Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017- U17 - prvi turnir - REZULTATI - dečki
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1  Možič / Udrih  --- / ---  bye  0'
2  Terglav / Šen  Štebe / Maček  0:1 (13:21) 15'
3  Založnik / Šarkezi  Martinc / Jamnikar  1:0 (21:4)  11'
4  Jerič / Drnovšek  Petkovič / Gašpar  0:1 (16:21) 16'
5  Matko / Planinšek  Rajšel / Robida  1:0 (21:19)  16'
6  Cetnik / Donaj Magašič  Herodež / Krajnc  0:1 (15:21) 15'
7  Dulai / Calcina  Strdin / Vezjak  0:1 (18:21)  16'
8  Stožir / Fužir  Petrovič / Šusto  1:0 (21:7) 10'
9  Marovt / Bračko  Glavina / Mauer  1:0 (21:3) 7'
10  Hafner / Košir  Jeklin / Blažič  1:0 (21:17) 14'
11  Zajc / Lenič  Fajfar / Urana  0:1 (13:21)  13'
12  Rozman / Šip  Travnik / Štor  1:0 (21:19)  21'
13  Rus / Peterka  Blaževič / Kutnar  1:0 (21:17)  17'
14  Ramšak / Podričnik  Bažec / Umer  0:1 (16:21)  19'
15  Hrovat / Travnik  Pšaker / Vodovnik  1:0 (21:10)  12'
16  Travnik / Suhadolnik  Mugerli / Maretič  1:0 (21:12)  15'
2. krog   
17  Možič / Udrih  Štebe / Maček  1:0 (21:7)  8'
18  Založnik / Šarkezi  Petkovič / Gašpar  1:0 (21:7)  14'
19  Matko / Planinšek  Herodež / Krajnc  0:1 (17:21)  16'
20  Strdin / Vezjak  Stožir / Fužir  0:1 (10:21)  11'
21  Marovt / Bračko  Hafner / Košir  1:0 (21:15) 15'
22  Fajfar / Urana  Rozman / Šip  1:0 (21:15)  19'
23  Rus / Peterka  Bažec / Umer  1:0 (21:15) 18'
24  Hrovat / Travnik  Travnik / Suhadolnik  1:0 (21:16)  13'
poraženci - 25. mesto
25  -- / --  Terglav / Šen  bye 0'
26  Martinc / Jamnikar  Jerič / Drnovšek 1:0 (b.b.) 0'
27  Rajšel / Robida  Cestnik / Donaj Magašič  1:0 (21:10) 16'
28  Dulai / Calcina  Petrovič / Šusto  1:0 (21:16)  17'
29  Glavina / Mauer  Jeklin / Blažič  0:1 (6:21)  10'
30  Zajc / Lenič  Travnik / Štor  1:0 (21:16) 18'
31  Blaževič / Kutnar  Ramšak / Podričnik  0:1 (7:21)  14'
32  Pšaker / Vodovnik  Mugerli / Maretič  0:1 (8:21)  12'
poraženci - 17. mesto
33  Terglav / Šen  Travnik / Suhadolnik  1:0 (21:10)  17'
34  Martinc / Jamnikar  Bažec / Umer  1:0 (23:21)  19'
35  Rajšel / Robida  Rozman / Šip  0:1 (10:21)  13'
36  Dulai / Calcina  Hafner / Košir  0:1 (7:21) 13'
37  Jeklin / Blažič  Strdin / Vezjak  1:0 (21:11)  13'
38  Zajc / Lenič  Matko / Planinšek  1:0 (21:17)  18'
39  Ramšak / Podričnik  Petkovič / Gašpar  1:0 (b.b.)  0'
40  Mugerli / Maretič  Štebe / Maček  0:1 (11:21 12'
3. krog
41  Možič / Udrih  Založnik / Šarkezi  1:0 (21:13) 12'
42  Herodež / Krajnc  Stožir / Fužir  0:1 (5:21)  13'
43  Marovt / Bračko  Fajfar / Urana  1:0 (21:19)  18'
44  Rus / Peterka  Hrovat / Travnik  0:1 (16:21) 16'
poraženci - 13. mesto
45  Terglav / Šen  Martinc / Jamnikar  1:0 (21:8) 12'
46  Rozman / Šip  Hafner / Košir  0:1 (18:21) 16'
47  Jeklin / Blažič  Zajc / Lenič  1:0 (23:21)  20'
48  Ramšak / Podričnik  Štebe / Maček  0:1 (14:21)  16'
poraženci - 9. mesto
49  Terglav / Šen  Herodež / Krajnc  1:0 (21:15)  16'
50  Hafner / Košir  Založnik / Šarkezi  0:1 (14:21) 15'
51  Jeklin / Blažič  Rus / Peterka  0:1 (11:21) 19'
52  Štebe / Maček  Fajfar / Urana  1:0 (21:15) 15'
4. krog
53  Možič / Udrih  Stožir / Fužir  2:0 (15:13, 15:12) 24'
54  Marovt / Bračko  Hrovat / Travnik  2:0 (16:14, 15:7)  25'
poraženci - 7. mesto
55  Terglav / Šen  Založnik / Šarkezi  0:2 (8:15, 12:15) 27'
56  Rus / Peterka  Štebe / Maček  0:2 (12:15, 12:15) 27'
poraženci - 5. mesto
57  Založnik / Šarkezi  Hrovat / Travnik  2:1 (14:16, 15:8, 12:7) 26'
58  Štebe / Maček  Stožir / Fužir  0:2 (13:15, 12:15) 20'
polfinale
59  Možič / Udrih  Založnik / Šarkezi  2:0 (21:18, 21:15) 32'
60  Marovt / Bračko  Stožir / Fužir  0:2 (19:21, 15:21) 25'
za 3. mesto
61  Založnik / Šarkezi  Marovt / Bračko  1:2 (21:15, 21:23, 13:15) 55'
finale
62  Možič / Udrih  Stožir / Fužir  2:0 (21:11, 23:21) 35'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LESTVICA
 

