Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017- U15 - drugi turnir - REZULTATI - dečki
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Gnamuš/Juvan : Ranc/Špengler 1:2 (15:11, 11:15, 10:12) 30'
2 Faganel/Tunanović

---/---

bye 0'
3 Jančič/Šarko

---/---

bye 0'
4 Hozjan/Golc

---/---

bye 0'
5 Kržič Jo./Šip : Hovnik Rožen/Hribernik 0:2 (05:15, 04:15) 14'
6 Cestnik J./Vodovnik

---/---

bye 0'
7 Okorn/Marovt

---/---

bye 0'
8 Krt/Uršič : Mugerli/Jaklin 0:2 (06:15, 13:15) 18'
2. krog   
9 Bračko/Vinkovič : Ranc/Špengler 2:0 (15:06, 15:02) 20'
10 Faganel/Tunanović : Cestnik K./Donaj Magašič 2:0 (15:12, 15:11) 19'
11 Zajc/Prevorčnik : Jančič/Šarko 2:0 (15:06, 15:08) 26'
12 Hozjan/Golc : Matko/Planinšek 0:2 (11:15, 06:15) 18'
13 Rus/Kržič Ja. : Hovnik Rožen/Hribernik 2:0 (15:11, 16:14) 29'
14 Cestnik J./Vodovnik : Okroglič/Jaklin 0:2 (03:15, 04:15) 17'
15 Jerič/Hadžič : Okorn/Marovt 0:2 (13:15, 05:15) 19'
16 Mugerli/Jaklin : Travnik/Suhadolnik 0:2 (06:15, 09:15) 16'
poraženci - 17. mesto
17 Krt/Uršič : Ranc/Špengler 1:2 (15:08, 13:15, 04:15) 30'
18 Cestnik K./Donaj Magašič

---/---

bye 0'
19

---/---

: Jančič/Šarko bye 0'
20 Hozjan/Golc : Kržič Jo./Šip 2:0 (15:03, 15:04) 23'
21

---/---

: Hovnik Rožen/Hribernik bye 0'
22 Cestnik J./Vodovnik

---/---

bye 0'
23

---/---

: Jerič/Hadžič bye 0'
24 Mugerli/Jaklin : Gnamuš/Juvan 2:0 (15:09, 15:11) 21'
3. krog
25 Bračko/Vinkovič : Faganel/Tunanović 2:0 (16:14, 15:04) 18'
26 Zajc/Prevorčnik : Matko/Planinšek 2:0 (15:09, 15:10) 24'
27 Rus/Kržič Ja. : Okroglič/Jaklin 2:0 (17:15, 15:09) 25'
28 Okorn/Marovt : Travnik/Suhadolnik 1:2 (07:15, 15:12, 05:12) 30'
poraženci - 13. mesto
29 Mugerli/Jaklin : Jerič/Hadžič 2:1 (15:11, 14:16, 12:10) 41'
30 Cestnik J./Vodovnik : Hovnik Rožen/Hribernik 0:2 (09:15, 12:15) 15'
31 Hozjan/Golc : Jančič/Šarko 2:1 (15:07, 14:16, 12:04) 29'
32 Cestnik K./Donaj Magašič : Ranc/Špengler 2:0 (15:10, 15:04) 22'
poraženci - 9. mesto
33 Mugerli/Jaklin : Matko/Planinšek 0:2 (05:15, 08:15) 20'
34 Hovnik Rožen/Hribernik : Faganel/Tunanović 1:2 (15:04, 11:15, 05:12) 27'
35 Hozjan/Golc : Okorn/Marovt 0:2 (13:15, 15:17) 32'
36 Cestnik K./Donaj Magašič : Okroglič/Jaklin 2:1 (11:15, 15:12, 12:07) 35'
4. krog
37 Bračko/Vinkovič : Zajc/Prevorčnik 2:0 (15:10, 15:08) 21'
38 Rus/Kržič Ja. : Travnik/Suhadolnik 2:1 (20:18, 12:15, 12:08) 41'
poraženci - 7. mesto
39 Matko/Planinšek : Faganel/Tunanović 2:0 (15:09, 17:15) 26'
40 Okorn/Marovt : Cestnik K./Donaj Magašič 0:2 (13:15, 11:15) 15'
poraženci - 5. mesto
41 Matko/Planinšek : Travnik/Suhadolnik 0:2 (07:15, 13:15) 24'
42 Cestnik K./Donaj Magašič : Zajc/Prevorčnik 1:2 (16:14, 09:15, 05:12) 35'
polfinale
43 Bračko/Vinkovič : Travnik/Suhadolnik 2:0 (15:13, 15:11) 23'
44 Rus/Kržič Ja. : Zajc/Prevorčnik 2:0 (15:11, 15:11) 29'
za 3. mesto
45 Travnik/Suhadolnik : Zajc/Prevorčnik 2:1 (15:09, 11:15, 15:13) 40'
finale
46 Bračko/Vinkovič : Rus/Kržič Ja. 2:0 (15:13, 15:11) 24'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica:
 
    1. ZMVF Ludus Rokidino Bračko Rok Vinkovič Dino
    2. Rus-Krzic Rus Luka Kržič Janž
    3. ŠD Loka Travnik Mohor Suhadolnik Nejc
    4. Zajc/Prevorčnik Zajc Žan Prevočnik Jaka
    5. Cestnik volley 1 Matko Nik Planinšek Tan
    Cestnik volley 1I Cestnik Kimi Donaj-Magašić Dorijan
    7. Vienpi 7 Faganel Patrik Tunanović Mirel
    Okorn-Marovt Cestnik Calcit Okorn Miha Marovt Luka
    9. K Nu VienPi Mugerli Benjamin Jeklin Vasja
    Hovnik Rožen-Hribernik Hovnik-Rožen Nel Hribernik Žiga
    Hozjan-Golc Hozjan Zaž Golc Mark
    VienPi Wblča Okroglič Grega Jeklin Primož
 

13.

Osas Jerič Nik Hadžič Alen
    Cestnik volley 3 Cestnik Jaka Vodovnik Aljaž
    Mar-Jan Jančič Jan-Karl Šarko Marcel
    Ranc & Špenger Ranc Vid Špenger Domen
  17. Gnamuš/Juvan Gnamuš Klemen Juvan Lan
    Kržič/Šip Kržič Jošt Šip Matic
    Krt-Uršič Calcit Krt Timotej Uršič Žan