Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017- U15 - drugi turnir - REZULTATI - deklice
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Zbičajnik/Marolt

---/---

bye

0'
2 Belavič/Kastelic : Vidali/Vovk 0:2 (10:15, 11:15) 23'
3 Jarnovič/Pleteršek : Dilica/Kaligarič 2:0 (15:07, 15:04) 16'
4 Bošeska/Muršak : Petrovič/Trbižan 2:0 (15:07, 15:10) 18'
5 Bengez/Natek : Topič/Javornik 2:0 (15:06, 17:15) 20'
6 Šketa Rozman/Puckmeister : Roškar/Čuturić 2:0 (15:04, 15:04) 18'
7 Kodrun/Žilnik : Cvitanović/Toplek 0:2 (07:15, 08:15) 18'
8 Lapajne/Šinkovec : Zagajšek/Strnad 2:0 (15:04, 15:07) 25'
9 Kadunc/Šen

---/---

bye

0'
10 Kamnik/Šart : Štojs Veschambes/Lipuš 0:2 (15:17, 15:17) 30'
11 Lednik/Navotnik : Beganović/Cristini 2:0 (15:07, 15:10) 19'
12 Kolmanič/Krajcar : Jeršan/Bečirović 2:0 (15:03, 15:00) 15'
13 Jakše/Košiček : Gorjup/Poznajelšek 0:2 (06:15, 13:15) 20'
14 Božič/Bednjanič : Zajc/Jarc 2:0 (15:08, 15:05) 20'
15 Gajanović/Margon : Krajnc/Mislej 2:0 (15:08, 15:11) 18'
16 Kuhar/Kuhar

---/---

bye

0'
2. krog   
17 Zbičajnik/Marolt : Vidali/Vovk 2:0 (15:06, 15:08) 23'
18 Jarnovič/Pleteršek : Bošeska/Muršak 2:1 (14:16, 15:13, 12:04) 38'
19 Bengez/Natek : Šketa Rozman/Puckmeister 2:0 (15:09, 15:09) 23'
20 Cvitanović/Toplek : Lapajne/Šinkovec 0:2 (04:15, 13:15) 16'
21 Kadunc/Šen : Štojs Veschambes/Lipuš 2:1 (12:15, 15:06, 12:04) 30'
22 Lednik/Navotnik : Kolmanič/Krajcar 0:2 (04:15, 14:16) 25'
23 Gorjup/Poznajelšek : Božič/Bednjanič 1:2 (11:15, 15:13, 09:12) 38'
24 Gajanović/Margon : Kuhar/Kuhar 0:2 (06:15, 02:15) 16'
poraženci - 25. mesto
25

---/---

: Belavič/Kastelic

bye

0'
26 Dilica/Kaligarič : Petrovič/Trbižan 2:0 (17:15, 15:04) 25'
27 Topič/Javornik : Roškar/Čuturić 2:0 (15:07, 15:11) 20'
28 Kodrun/Žilnik : Zagajšek/Strnad 0:2 (10:15, 10:15) 20'
29

---/---

: Kamnik/Šart

bye

0'
30 Beganović/Cristini : Jeršan/Bečirović 1:2 (16:14, 09:15, 09:12) 34'
31 Jakše/Košiček : Zajc/Jarc 1:2 (15:05, 08:15, 08:12) 27'
32 Krajnc/Mislej

