Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017- U15 - prvi turnir - REZULTATI - deklice
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
2 Lednik / Navotnik : Gorjup / Poznajelšek 0:1 (06:21) 13'
2. krog   
33 Kuhar/Kuhar : Gorjup / Poznajelšek 1:0 (21:12) 7'
34 Krajnc/Mislej : Hren/Vrhovnik 1:0 (21:14) 16'
35 Belavič/Kastelic : Gajanovič/Margon 0:1 (17:21) 20'
36 Štojs Veschambes/Lipuš : Cikač/Miklavec 0:1 (12:21) 8'
37 Kolmanič/Krajcar : Jeršan/Mujić 1:0 (21:06) 10'
38 Udovič/Kafol : Dilica/Bećirović 0:1 (16:21) 14'
39 Klement/Kolmanič : Cvitanović/Toplek 1:0 (21:08) 12'
40 Zagajšek/Verk : Kadunc/Šen 0:1 b.b.  
41 Bengez/Natek : Jerkovič/Pleteršek 1:0 (21:05) 10'
42 Božič/Bednjanič : Miklavec/Podjavoršek 1:0 (21:09) 12'
43 Puckmeister/Šketa Rozman : Vidali/Vovk 1:0 (21:18) 17'
44 Gojak/Potočnik : Lapajne/Šinkovec 0:1 (07:21) 9'
45 Jekše/Košiček : Petrovič/Trbižan 1:0 (21:13) 13'
46 Kamnik/Šart : Žilnik/Kadunc 1:0 (21:04) 6'
47 Bošeska/Muršak : Ifko/Sitar 1:0 (21:10) 13'
48 Topič/Javornik : Zbičajnik/Marolt 0:1 b.b.  
poraženci - 33. mesto
65 Lednik / Navotnik : Topič/Javornik 1:0 b.b.  
3. krog
81 Kuhar/Kuhar : Krajnc/Mislej 1:0 (21:02) 10'
82 Gajanovič/Margon : Cikač/Miklavec 0:1 (18:21) 15'
83 Kolmanič/Krajcar : Dilica/Bećirović 1:0 (21:03) 8'
84 Klement/Kolmanič : Kadunc/Šen 0:1 (11:21) 13'
85 Bengez/Natek : Božič/Bednjanič 1:0 (23:21) 17'
86 Puckmeister/Šketa Rozman : Lapajne/Šinkovec 0:1 (23:25) 18'
87 Jekše/Košiček : Kamnik/Šart 1:0 (21:17) 16'
88 Bošeska/Muršak : Zbičajnik/Marolt 0:1 (04:21) 10'
poraženci - 25. mesto
89 Lednik/Navotnik : Ifko/Sitar 1:0 (21:07) 11'
90 Žilnik/Kadunc : Petrovič/Trbižan 1:0 (21:19) 15'
91 Gojak/Potočnik : Vidali/Vovk 0:1 (15:21) 15'
92 Miklavec/Podjavoršek : Jarnovič/Pleteršek 0:1 (13:21) 20'
93 Zagajšek/Verk : Cvitanović/Toplek 0:1 b.b.  
94 Udovič/Kafol : Jeršan/Mujić 0:1 (04:21) 31'
95 Štojs Veschambes/Lipuš : Belavič/Kastelic 1:0 (21:16) 17'
96 Hren/Vrhovnik : Gorjup/Poznajelšek 0:1 (05:21) 10'
poraženci - 17. mesto
97 Lednik/Navotnik : Klement/Kolmanič 1:0 (21:08) 14'
98 Žilnik/Kadunc : Dilica/Bećirović 1:0 (21:11) 11'
99 Vidali/Vovk : Gajanovič/Margon 0:1 (21:23) 18'
100 Jarnovič/Pleteršek : Krajnc/Mislej 1:0 (21:09) 14'
101 Cvitanović/Toplek : Bošeska/Muršak 0:1 (07:21) 11'
102 Jeršan/Mujić : Kamnik/Šart 0:1 (10:21) 15'
103 Štojs Veschambes/Lipuš : Puckmeister/Šketa Rozman 0:1 (18:21) 20'
104 Gorjup/Poznajelšek : Božič/Bednjanič 0:1 (10:21) 21'
4. krog
105 Kuhar/Kuhar : Cikač/Miklavec 1:0 (21:08) 11'
106 Kolmanič/Krajcar : Kadunc/Šen 0:1 (16:21) 14'
107 Bengez/Natek : Lapajne/Šinkovec 1:0 (21:05) 10'
108 Jakše/Košiček : Zbičajnik/Marolt 0:1 (11:21)  
poraženci - 13. mesto
109 Lednik/Navotnik : Žilnik/Kodrun 1:0 (21:06) 12'
110 Gajanovič/Margon : Jarnovič/Pleteršek 0:1 (06:21) 10'
111 Bošeska/Muršak : Kamnik/Šart 1:0 (21:17) 16'
112 Puckmeister/Šketa Rozman : Božič/Bednjanič 0:1 (06:21) 11'
poraženci - 9. mesto
113 Lednik/Navotnik : Lapajne/Šinkovec 0:1 (16:21) 16'
114 Jarnovič/Pleteršek : Jakše/Košiček 1:0 (21:16) 15'
115 Bošeska/Muršak : Cikač/Miklavec 1:0 (21:18) 14'
116 Božič/Bednjanič : Kolmanič/Krajcar 0:1 (19:21) 15'
5. krog
117 Kuhar/Kuhar : Kadunc/Šen 1:0 (21:15) 15'
118 Bengez/Natek : Zbičajnik/Marolt 0:1 (11:21) 16'
poraženci - 7. mesto
119 Lapajne/Šinkovec : Jarnovič/Pleteršek 1:0 (21:12) 17'
120 Bošeska/Muršak : Kolmanič/Krajcar 0:1 (18:21) 11'
poraženci - 5. mesto
121 Lapajne/Šinkovec : Kadunc/Šen 0:1 (12:21) 14'
122 Kolmanič/Krajcar : Bengez/Natek 1:0 (21:14) 11'
polfinale
123 Kuhar/Kuhar : Kadunc/Šen 2:0 (15:06, 15:10) 23'
124 Zbičajnik/Marolt : Kolmanič/Krajcar 2:1 (15:09. 13:15, 12:02) 35'
za 3. mesto
125 Kadunc/Šen : Kolmanič/Krajcar 2:1 (15:12, 13:15, 12:07) 33'
finale
126 Kuhar/Kuhar : Zbičajnik/Marolt 2:0 (15:06, 15:13) 18'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LESTVICA:
 
