Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017- U15 - prvi turnir - REZULTATI - dečki
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Bračko/Vinkovič :  ---/--

bye

 
2 Kosanc/Grobin : Popovič/Štrumelj 1:0 (21:13) 9'
3 Cestnik/Donaj Magašić : Ranc/Špenger 1:0 (21:10) 10'
4 Vodovnik/Cestnik : Hovnik Rozen/Hribernik 0:1 (09:21) 10'
5 Jerič/Drnovšek : ---/---

bye

 
6 Kržič/Šip : Faganel/Tunanović 0:1 (04:21) 10'
7 Finžgar/Pavlin : Pečjak/Pograjc 0:1 (19:21) 13'
8 Matko/Planinšek : ---/--- bye  
9 Rus/Kržič : ---/--- bye  
10 Gnamuš/Juvan : Jančič/Šarko 0:1 (06:21) 8'
11 Krt/Uršič : Podkrajšek/Gomilšek 1:0 (21:06) 9'
12 Zajc/Prevorčnik : ---/--- bye  
13 Hozjan/Golc : ---/--- bye  
14 Okorn/Marovt : Okroglič/Jeklin 1:0 (21:11) 12'
15 Mugerli/Jeklin : Kalan/Drobnič 0:1 b.b.  
16 Travnik/Suhadolnik : ---/---

bye

 
2. krog   
17 Bračko/Vinkovič : Kosanc/Grobin 1:0 (21:01) 8'
18 Cestnik/Donaj Magašić : Hovnik Rozen/Hribernik 1:0 (24:22) 18'
19 Jerič/Drnovšek : Faganel/Tunanović 1:0 (21:17) 15'
20 Pečjak/Pograjc : Matko/Planinšek 0:1 (15:21) 12
21 Rus/Kržič : Jančič/Šarko 1:0 (21:08) 11'
22 Krt/Uršič : Zajc/Prevorčnik 0:1 (07:21) 9'
23 Hozjan/Golc : Okorn/Marovt 0:1 (13:21) 11'
24 Kalan/Drobnič : Travnik/Suhadolnik 0:1 (07:21) 10'
poraženci - 25. mesto
25 ---/--- : Popovič/Štrumelj

bye

 
26 Ranc/Špenger : Vodovnik/Cestnik 0:1 (13:21) 11'
27 ---/--- : Kržič/Šip bye  
28 ---/--- : ---/--- bye  
29 ---/--- : Gnamuš/Juvan bye  
30 Podkrajšek/Gomilšek : ---/--- bye  
31 ---/--- : Okroglič/Jeklin bye  
32 Mugerli/Jeklin : ---/--- bye  
poraženci - 17. mesto
33 Popovič/Štrumelj : Kalan/Drobnič 0:1 (18:21) 16'
34 Vodovnik/Cestnik : Hozjan/Golc 1:0 (22:10) 19'
35 Kržič/Šip : Krt/Uršič 1:0 (21:19) 15'
36 ---/--- : Jančič/Šarko

bye

 
37 Gnamuš/Juvan : Pečjak/Pograjc 0:1 (10:21) 8'
38 Podkrajšek/Gomilšek : Faganel/Tunanović 0:1 (13:21) 11'
39 Okroglič/Jeklin :Hovnik Rozen/Hribernik 1:0 (21:08) 11'
40 Mugerli/Jeklin : Kosanc/Grobin 0:1 b.b.  
3. krog
41 Bračko/Vinkovič : Cestnik/Donaj Magašić 1:0 (23:21) 22'
42 Jerič/Drnovšek : Matko/Planinšek 0:1 (10:21) 11'
43 Rus/Kržič : Zajc/Prevorčnik 1:0 (21:14) 14'
44 Okorn/Marovt : Travnik/Suhadolnik 0:1 (06:21) 9'
poraženci - 13. mesto
45 Kalan/Drobnič : Vodovnik/Cestnik 0:1 (14:21) 22'
46 Kržič/Šip : Jančič/Šarko 0:1 (12:21) 11'
47 Pečjak/Pograjc : Faganel/Tunanović 0:1 (15:21) 11'
48 Okroglič/Jeklin : Kosanc/Grobin 1:0 (21:03) 9'
poraženci - 9. mesto
49 Vodovnik/Cestnik : Jerič/Drnovšek 0:1 (04:21) 9'
50 Jančič/Šarko : Cestnik/Donaj Magašić 0:1 (19:21) 16'
51 Faganel/Tunanović : Okorn/Marovt 1:0 (21:10) 11'
52 Okroglič/Jeklin : Zajc/Prevorčnik 0:1 (17:21) 14'
4. krog
53 Bračko/Vinkovič : Matko/Planinšek 2:0 (16:14, 15:08) 21'
54 Rus/Kržič : Travnik/Suhadolnik 1:2 (08:15, 15:12, 11:13) 29'
poraženci - 7. mesto
55 Jerič/Drnovšek : Cestnik/Donaj Magašić 2:0 (15:13, 15:13) 26'
56 Faganel/Tunanović : Zajc/Prevorčnik 0:2 (09:15, 12:15) 20'
poraženci - 5. mesto
57 Jerič/Drnovšek : Rus/Kržič 0:2 (13:15, 13:15) 25'
58 Zajc/Prevorčnik : Matko/Planinšek 0:2 (13:15, 12:15) 24'
polfinale
59 Bračko/Vinkovič : Rus/Kržič 2:0 (15:10, 15:10) 20
60 Travnik/Suhadolnik : Matko/Planinšek 2:0 (17:15, 15:04) 28'
za 3. mesto
61 Rus/Kržič : Matko/Planinšek 0:2 (13:15, 05:15) 20'
finale
62 Bračko/Vinkovič : Travnik/Suhadolnik 0:2 (07:15, 16:18) 29'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LESTVICA:
 

VRSTNI RED

    1. ŠD Loka Travnik Mohor Suhadolnik Nejc
    2. ZMVF Ludus Rokidino Bračko Rok Vinkovič Dino
    3. Cestnik volley Matko Nik Planinšek Tan
    4. Rus-Kržič Rus Luka Kržič Janž
    5. Nik na2 Jerič Nik Drnovšek Nik
    Zajc/Prevorčnik Zajc Žan Prevorčnik Jaka
    7. Cestnik volley 2 Cestnik Kimi Donaj Magašić Dorijan
    Vienpi 7 Faganel Patrik Tunanović Mirel
    9. Cesnik volley 3 Vodovnik Aljaž Cestnik Jaka
    Mar-Jan Jančič Jan Karl Šarko Marcel
    Okorn-Marovt Okorn Miha Marovt Luka
    Venpi Wblča Okroglič Grega Jeklin Primož
 

13.

MOK Kočevje Kalan Jure Drobnič Rok
    Kržič/Šip Kržič Jošt Šip Matic
    ŠD Loka 2 Pečjak Urban Pograjc David
    Nejc&Miha Kosanc Miha Grobin Nejc
  17. K Nu Vienpi Mugerli Benjamin Jeklin Vasja
    Hrovnik Rožen-Hribernik Hovnik Rozen Nel Hribernik Žiga
    Ljubljana Volley Podkrajšek Lars Gomilšek Tobi
    Gnamuš/Juvan Gnamuš Klemen Juvan Lan
    Finžgar-Pavlin Finžgar Miha Pavlin Tjaž
    Krt-Uršič Calcit Krt Timotej Uršič Žan
    Hozjan-Golc Hozjan Zaž Golc Mark
    Popovič/Štrumelj Popovič Jan Štrumelj Timor
  25. Ranc & Špenger Ranc Vid Špenger Domen