---/---

bye

0'
poraženci - 17. mesto
33 Belavič/Kastelic : Gajanović/Margon 1:2 (15:07, 11:15, 13:15) 38'
34 Dilica/Kaligarič : Gorjup/Poznajelšek 0:2 (01:15, 01:15) 18'
35 Topič/Javornik : Lednik/Navotnik 2:1 (15:08, 13:15, 12:09) 31'
36 Zagajšek/Strnad : Štojs Veschambes/Lipuš 0:2 (10:15, 08:15) 22'
37 Kamnik/Šart : Cvitanović/Toplek 1:2 (15:06, 04:15, 00:15) 30'
38 Jeršan/Bečirović : Šketa Rozman/Puckmeister 0:2 (02:15, 02:15) 15'
39 Zajc/Jarc : Bošeska/Muršak 0:2 (07:15, 11:15) 18'
40 Krajnc/Mislej : Vidali/Vovk 0:2 (03:15, 11:15) 18'
3. krog
41 Zbičajnik/Marolt : Jarnovič/Pleteršek 2:0 (15:08, 15:02) 20'
42 Bengez/Natek : Lapajne/Šinkovec 2:1 (12:15, 15:07, 12:5) 40'
43 Kadunc/Šen : Kolmanič/Krajcar 2:1 (15:09, 14:16, 13:11) 35'
44 Božič/Bednjanič : Kuhar/Kuhar 0:2 (09:15, 09:15) 25'
poraženci - 13. mesto
45 Gajanović/Margon : Gorjup/Poznajelšek 0:2 (11:15, 08:15) 20'
46 Topič/Javornik : Štojs Veschambes/Lipuš 2:1 (16:14, 11:15, 12:05) 35'
47 Cvitanović/Toplek : Šketa Rozman/Puckmeister 0:2 (06:15, 03:15) 17'
48 Bošeska/Muršak : Vidali/Vovk 2:0 (15:12, 15:13) 26'
poraženci - 9. mesto
49 Gorjup/Poznajelšek : Lapajne/Šinkovec 1:2 (05:15, 15:08, 9:12) 33'
50 Topič/Javornik : Jarnovič/Pleteršek 1:2 (08:15, 15:11, 09:12) 39'
51 Šketa Rozman/Puckmeister : Božič/Bednjanič 0:2 (06:15, 11:15) 20'
52 Bošeska/Muršak : Kolmanič/Krajcar 0:2 (06:15, 10:15) 21'
4. krog
53 Zbičajnik/Marolt : Bengez/Natek 2:0 (15:04, 15:06) 16'
54 Kadunc/Šen : Kuhar/Kuhar 0:2 (08:15, 08:15) 25'
poraženci - 7. mesto
55 Lapajne/Šinkovec : Jarnovič/Pleteršek 2:1 (13:15, 17:15, 12:04) 48'
56 Božič/Bednjanič : Kolmanič/Krajcar 1:2 (15:04, 15:17, 06:12) 57'
poraženci - 5. mesto
57 Lapajne/Šinkovec : Kadunc/Šen 1:2 (16:18, 16:14, 05:12) 36'
58 Kolmanič/Krajcar : Bengez/Natek 0:2 (10:15, 11:15) 25'
polfinale
59 Zbičajnik/Marolt : Kadunc/Šen 2:0 (15:05, 15:04) 20'
60 Kuhar/Kuhar : Bengez/Natek 0:2 b.b.  
za 3. mesto
61 Kadunc/Šen : Kuhar/Kuhar 2:0 b.b.  
finale
62 Zbičajnik/Marolt : Bengez/Natek 2:1 (16:18, 15:07, 12:07) 36'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica:
 
    1. Cestnik team 1 Zbičajnik Iza Marolt Maja
    2. T&T Bengez Tina Natek Taja
    3. Asja/Ira Kadunc Ira Šen Asja
    4. Ajga Kuhar Gaja Kuhar Ajda
    5. Taja & Dora Lapajne Taja Šinkovec Dora
    Pia & Anja Kolmanič Anja Krajcar Pia
    7. Picolino Jarnovič Tiana Pleteršek Kaja
    Cestnik team 5 Božič Maša Bednjančič Neža
    9. UN Team Gorjup Ula Poznajelšek Neja
    Calcit Nutella team Topič Tina Javornik Živa
    Cestnik team 4 Šketa Rozman Tija Puckmeister Anja
    Calcit Lara&Sara Bošeska Lara Muršak Sara
 

13.

M&S Gajanović Sanja Margon Maša
    Cestnik team 3 Štojs Veschambes Scarlett Lipuš Timeja
    Black&White Cvitanović Meral Toplek Patricija
    Cestnik team 2 Vidali Neja Vovk Anja
  17. Kamnik/Šart Kamnik Neža Šart Eva
    Juni&Lin Krajnc Lin Mislej Juni
    Ana & Neža Zajc Ana Jarc Neža
    VCP 4 Jeršan Tia Bečirović Alja
    Jace&Kapi Zagajšek Tiana Strnad Alja
    Lednik/Navotnik Lednik Tinkara Navotnik Ema
    Novo mesto volley II Belavič Nina Kastelic Lara
    A&J Dilica Aurora Kaligarič Jana
  25. Gaja und Sheila Petrovič Šejla Trbižan Gaja
    VC Portorož H&A Roškar Hana Čuturić Anna
    Cestnik team 6 Kodrun Brina Žilnik Ana Marija
    Maida & Noemi Beganović Maida Cristini Noemi
    Novo mesto volley I Jakše Zala Košiček Nika