    1. Ajga Kuhar Gaja Kuhar Ajda
    2. Cestnik team 1 Zbičajnik Iza Marolt Maja
    3. Asja/Ira Kadunc Ira Šen Asja
    4. Pia & Anja Kolmanič Anja Krajcar Pia
    5. Taja/Dora Lapajne Taja Šinkovec Dora
    T&T Bengez Tina Natek Taja
    7. Picolino Jarnovič Tiana Pleteršek Kaja
    Calcit team Lara&Sara Bošeska Lara Muršak Sara
    9. Lednik/Navotnik Lednik Tinkara Navotnik Ema
    Novo mesto volley I Jakše Zala Košiček Nika
    Mi&Ci Cikač Urška Miklavec Kiara
    Cestnik team 2 Božič Maša Bednjanič Neža
 

13.

Cestnik team 4 Žilnik Ana Marija Kodrun Brina
    S&M Gajanovič Sanja Margon Maša
    Kamnik/Šart Kamnik Neža Šart Eva
    Cestnik team 3 Puckmeister Anja Šketa Rozman Tija
  17. Eva & Ana Klement Eva Kolmanič Ana
    A&A Dilica Aurora Bećirović Alja
    Cestnik team 5 Vidali Neja Vovk Anja
    Juni&Lin Krajnc Lin Mislej Juni
    Black&White Cvitanović Meral Toplek Patricija
    Cestnik team 6 Štojs Veschambes Scarlett Lipuš Timeja
    UN T+team Gorjup Ula Poznajelšek Neja
    VCP4 Jeršan Tia Mujić Diana
  25. Calcit Volleyball girls Ifko Maja Sitar Neža
    Gaja und Sheila Petrovič Šejla Trbižan Gaja
    Živa Tara Calcit Gojak Tara Potočnik Živa
    Gaja & Deja Miklavec Gaja Podjavoršek Deja
    Katan Zagrajšek Tiana Verk Katarina
    Novo mesto volley IV Udovič Miša Kafol Daša
    Novo mesto volley II Belavič Nina Kastelic Lara
    Novo mesto volley III Hren Lena Vrhovnik Tisa
  33. Calcit Nutella team Topič Tina Javornik Živa