VRSTNI RED - DEČKI U17

    1.  Zmvf primafoto adidas  Možič Rok  Udrih Jaka
    2.  Stožir / Fužir  Stožir Luka  Fužir Urban
    3.  Marovt / Bračko  Marovt Anže  Bračko Rok
    4.  Zaloserpa  Založnik Tilen  Šarkezi Jan
    5.  ŠD Loka 1  Hrovat Blaž  Travnik Toni
     Niki muci  Štebe Nik  Maček Anže
    7.  Terglav / Šen  Teglav Luka  Šen Klemen
     Rus / Peterka  Rus Luka  Peterka Tilen
    9.  Krajnc / Herodež  Herodež Kristjan  Krajnc Anej
     Zmvf Jakob&Urban  Hafner Urban  Košir Jakob
     Vienpi primzi  Jeklin Primož  Blažič Jakob
     Fajfar / Urana  Fajfar Matic  Urana Jakob
 

13.

 Mislinja  Martinc Davorin  Jamnikar Žan
     Rozman / Šip  Rozman Črt  Šip Domen
     Zajc / Lenič  Zajc Žan  Lenič Jošt
     Podričnik / Ramšak  Ramšak Vid  Podričnik Vid
  17.  Vienpi D&LS  Mugerli Dejan  Maretič Lian Svit
     Novo mesto  Petković Jaka  Gašpar Benjamin
     Cestnik volley 1  Matko Nik  Planinšek Tan
     Zmvf SGD Strdin  Strdin Žiga  Vezjak Jaro
     Dulai / Calcina  Dulai Andrej  Calcina Martin
     MOK Kočevje  Rajšel Gal  Robida Grega
     Bažec / Umer  Bažec Matija  Umer Vid
     ŠD Loka 3  Travnik Mohor  Suhadolnik Nejc
  25.  Nik na2  Jerič Nik  Drnovšek Nik
     Cestnik volley 2  Cestnik Kimi  Donaj Magašič Dorijan
     Petrovič / Šusto  Petrovič Domen  Šusto Jure
     Glama team  Glavina Jan  Mauer Nik
     ŠD Loka 2  Travnik Štefan  Štor Tilen
     Blaževič/Kutnar Calcit volleyball  Blaževič Urban  Kutnar Nejc
     Cestnik volley 2  Pšaker Žak  Vodovnik Aljaž