umnik  Lapajne / Šinkovec  0:1 (9:21) 13'
19  Zbičajnik / Marolt  Balkovec / Gantar  1:0 (21:8)  12'
20  Vrhovec / Smolič  Žužek / Špoljarič  0:1 (8:21) 11'
21  Kuhar / Kuhar  Urbanč Đukić / Kordež  1:0 (21:11) 13'
22  Ahačič / Šmidovnik  Kadunc / Šen  1:0 (21:17  16'
23  Babnik Jeglič / Gril  Hrovat / Breznikar  1:0 (21:17) 15'
24  Stropnik / Temnikar  Bulc / Zdešar  0:1 (7:21) 11'
poraženci - 25. mesto
25  -- / --  Berger / Merslavič  bye 0'
26  Krevs / Starešinič  Radulović / Kotar  1:0 (21:13) 17'
27  -- / --  Dular / Košiček  bye 0'
28  Seretin / Juhant  -- / --  bye 0'
29  -- / --  Merslavič / Malić  bye 0' 
30  Kotnik / Henčič  Grabec / Sokol  0:1 (11:21)  14'
31  Guštin / Hočevar  Ambrožič / Beganović  0:1 (b.b.) 0'
32  Kamnik / Goričan  -- / --  bye 0'
poraženci - 17. mesto
33  Berger / Merslavič  Stropnik / Temnikar  0:1 (3:21)  12'
34  Krevs / Starešinič  Hrovat / Breznikar  0:1 (6:21) 12'
35  Dular / Košiček  Kadunc / Šen  0:1 (9:21)  10'
36  Seretin / Juhant  Urbanč Đukić / Kordež  1:0 (21:14)  14'
37  Merslavič / Malić  Vrhovec / Smolič  0:1 (8:21) 10'
38  Grabec / Sokol  Balkovec / Gantar  0:1 (15:21) 15'
39  Ambrožič / Beganović  Živkovič / Umnik  0:1 (10:21) 12'
40  Kamnik / Goričan  Kenda / Kenda  0:1 (20:22)  20'
3. krog
41  Benussi / Pavlovič  Lapajne / Šinkovec  1:0 (21:7)  14'
42  Zbičajnik / Marolt  Žužek / Špoljarič  1:0 (23:21) 20'
43  Kuhar / Kuhar  Ahačič / Šmidovnik  1:0 (21:9)  13'
44  Babnik Jeglič / Gril  Bulc / Zdešar  0:1 (8:21)  12'
poraženci - 13. mesto
45  Stropnik / Temnikar  Hrovat / Breznikar  1:0 (21:15)  16'
46  Kadunc / Šen  Seretin / Juhant  1:0 (21:14)  15'
47  Vrhovec / Smolič  Balkovec / Gantar  0:1 (17:21) 14'
48  Živkovič / Umnik  Kenda / Kenda  1:0 (21:18) 19'
poraženci - 9. mesto
49  Stropnik / Temnikar  Žužek / Špoljarič  0:1 (11:21)  13'
50  Kadunc / Šen  Lapajne / Šinkovec  0:1 (22:24) 22'
51  Balkovec / Gantar  Babnik Jeglič / Gril  0:1 (7:21) 10'
52  Živković / Umnik  Ahačič / Šmidovnik  1:0 (21:16) 18'
4. krog
53  Benussi / Pavlovič  Zbičajnik / Marolt  2:0 (15:5, 15:11) 23'
54  Kuhar / Kuhar  Bulc / Zdešar  0:2 (10:15, 16:18) 26'
poraženci - 7. mesto
55  Žužek / Špoljarič  Lapajne / Šinkovec  2:0 (15:4 15:3)  17'
56  Babnik Jeglič / Gril  Živković / Umnik  1:2 (11:15, 20:18, 9:12)  41'
poraženci - 5. mesto
57  Žužek / Špoljarič  Kuhar / Kuhar  2:1 (12:15, 15:13, 12:4) 38'
58  Živković / Umnik  Zbičajnik / Marolt  0:2 (7:15, 10:15) 22'
polfinale
59  Benussi / Pavlovič  Žužek / Špoljarič  0:2 (18:21, 17:21) 39'
60  Bulc / Zdešar  Zbičajnik / Marolt  2:0 (21:14, 21:6) 28'
za 3. mesto
61  Benussi / Pavlovič  Zbičajnik / Marolt  2:1 (19:21, 21:12, 15:7) 51'
finale
62  Žužek / Špoljarič  Bulc / Zdešar  1:2 (11:21, 21:15, 12:15) 46'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LESTVICA
 

VRSTNI RED - DEKLICE U17

    1.  Bulc / Zdešar  Bulc Katarina  Zdešar Nina
    2.  Špoljarič / Žužek  Žužek Lana  Špoljarič Zala
    3.  Deja&Lana  Benussi Amedea  Pavlovič Lana
    4.  Cestnik team 1  Zbičajnik Iza  Marolt Maja
    5.  Ajga  Kuhar Gaja  Kuhar Ajda
     Mina  Živković Mia Lola  Umnik Hana
    7.  Taja / Dora  Lapajne Taja  Šinkovec Dora
     Babnik Jeglič / Gril  Babnik Jeglič Ana  Gril Jerca
    9.  Stropnikar  Stropnik Brina  Temnikar Klara
     Asja / Ira  Kadunc Ira  Šen Asja
     Balkovec / Gantar  Balkovec Ema  Gantar Tara
     Meta&Nina  Ahačič Meta  Šmidovnik Nina
 

13.

 ŠD Loka  Hrovat Ula  Breznikar Rebeka
     Eva&Nives  Seretin Eva  Juhant Nives
     Novo mesto volley  Vrhovec Lara  Smolič Ema
     Kenda / Kenda  Kenda Agata  Kenda Amina
  17.  Kamnik / Goričan  Kamnik Neža  Goričan Zala
     Šentvid volley  Ambrožič Eva  Beganović Sarah
     Grabec / Sokol  Grabec Ana Marija  Sokol Manca
     Novo mesto volley IV  Merslavič Živa  Malić Nadja
     Gaja in Žana  Urbanč Đukić Gaja  Kordež Žana
     Novo mesto volley VIII  Dular Ana  Košiček Nika
     Novo mesto volley V  Krevs Kaja  Starešinič Živa
     Novo mesto volley I  Berger Maša  Merslavič Žana
  25.  Novo mesto volley VII  Radulović Sara  Kotar Zala
     Novo mesto volley III  Kotnik Sara  Henčič Zala
     Novo mesto volley VI  Guštin Tjaša  Hočevar Eva